Starity

Nevet változtatott a Beast

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 15. 07:22 #1
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
2016 közepén jött el a fordulópont az együttes történetében, mikor a Cube Entertainment bejelentette, hogy Hyunseung kilép a formációból és szólóelőadóként folytatja karrierjét, a Beast pedig öttagú marad.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. március 15. 11:00 #2
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
nagyon imádom a zenét, amióta kijött, egyfolytában hallgatom, megunhatatlan.
kicsit sajnálom, hogy nevet váltottak, mivel már annyira megszoktam a BEAST nevet, de ettől függetlenül bennem semmi nem változott, ugyanúgy imádom a bandát és magasan a legjobbaknak tartom őket a kpop világában. smileeee.gif
azt meg még mindig sajnálom, hogy HyunSeung kilépett, de ha neki így jó, akkor hajrá! smileeee.gif
2017. március 15. 11:26 #3
- törölt felhasználó -    
Most hallottam először róluk, de ez a szám valami fantasztikusan gyönyörű. :3
2017. március 15. 11:28 #4
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Imádom őket, eszemben sem volt elpártolni tőlük, amikor elhagyták a Cube-t (ahogyan sokan mások tették). Hyunseung kilépése után még ez a váltás is biztosan nagyon nehéz volt nekik, de büszke vagyok rá, hogy még így is tökéletes comeback-kel tértek vissza. heart.gif Az új nevük nekem kifejezetten tetszik, de ettől függetlenül én Beast-ként gondolok rájuk, és Beauty-nak tartom magam.
2017. március 15. 16:41 #5
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Az első olyan rookie csapat akiket már debütálás előtt ismertem. biggrin.gif biggrin.gif
Na jó, ez nem is vicces. XD
Annyira büszke vagyok rájuk! Jó látni mennyire összetartóak :') Ha ennyi mindenen sikerült közösen átvergődni magukat, szerintem már nincs semmi olyan tényező ami szétszakíthatná őket. heart.gif
2017. március 16. 13:08 #6
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Tagadnám ha nem azt mondanám, hogy a Beast nagyon közel állt hozzám és az első fiú csapat volt akiket megismertem a kpopban. Azóta sajnos egyre inkább eltávolodtak tőled, de még mindig nagyon szeretem őket. Valóban jó látni, hogy a feloszlás helyett inkább egy másik ügynökséget választottak és együtt maradtak. Ez a mostani helyzetben nagyon dicséretes és az is nagyszerű, hogy a rajongótábora csak tovább nő. Remélem sikeresek lesznek és megmutatják annak a hülye Cube-nak, hogy nélkülük is hova lehet jutni biggrin.gif
2017. március 18. 02:55 #7
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Nehéz lesz meg szoknom hogy többé már nem Beast a nevük hanem Highlight.
De annak örülök hogy a feloszlás helyett inkább egy másik ügynökséget választottak és együtt maradtak. smileeee.gif
Betti90 -- Egyet értek veled abban hogy "Remélem sikeresek lesznek és megmutatják annak a hülye Cube-nak, hogy nélkülük is hova lehet jutni,, smileeee.gif
2017. március 18. 10:32 #8
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
Nagyon örülök, hogy nem oszlottak fel mert miattuk szerettem meg a kpopot még annak idején:) Szokatlan még a név, de szerintem ugyanolyan színvonalú comebackekkel, mv-kel és mindennel várakoztatnak minket mint eddig.
2017. március 19. 17:04 #9
- törölt felhasználó -    
Sose voltam egy BEAST rajongó, de örülök, hogy nem oszlott fel egy ilyen tehetséges és népszerű csapat. smileeee.gif jó látni, hogy van egy ilyen csapat aminek a tagjai ilyen összetartóak ^^
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!