Starity

A Dal 2017: Pápai Joci képviseli hazánkat az Eurovíziós Dalfesztiválon

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 19. 11:11 #41
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
Soulwave, Spoon21, Tóth Gabi... Három példa is itt van az Eurovizió kompatibilis dalokra ...
2 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2, Vick019
2017. február 19. 11:15 #42
ScreamQueens
ScreamQueens
ITZY? ITZY!
 
Státusz»2019.03.05 - A.C.E concert~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.11.
Hozzászólás: 1007
Csatolások: 1457
Azonosító: 246374
Offline offline
Nem tom melyik barom szavazott rá de ez még Boginenál is gyatrább..szóval csodálkoznak hogy nem nyerünk ez gáz komolyan egyre mélyebre sülyedünk..
2017. február 19. 11:30 #43
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
Nem akarom leszólni,de ha Freddie Pioneer száma lett 19. vagy hanyadik ez, hogy nyerne? EZ a zene nem rossz a stílusa tipikusa az, amit utazás közben elhallgatsz,de sajátmagadtól nem. De egyre gyatrább a felhozzatal, amik idén voltak a dalban szívem szerint meg is szünetetem volna.A másik...úgy átnéztem a a múlt évi meg idei versenyzőket, kb a 70%-ról akkor hallottam életemben ezeket honnan szedik?
2017. február 19. 11:31 #44
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
régóta nem követem nyomon sem a dalt, sem az eurovíziót csak a hírekből. ez a legfurcsább a felhozatal közül és rengeteg zenei aláfestés van a szerzeményben, talán abban reménykednek, ez megfog valakit vagy nem is tudom. az egész mezőny egy merő borzalom, már csak a nevekből ítélve is, szerintem mát teljesen mindegy, kit küldünk ki, akkor is égés lesz :"D felesleges azon gondolkodni, meddig süllyedünk még, mert már alapból lent vagyunk a legmélyén xd
2017. február 19. 11:53 #45
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Nem mondom azt hogy tetszik, de nem is olyan rossz... de attól függetlenül egyáltalán nem Euróvízióra való. A tavalyi dal,na az volt valami, mégis 19. lett(vagy 17, mittudomén). Politika pls.
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 12:07 #46
- törölt felhasználó -    
Azért mert roma,attól még írhat jó számokat.. nem értem miért kell így szidni.. na mindegy ez is a magyar színvonal. Tehát nem a származásával van a baj,hanem azzal,hogy borzalmas a szám. Voltak szerintem sokkal jobbak is,ezzel szerintem esélyünk sincs.
2017. február 19. 12:11 #47
mannika
mannika
 
StátuszThe Holy Cornholio
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.11.
Hozzászólás: 615
Csatolások: 585
Azonosító: 262433
Offline offline
Én Gabinak szurkoltam, de sajnálom, hogy nem jutott be a top 4-be. :/
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 12:14 #48
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Inkább ez a dal, mint a semmilyen Radics Gigike meg Tóth Gabi. Soulwave vagy Leandernek is drukkoltam. Metált gondoltam nem juttat 4-be a semmilyen zsűri! Az Origo jó dal lett!
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 12:18 #49
LittleLillaDreamer
LittleLillaDreamer
visszatérő vendég
 
StátuszWayer szív, Wayer lélek Wayer leszek amíg élek!:)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.08.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 0
Azonosító: 211469
Offline offline
Esküszöm nem értem az embereket. Az összes ilyen verseny szinte már nem is magáról az énektudásról szól, hanem azon versenyeznek kinek hátrányosabb a helyzete. Undorítónak tartom, hogy gyakorlatilag a származása miatt nyer már meg valaki valamit, még akkor is, hogyha aki mondjuk csak egy sima ember sokkal jobban teljesít. De hogyha nem a más helyzetű nyerne akkor nyilván menne a "milyen világ ez" meg a "nincs semmi elfogadás", ami szerintem szánalmas. Maga a dal valami borzalmas, a zene hallgathatatlan, a szövegnek pedig nincs értelme, egy kósza rímet sem találok benne, a rap totál nem beleillő és az egész olyan, mintha valaki részegen és beszívva írta volna, mert akkor épp jó ötletnek tűnt. Pedig én adtam neki egy esélyt, higgyétek el. Egyáltalán nem euroviziós dal, és nagyon nem is várok sokat tőle, ennél fényévekkel jobbak végeztek nagyjából utolsó előtti helyeken, szóval, ha az embereknek jó a hallása akkor ez még a döntőbe sem fog bejutni, mert nem érdemli meg. Az idei mezőny valami siralmas volt, látszott, hogy az a """nagyon hozzáértő""" zsűri döntött, természetesen nem elfogultan, áááá... Pedig szerintem épp az lenne a lényeg, hogy a KÖZÖNSÉG kit talál a legjobbnak. Ez az egész műsör iszonyúan lesüllyedt, ez volt az utolsó év, hogy valamennyire is figyelemmel követtem:)
2017. február 19. 12:26 #50
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, hogy nem Závodiék nyertek, pedig annyira szerették volna ők is, meg én is. smileeee.gif <3 Bár szerintem az ő daluk már régen túlnőtte ennek a versenynek a színvonalát.
Mindenesetre gratulálok Jocinak, az biztos, hogy egy nagyon tehetséges és jólelkű ember!
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 12:29 #51
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Imádom ezt a csodálatos fikázást a magyarok részéről, hogy mindent csak lehordani tudnak. A youtube kommentek alapján is mondom ezt. Nekem se a szívem csücske ez a dal, én sem feltétlenül az Origót küldtem volna. Már megszokhattuk, hogy úgyis az megy, akinek több ismerőse van, akit a zsűri meg a dal hátterében tevékenykedő emberek akarnak. Igazságtalannak tartom, hogy ők 20000 dalt kiválaszthatnak, a nézőknek meg nagylelkűen hagynak 1-et. Aztán leszűkítik a kört 4 dalra, amiből nekem csak 1 tetszett, az Radics Gigi dala volt.
Nem vagyok benne biztos, hogy Pápai Joci bejutna az Eurovízió döntőjébe, elég megosztó a dala a nézők körében. A Pioneer-t többen szerették (meg nekem jobban is tetszett) sajnos mégis egészen hátul végzett. Szóval tök mindegy mit küldünk ki. Engem már nem érdekel, az megy, akit ezek akarnak. Azért nézem, hogy legalább a külföldieknél legyen néhány dal, amit rá tudok tenni a telefonomra.
Szerintem pihentetni kéne jövőre ezt a dalozást, mert elég sokan elégedetlenek. Rá kéne jönniük, hogy egy másfajta módszerrel kéne kiválasztani egy dalt, úgy, hogy a közönség döntsön tisztán. Mert ez hogy elénk tolnak 30 dalt, amik közül van, ami tetszik is nekünk és 4 ember hagy belőle olyanokat, amik sokaknak nem a kedvence nem hinném, hogy igazságos.
Meg most ez a nagy megmutatás, hogy mi nem vagyunk rasszisták, lehet erre is megy ki ez az egész. De most ezt is embere válogatja. Most nem ezt kellene nézni, hanem, hogy mi való az Eurovízió műsorába, mennyire jó egy zene. Részemről én jobban örülnék már egy gyors dalnak. Már kicsit besokallok ezektől a vagy lassú, vagy háborúellenes, vagy unalmas balladaszerű szerzeményektől. Persze szép dolog, értékelendő, hogy ezeknek van üzenetük, de ne mindig az legyen már, hogy szomorúak vagyunk.
2017. február 19. 12:43 #52
ryku
ryku
 
