Starity

A Dal 2017: Pápai Joci képviseli hazánkat az Eurovíziós Dalfesztiválon

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. február 19. 14:02 #61
kovacsviki999
kovacsviki999
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 216
Csatolások: 0
Azonosító: 184269
Offline offline
Ennyi rasszista embert egy helyen. Tehet ő arról, hogy romának született? Jó dala volt, szerintem a zsűri jól döntött. Mindenki úgy odavan, mert nem Tóth Gabi nyerte meg. Mitől volt ő annyira különleges? Egy Nox dal utánzat, a háttér is hasonlított a múlt évi nyerteséhez és a táncban a svéd győztes, Loreen mozdulatait lehetett felismerni.
A Berkes páros dala tényleg csak egy háttérzajhoz hasonlított, Gigi dala szép volt, de unalmas és hangosan kapkodta a levegőt, mitha nem kapott volna elég oxigént, Leanderék nem is voltak annyira rosszak, Andrásék is abba az elmegy egynek katergóriába tartoztak, Ginának nincs rossz hangja, de a dal amit énekelt, nem volt valami jó, a Soulwave dala rádióba való, viszont élőben az energia hiányzott, tipikus fesztiválos dal, de nem Eurovízióra való.

Jöhetnek a "a külföldiek nem fogják érteni a szöveget" és az egyéb kommentek, az Eurovízió lényege az, hogy az országok képviseljék magukat a saját vagy angol nyelvű dalaikkal, de viszont, aki már régebb óta követi a dalversenyt, az tudhassa azt, hogy a politikáról szól már csak az egész. A szomszéd országok egymásra szavaznak és a többi.
Bye Alex dalát is mennyire lemondták az emberek, de mikor a 10. lett, mindenki álla leesett.

Őszintén, Gabi dalában a nézők mit dúdolhatnak? Talán a " Hosszú idők múltán
Énekem nektek nyújtám
Itt vagyok értetek újra" sort?

Joci dalában legalább a "Jálomá lommá, jálomá lommát"-t még a külföldi is tudja énekelni.
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 14:11 #62
- törölt felhasználó -    
Ezek a kommentek, amiket itt olvasok..némely ember igazán gondolkodhatna mielőtt leírja ezeket a mondatokat.
A magyarokat ismerve bárki nyert volna, ott is ment volna a panaszkodás. De teljesen mindegy, hogy ki jut ki az Eurovíziósra, úgy sincs semmi esélyünk, mert minden a politikáról szól ott. Pápai Joci dalán kívül meghallgattam még néhány előadást, de szerintem Tóth Gabi száma se volt a legjobb, bármennyire is dicséri mindenki. Ahogy telnek az évek, a mi indulóik valahogy egyre rosszabbak lesznek. Ha lehet ne bárkit választani, akkor én Rúzsa Magdid küldeném. Neki csodálatos énekhangja van smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 14:41 #63
MontereyGirl13
MontereyGirl13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.28.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 255951
Offline offline
Indiát képviseljük az Eurovízión??
2017. február 19. 14:48 #64
- törölt felhasználó -    
"A zsűrinek idén több beleszólása volt a rendszerbe, így négy dalt juttattak be a döntőbe." A legnagyobb hiba pont ez volt az egész műsorban...
Gratulálok Jocinak, de én őt semmiképp nem juttattam volna ki. A négy közül szerintem Zävodi + Berkes Olivér érdemelte volna meg, ha másért nem is, az a dal ugyanis gyönyörű.
2017. február 19. 14:54 #65
Tücske
Tücske
visszatérő vendég
 
StátuszSemmi sem lehetetlen.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.11.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 0
Azonosító: 211597
Offline offline
Gratulálok neki, megérdemelte a győzelmet! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 15:45 #66
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
Tóth Gabi és a dala is engem személy szerint marhára idegesített. Egyáltalán nem hozzá illik az egész népdal-vonal azok után, hogy volt olyan mikor gyakorlatilag egy bugyiba lépett fel. A nővére nagyképű szövege után amit kiírt a Facebook oldalára, egyenesen egy kis gombócot is éreztem a torkomban olyan undorító volt. Teljes Euphoria utánzat volt az előadásmód is.

A Top 4-be jutottak közül Joci dalát szerettem a legjobban. Örülök, hogy ő képvisel minket, de sajnos esélyünk úgy sincs.
2017. február 19. 15:51 #67
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
Nekem nem tetszik Joci dala. Tóth Gabi-ét jobban el tudtam volna képzelni Kijev-ben.
2017. február 19. 16:05 #68
- törölt felhasználó -    
Nem értem, hogyan lehetnek ilyen gonoszak az emberek. Nem csak a zsűri pontjai miatt jutott el a döntőig, a közönség is jó pontokat adott a dalnak.
Én pozitívan állok a dolgokhoz, habár a dal nekem nem tetszik és szerintem Freddie tavalyi dala sokkal jobb volt, mégis szorítok Pápai Jocinak.
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 16:10 #69
- törölt felhasználó -    
Na jó, én már erre nem mondok semmit...Ez a dal nem képviselheti Magyarországot, az semmi, hogy Pápai J. c*gány, a dal is sz*r, nagyon, én a Soulwave-nek szurkoltam, nem megy majd sokra az országunk ezzel a dallal az Eurovíziós Dalfesztiválon, a zsűri, most őszinte leszek, egy nagy semmi volt, a Gigikének, a Jocikának meg a többinek adták a jó pontokat, nem látták, hogy a közönségnek Tóth Gabi és a Soulwave tetszik? A legrosszabb mindenképpen a Závodi Marcell & Berkes Olivér - #Háttérzaj, ha az nyert volna, nem néznék többet TV-t....
2017. február 19. 16:24 #70
- törölt felhasználó -    
Nekem nem tetszik a dal, de igazából már tökmindegy kit/mit indítunk mert úgysem erről szól már rég...sajnos
Tavaly még reménykedtem de pont ezért nagy csalódás volt, nem is biztos hogy idén nézem majd.
Azért sok sikert neki!
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 16:34 #71
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Borzalmas dry.gif dry.gif Miért pont Ő?! reklamalo.gif reklamalo.gif Gratu hogy 4 ember dönt egy ország helyett. Lassan már Orbán Viktor helyett is 4 ember fog dönteni?! reklamalo.gif reklamalo.gif
2017. február 19. 17:04 #72
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Megmondom őszintén, oly mindegy nekem, hogy kit juttattak ki. Ha lenne egy olyan magyar előadó, aki tényleg odateszi magát, gyönyörű előadása van, akkor sem nyernénk, mert már majdnem minden ilyen nemzetközi verseny a politikáról szól.
2017. február 19. 18:15 #73
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Azt hittem Gabi fog nyerni. Sajnos (vagy nem sajnos) nem tudtam nézni, szóval csak a hírekből tudtam meg, hogy Joci nyert.

A zenei alap nem is rossz, a rap rész viszont borzalmas, nem értem minek rakták bele, Joci egyáltalán nem tud rappelni. A szöveg síkegyszerű, de az ott kint úgysem számít.
Nekem az a problémám a dallal, hogy egyáltalán nem különbözik a többi cigány daltól. Megvan a jellegzetes kiejtés, a jálomálomozás, egyszóval nincs benne semmi, amit ne hallottunk volna már.
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 18:41 #74
Sütikexdd
Sütikexdd
visszatérő vendég
 
StátuszMerj elni meghalni barki tud
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 255101
Offline offline
Kicsit se vagytok egy paran rasszistak azert azt nem gondoljatok h azert nyerte meg mert van tehetsege??? Mi van akkor ha roma?? Nem h drukkolnatok h hatha megnyeri meg minden.... Szanalom az egesz..
2017. február 19. 18:48 #75
- törölt felhasználó -    
Lényegében jelenleg MOST teljesen mindegy, hogy rassziszta vagyok e vagy sem. Joci egy hangtalan, tehetségtelen roma, aki azért jutott tovább, mert több "celeb" is mellette kampányolt és azért mert sok a tezstvír akik szavaztak rá. Én igen is elsüllyedek szégyenemben, hogy egy ilyen képviseli az országunkat. Ennél már az is jobb lenne ha ki se jutnánk, mint hogy ezzel beégjünk. Remélem az utolsó háromban leszünk benne és akkor majd letörjük ennek az egóját.
Komolyan azt sem értem mit énekel, amíg nem néztem meg a szöveget...
2017. február 19. 19:12 #76
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Minél többször hallgatom meg ezt a dalt, annál inkább tetszik. Különleges hangzása van, jól ötvözték benne a magyar népzenét a cigány zenével és Joci hangjában benne vannak az érzései. Őszintén, szívből énekel, ami a legtöbb vetélytársáról nem mondható el. Remélem, szép helyezést ér el, hogy a sok fanyalgó és utálkozó ledöbbenjen.

Számomra az lett volna szégyen, ha Gabi képvisel minket a sokszor otromba és közönséges viselkedésével. Nem feltételezem róla, hogy képes lenne moderálni magát.

Egyébként érdekes, hogy tavaly Freddie-t mindenki ajnározta, az ő esetében senkit nem zavart, hogy roma származású? Pedig az a dal 12 egy tucat volt és borzasztóan unalmas.
1 felhasználónak tetszik: Violetta sztár2
2017. február 19. 19:18 #77
Éjla100
Éjla100
visszatérő vendég
 
Státusznem találtam jó idézetet....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.02.
Hozzászólás: 459
Csatolások: 0
Azonosító: 230669
Offline offline
kár, pedig sok jó dal indult a versenyen...
2017. február 19. 19:38 #78
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
Ez meg mi?! Mar bocsi..Nekem 2 mp eleg volt belole
2017. február 19. 19:39 #79
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Nos... xD megintcsak alulmaradunk majd az eurovisio dalfesztiválon biggrin.gif kiküldeni egy cigány zenét... xD gratula MO biggrin.gif nemmondom,hogy bajom van az ilyen zenével,szivesen táncolok rá bálokban,de még véletlenül se illik egy ilyen rendezvényre szerintem biggrin.gif nembaj..amugyse szoktam soha MO -nak drukkolni,mert sajnos az utóbbi időben ,olyan énekeseket választunk ,akiknek még egy icipici eséje sincs arra,hogy bejusson esetleg a legjobb 3- ba xD
2017. február 19. 20:29 #80
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Az egész mezőnyben egyedül a Soulwave-nek volt elviselhető, sőt élvezhető dala, az összes többi elég gyatra volt, ahogyan a nyertes is....na mindegy, majd meglátjuk!!!
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok