Starity

A Nagy Duett 2017: Fábián Juli és Győrfi Pál az első kiesők

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 04. 12:03 #1
- törölt felhasználó -    
Vasárnap este elkezdődött A Nagy Duett, melyben 12 páros léptett színpadra. A zsűri igen kedves volt, hiszen csak 29 és 30 pontot kaptak a versenyzők.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. április 04. 12:44 #2
Lady Kelly
Lady Kelly
új tag
 
StátuszTVD Forever! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.01.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 8
Azonosító: 261669
Offline offline
Megnéztem a produkciójukat, és azt kell mondanom, a "Győrfi Pál és mestere, Fábián Juli" nem helytálló kifejezés, hiába igaz. Mármint persze, Győrfi Pálon érződött, hogy messze van ő a profi besorolástól, de szerintem pár hét alatt bőven lehetett volna "kupálni" rajta. Viszont elnézést az énekesnő (esetleges) rajongóitól, de 1-2 hangot leszámítva egyáltalán nem hallottam ott a profizmust. Pedig szerencsére van a zenéhez hallásom. Megadtam az esélyt az idei Nagy Duett párosoknak is, ahogy eddig mindig, és szerencsére nem egy duót "találtam", akiknek érdemes szurkolni, viszont nagyon ritka nálam az, hogy az amatőr szerepben tetszelgő "énekes" jobban tetszik, mint az, akinek elméleti síkon legalábbis, de ez a szakmája. Náluk pedig ez volt a helyzet, szóval ha mondhatom ezt, örülök, hogy ők távoztak. Bár tartom magam ahhoz a véleményemhez, amit már 2011-ben, a műsor indulásakor megfogalmaztam: szerintem az első héten senkinek nem kéne kiesnie, hiszen egy produkcióban nem tud senki sem eléggé kibontakozni, és úgy gondolom, ennek akkor lenne igazán értelme, ha legalább még egy hétig mindenki bent maradhatna, hogy megnézhessük, mennyit fejlődtek már csak egy hét alatt is. smileeee.gif
2017. április 04. 15:19 #3
- törölt felhasználó -    
Sajnálom őket, voltak gyengébbek is. Elnézést rajongók, de én Hódi Pamelát és Jollyt ejtettem volna ki, ez csak az én véleményem
2017. április 04. 19:54 #4
Violetta sztár2
Violetta sztár2
visszatérő vendég
 
Státusz<Idézet helye>
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.12.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 30
Azonosító: 238955
Offline offline
simplegirl. egyetértek!
2017. április 05. 11:17 #5
- törölt felhasználó -    
Magyarázza már el valaki egy mentős mit keres ebbe a műsorba? Ennyi erővel politikusokat is szerződtethetnének. Az egész mezőny nagyon gyenge.
2017. április 05. 15:05 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (khalifa @ 2017.04.05. 11:17)
Magyarázza már el valaki egy mentős mit keres ebbe a műsorba? Ennyi erővel politikusokat is szerződtethetnének. Az egész mezőny nagyon gyenge.

Én is ezt kérdeztem magamtól. rolleyes.gif
2017. április 05. 16:27 #7
- törölt felhasználó -    
Nem nagyon szoktam nézni, ilyeneket, de vasárnap pont a Tv2-re csaptam a tv, és pont ők mentek. Győrfi Pálnak eleve nem volt semmi hangja, de ahogyan az előttem szóló is mondta, Fábián Juli sem volt a toppon. Eleve, szerintem egy ilyen műsorban, nem egy remix-et kéne adni annak az embernek aki még énekelni se tud. Persze így viccesebb, volt, és sajnos, pont erre megy ki a játék már ennél a műsornál. Minél többet lehet röhögni, anál jobb. Nem arra, hogy esetleg megtanítsák énekelni őket, így szép dalokat előadni (tisztelet a kivételnek, aki nem csinál hülyét magából), hanem minél idiótább dalokat adjunk a versenyzőknek.
Berki Krisztián esetében (rühellem azt az embert, nem akarom védeni), mikor azt a bizonyos kacsa táncot kellet előadni, na az pont csak a leégetésről szólt.
Szóval a mai világban csak ez a fontos, de Győrfi Pál is hülyét csinált magából ezek után szerintem.
2017. április 05. 18:19 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cande331 @ 2017.04.05. 16:27)
Nem nagyon szoktam nézni, ilyeneket, de vasárnap pont a Tv2-re csaptam a tv, és pont ők mentek. Győrfi Pálnak eleve nem volt semmi hangja, de ahogyan az előttem szóló is mondta, Fábián Juli sem volt a toppon. Eleve, szerintem egy ilyen műsorban, nem egy remix-et kéne adni annak az embernek aki még énekelni se tud. Persze így viccesebb, volt, és sajnos, pont erre megy ki a játék már ennél a műsornál. Minél többet lehet röhögni, anál jobb. Nem arra, hogy esetleg megtanítsák énekelni őket, így szép dalokat előadni (tisztelet a kivételnek, aki nem csinál hülyét magából), hanem minél idiótább dalokat adjunk a versenyzőknek. 
Berki Krisztián esetében (rühellem azt az embert, nem akarom védeni), mikor azt a bizonyos kacsa táncot kellet előadni, na az pont csak a leégetésről szólt.
Szóval a mai világban csak ez a fontos, de Győrfi Pál is hülyét csinált magából ezek után szerintem.

meghajolo.gif
2017. április 06. 20:37 #9
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Sajnálom, hogy kiestek sad.gif
2017. április 09. 19:22 #10
- törölt felhasználó -    
A mai adás jól indult, jók eddig:))
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!