StátuszNem érdekel a menyét a Marsról! Maga kicsoda?!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 2
Azonosító: 192633
Offline offline
Miért őt kellett? Nem... értem... miért. Fairies, egyetértek!
2017. február 19. 12:53 #53
HalfGirl
HalfGirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.28.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 259355
Offline offline
Mindegyik borzalmas volt, őszintén szólva
De rég volt már, mikor annyi jó volt hogy nem tudtam kire szavazzak
2017. február 19. 13:00 #54
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2289
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Azt ne feledje senki sem, hogy a 4 dal közül a nézők döntöttek! smileeee.gif Egyébként szerintem ez nem helyes viselkedés, hogy azért, mert nem az ment ki akit szerettetek volna, leszóljátok szegényt... smileeee.gif én szurkolok Jocinak. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 13:04 #55
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Kövezzetek meg, de nekem az első pillanattól kezdve tetszik ez a szám. Magamat zeneileg nyitott embernek tartom, márcsak a zenei tanulmányaim miatt is, tehát mindenevő vagyok és ha valami mellbevág, majd aztán ott marad a fülemben és nem tudom kiverni a fejemből, akkor azt jó dalnak titulálom. Az egyik, ha nem a legjobb dal volt a mezőnyben. Mindemellett rengeteg jó szám volt, sok olyan dalt és előadót ismertem meg, akikről még csak nem is hallottam eddig, de én az elejétől kezdve Pápainak szurkoltam.
Peace!
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 13:15 #56
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Pápai Joci több szempontból is jó választás volt. Világzene, egyéniség, dallamos nóta. Sajnos sokan magától a kisebbség fogalmától sem tudnak eltekinteni, de ez a külföldieket, egyáltalán nem zavarja (talán azért mert nem olyan sztereotípikus népség, mint mi - kinek nem inge, nem veszi magára). Nekem a favoritjaim közt volt, megfogott a dal egyszerűsége, mégis bámulatossága. A hegedű lenyűgöző, akárcsak Joci előadásmódja. Nekem nagyon tetszett az idei mezőny, a tavalyit nem követtem, de szerintem határozottan erősebb volt tavalyelőttinél és annál korábbiaknál.
De ha már itt tartunk, a Hosszú idők jobban megfogott, mint az Origo. Gabi dala igazi Eurovíziós dal, szuper szöveg, szép látvány. Megérdemelte volna a top 4-be jutást, kíváncsi lettem volna, hogy ő, hogy teljesít Kijevben.
Mégis a legeslegnagyobb kedvencem a Leander Kills volt, de valljuk be, nem mindenki értékeli a rockzenét egy Eurovíziós Dalfesztiválon.
Tehát összegezve ezt a nagy katyvaszt, én maximálisan meg vagyok elégedve a végeredménnyel é szurkolok Jocinak!
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 13:35 #57
- törölt felhasználó -    
Úristen, inkább nem is olvasom tovább a kommenteket.
Nem Joci volt a kedvencem, habár jó énekesnek tartom, ez a szám egyáltalán nem nyerte el a tetszésem, mikor először hallottam. Azóta még meghallgattam párszor, és egyre jobban tetszik. Az biztos, hogy rettentően fülbemászó. Meg ahogy olvastam a külföldi hozzászólásokat, elég sok mindenkinek tetszik, csak a drága magyarokból árad a gyűlölet meg a rasszizmus. Röhej. Mindenesetre Joci nyert, el kell fogadni és le kell higgadni. Én azért szurkolni fogok neki, habár úgyis felesleges.
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 13:49 #58
H.Vivien
H.Vivien
 
StátuszLife isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 205328
Offline offline
Komolyan nem értem miért szólják le szegényt az emberek... Tóth Gabinak és neki szurkoltam, mert egyszerűen a többi egy rakás sz*r volt...
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 13:49 #59
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Az a jó hogy a TOP 4 - et sem nekik kellett volna eldönteni, hanem a nézőknek. Végül is nem őket képviselik hanem az egész országot, nem rájuk kellett volna ezt bízni.
2017. február 19. 13:51 #60
- törölt felhasználó -    
nagyon megdöbbentő volt számomra, hogy Tóth Gabi nem jutott be a 4- be! Pedig én még őt nagy esélyesnek tartottam, és szerintem az a dal is remekül tudta volna képviselni Magyarországot.
Ez a dal is jó, biztos a sok dal közül emlékezni fognak majd rá. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok