Starity

Hatalmas botrányt okozott Kendall Jenner szereplése a Pepsi reklámban

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 05. 16:45 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az egyik legrosszabb reklámként emlegetik a Pepsi felvételét, amely tegnap látott napvilágot.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. április 05. 16:51 #2
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
A pillanat, amikor csak jót szeretett volna, de a fél világ szemében elásta magát. Sajnálom azért, kicsit.
2017. április 05. 16:57 #3
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Én nem sajnálom őket egy cseppet sem, a Pepsi ebből csak profitál. Semmi jó szándék nem volt ebben a reklámban, okkal tették amit tettek. Hollywoodban élnek könyörgöm, minden kamu.
2017. április 05. 16:58 #4
CimFam
CimFam
 
Státusz#ShawnMendesToHungary Kérlek használd ezt a hashtaget minden közösségi oldalon!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 256999
Offline offline
Bár tudnám, mi ezzel a probléma...
2017. április 05. 17:11 #5
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Rengeteg fehér bőrű aktivista van, akik a rasszizmus ellen tüntetnek. Nem értem mi ezzel a probléma. Az egy dolog, hogy a reklám csak azért készült, hogy profitáljon, de Kendallt már megint ezért savazzák? Fogadjunk, ha Selena Gomez szerepelt volna, akkor olyan tweetek lennének, hogy " Selena ismét bebizonyította, hogy milyen nagylelkű" vagy valami ilyesmi...
2017. április 05. 17:16 #6
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Kifejtve az indokokat, teljesen megértem a problémát. Bár Kendall-nak ez valószínűleg csak egy újabb munka, pár millióval kibélelve, másoknak minden napi küzdelem. A rasszizmus igenis komoly probléma, az USA-ban pedig már borzalmasan hatalmasra duzzadt a dolog. A fekete bőrük nem csak másoktól kapják a rasszista megjegyzéseket, de már ott tartunk, hogy ők természetesnek élik meg és saját magukkal szemben is agresszívak.
Kendall csak egy pénzéhes család kreálmánya, nem csoda, hogy nem vesz rész jótékonysági mozgalmakban. Miért is tenné? Az anyja, a nővérei teszik? Megtanította valaki alázatra? A saját sorozatukban lehetett látni, hogy teljes "Hálivúdi" nevelést kaptak. Innentől kezdve ne is várjuk egyiktől sem csodát.
Egyetértek, hogy jobban illet volna egy színes bőrű híresség a reklámba. Bár nem akart rosszat, hatalmas baklövés lett. Jó, hogy nem festették be bőrét is.
2017. április 05. 17:23 #7
- törölt felhasználó -    
Ezzel most pont nincs probléma sztem?!?? Nem?
2017. április 05. 17:26 #8
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Nos, egyet értek azzal, hogy nem kellett volna Kendall-t belerakni a reklámba. Bírom őt, de nem ebbe a reklámba kellett volna. A rasszizmus nagyon is komoly dolog, bezzeg amikor egy néger nő akart virágot adni a rendőrnek azonnal lelőtték. Bezzeg Kendall. -.- I have a pepsi bitchies. c:
Remélem USA-ban minden rendbe fog jönni ezzel a témával kapcsolatban.
2017. április 05. 17:43 #9
csokiscsusza
csokiscsusza
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 259158
Offline offline
Michael Jackson Pepsi reklámjai
2017. április 05. 17:43 #10
csokiscsusza
csokiscsusza
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 259158
Offline offline
Sokkal jobb Michael Jackson
2017. április 05. 17:43 #11
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 922
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Ez egyáltalán nem Kenny hibája, Ő csak a munkáját végezte. Viszont, annak aki ezt a reklámfilmet kitalálta/leforgatta annak a személynek lehetett volna annyi esze, hogy tudja, hogy ebből nagy botrány lesz, hisz mind tudjuk, hogy mekkora a feszültség a rendőrök és a négerek között. Választhattak volna egy színes bőrű modellt, hiszen rengeteg gyönyörű fekete nő van a USA-ban.
2017. április 05. 18:02 #12
Pixu
Pixu
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.26.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 261070
Offline offline
Szóval ha jól értem, a koncepció az, hogy egy fehér szupermodell akinek mindent a s*gge alá tolnak hirtelen megelégeli a saját fajtáját, és alig rögzített parókáját elhajítva odalibeg a tüntető tömeg közepére, átnyújt egy dobozt a rosszabbik fajta cukros fekete löttyből az első rendőrnek akit meglát - ezzel örökre megoldva a rasszizmus ellen felvonuló, saját jogaikért az idők kezdete óta küzdő elnyomott tömegek összes politikai problémáját Amerikában. Bámulatos! Micsoda példakép, egy forradalmár! Stip-stop az európai transzneműek, őket már én szabadítom fel egy tábla Boci csokival, ha egyszer szupermodell leszek és épp fogytán lesz a lóvém.

Gusztustalan. Ezek után végképp nem veszek soha Pepsit.
2017. április 05. 18:05 #13
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Annyira utálom, hogy manapság a fehér emberek nem állhatnak ki semmiért, mert úgymond "nem tartoznak társadalmi kisebbséghez(vagy valami rasszizmussal kapcsolatos dologhoz)"Már pedig én igen is kiállok a feketék jogai mellett, nem is értem, hogy az USA-ban ez teljesen természetes és még a 21.században is van ilyen. Azt is hihetetlennek tartom, hogy minden fehéret rasszistának bélyegeznek a bőrszín miatt, közben minden népben vannak rasszisták.
2017. április 05. 18:06 #14
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Szerintem valamennyire igazuk van az embereknek, eléggé hölyén jön ki az egész a reklámban..
2017. április 05. 18:11 #15
Pixu
Pixu
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.26.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 261070
Offline offline
Idézet (Nelli00 @ 2017.04.05. 17:11)
Rengeteg fehér bőrű aktivista van, akik a rasszizmus ellen tüntetnek. Nem értem mi ezzel a probléma. Az egy dolog, hogy a reklám csak azért készült, hogy profitáljon, de Kendallt már megint ezért savazzák? Fogadjunk, ha Selena Gomez szerepelt volna, akkor olyan tweetek lennének, hogy " Selena ismét bebizonyította, hogy milyen nagylelkű" vagy valami ilyesmi...

Őt is ugyanúgy savaznák, hidd el, persze lenne egy-két extra SJW aki kiállna amellett hogy Selena részben mexikói. Azt én is elismerem, hogy egy fokkal jobb lenne akkor a helyzet, de a reklám ígyis-úgyis botrányos. Igazából nem számít, hogy Kendall, Selena, vagy akárki más - az biztos, hogy nagylelkűségnek köze sincs ehhez.
2017. április 05. 18:20 #16
Pixu
Pixu
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.26.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 261070
Offline offline
Idézet (kuci100 @ 2017.04.05. 18:05)
Annyira utálom, hogy manapság a fehér emberek nem állhatnak ki semmiért, mert úgymond "nem tartoznak társadalmi kisebbséghez(vagy valami rasszizmussal kapcsolatos dologhoz)"Már pedig én igen is kiállok a feketék jogai mellett, nem is értem, hogy az USA-ban ez teljesen természetes és még a 21.században is van ilyen. Azt is hihetetlennek tartom, hogy minden fehéret rasszistának bélyegeznek a bőrszín miatt, közben minden népben vannak rasszisták.

Akármilyen ember kiállhat az egy bizonyos szempontból nála elnyomottabbakért, és ez nagyon is becsülendő dolog - mindaddig, amíg ettől nem hiszi azt, hogy ő a jézuskrisztus és ő hoz megváltást a szegény szerencsétlen elesett kisebbségre. Márpedig ebben a reklámban (és ez csak egy a sok példa közül) ez sugárzik Jenner kisasszony karakteréről.
2017. április 05. 18:41 #17
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Szerintem ez az egész még szebb attól hogy ő nem is fekete. Mert ebből az jön le legalább is nekem hogy együtt érez az elnyomottakkal és segíteni akar! Nem kell mindenbe a rosszat belelátni annyira utálom az ilyen embereket a megnyilvánulásaikkal együtt...
2017. április 05. 18:46 #18
- törölt felhasználó -    
Bár nem ez a lényeg, de Kendall szőkén is szép!
2017. április 05. 19:11 #19
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2009
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A rasszizmus komoly probléma de az emberek többsége elfelejti hogy nem csak egy fehérbőrű lehet rasszista, ahogy a reklám miatt folyó háborgás is mutatja. Mintha azt akarnák mondani te fehér vagy fogalmad sincs milyen mikor a bőrszíned miatt ítélnek el és közösítenek ki, hát újságom van a számotokra pont hogy ugyan azt teszitek a fehér kislánnyal amivel őt vádoljátok kedves BLM annyira lefoglalja őket a fehérek iránti utálat hogy nem veszik ésszre ők is ugyan azt teszik csak az ugyebár nem rasszizmus. Azt egyik megmozdulásukon sem mondják hogy az ártatlanul megölt feketék közül hánynál volt fegyver. Két éve mikor egy 25 éves rendőrt szabályosan arcon lőttek az egyik szószólójuk azt twittelte egy újabb disznó levágva a rendőr még csak akkor állt munkába és fekete volt szóval annyira nem számít a bőrszín ha rendőr dö...n meg. A mozgalom jónak indult de az állandó gyűlőlködés és hogy már csak a lehetőségeket nézik hol tudnának támadni hiteltelenné tette. Ha egy fehér nem áll ki értük az a baj ha meg teszi az a baj tök mindegy mit csinál így is úgy is rasszista
2017. április 05. 19:46 #20
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (csokiscsusza @ 2017.04.05. 17:43)
Sokkal jobb Michael Jackson

Haha valahogy számítottam ilyen kommentre, és egyetértek biggrin.gif <333 xDD
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok