Starity

Hatalmas botrányt okozott Kendall Jenner szereplése a Pepsi reklámban

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 05. 19:50 #21
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Általában azt mondom hogy az Amerikaiak túl érzékenyek de ebben az esetben jogosnak tartom a felháborodást. Ez olyan mint ha a vegansociety egy vadászt fogna be a cég arcaként.
2017. április 05. 20:12 #22
alina14
alina14
új tag
 
StátuszÉlj úgy mint Harry- szeress minden embert ,független attól kik ők.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.27.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 198819
Offline offline
Ez természetes, hogy nem Kendall hibája. De érthető, hogy miért váltott ki felháborodást. Véleményem szerint nem, azzal van bajuk a feketéknek , hogy egy fehérbőrű lány kiáll az ügyük mellett. Hanem nyilván, azt várják el hogy egy olyan ember álljon ki, aki ugyanúgy átéli, azokat a megalázásokat amiket ők. És egyértelmű, hogy ez nem Kendall, akinek az égvilágon mindene megvan. Sokkal szebb lett volna ez a reklám egy ismeretlen fekete lánnyal vagy fiúval.
2017. április 06. 00:54 #23
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Online online
Szóval akkor most az oké, hogy a feketék gyűlölködnek a fehér Kendall Jenner miatt?

Én csak egy dolog miatt tartom botrányosnak ezt a reklámot, és az Jenner kisasszony "színészi játéka". Valami elképesztően erőltetett.
2017. április 06. 06:50 #24
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Kendall fehér?????
2017. április 06. 06:57 #25
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem lett rossz pedig.
2017. április 06. 07:05 #26
- törölt felhasználó -    
Egy szó: overreaction.
2017. április 06. 08:53 #27
- törölt felhasználó -    
Örülnének inkább, hogy Kendall "kiáll" mellettük, bár nem tudom mennyire volt tudatos. :rogog:
Attól, hogy nem vesz részt tömegrendezvényeken, még lehet, hogy szívén viseli a sorsukat, csak éppen most gondolta úgy, hogy fel kell lépnie ellene.
Mondjuk az a szőke parókás rész eléggé túlzás volt. És ha már a rasszizmusról szól a film, akkor nem csak a muszlim nőt kellett volna még ábrázolni.
2017. április 06. 12:49 #28
Sappho
Sappho
 
Státuszhttp://everythingiwantedbutnothingilleverneed.wordpress.com :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.05.
Hozzászólás: 558
Csatolások: 0
Azonosító: 212957
Offline offline
Hát ez kész :DDDDD
Hogy egyes embereknek mennyi szabadideje van biggrin.gifD Hogy ilyenekkel foglalkozzon :DDD Döbbenet...
Nekem akkor is minden idők kedvenc Pepsi reklámja a One Direction féle <3
2017. április 06. 13:52 #29
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Pixu egyetértek!
De mindig is ez marad a legjobb Pepsi reklám biggrin.gif
https://www.youtube.com/watch?v=Sfy8UYRhmpA
2017. április 06. 16:14 #30
- törölt felhasználó -    
Pepsi eleve borzalmas reklámokjal szokott előállni sad.gif amúgy gondolom sokat fizetek, ha eddig nem mutatott aktivitást evvel a témával kapcsolatban biggrin.gif
2017. április 06. 23:24 #31
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Úristen......mindenbe beleszivárgott a politika...hányinger
2017. április 06. 23:49 #32
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet
A rendőrség tavaly több száz afroamerikait lőtt meg, sokakat halálra, minden különösebb indok nélkül

Hát ne is haragudjatok, de ez így nem állja meg a helyét. Honnan tudjátok, hogy a halálosan meglőtt afroamerikaiak ártatlanok voltak, és különösebb indok nélkül lőtték le egytől egyig mindet? unsure.gif Csak egy kérdés. Nem kellene általánosítani. A 24.hu cikke is a feketéket érintett rendőri túlkapásokat analizálgatja részletesen, de higgyétek el, ugyanúgy sz*rrá vernek a rendőrök az USA-ban egy fehér pedofil férfit is. Valóban van egyfajta előítélet az USA-ban a négerekkel szemben, úgy ahogyan a magyarok többsége is gondolkodás nélkül ítélkezik a hazánkban lévő kisebbség felett. Honnan tudjátok, hogy abból a több százból legalább a 90%-ánál nem volt bármilyen fegyver? Sehonnan. Nem voltatok ott, nem olvastátok a jelentést, tehát ilyeneket kijelenteni azért igen csak erős. Az olyan nagy városokban, mint New York, Chichago, Atlanta stb. jelen van a négerek általi szervezett bűnözés. Gondolok itt a gettókban való lakásra, drogterjesztésre, illegális fegyvereladásra (a 10 éves néger gyerek vajon honnan szerzi a stukit???) és a bandaháborúkra. Egy bandaháború során kihívják a rendőrséget is, és, ha tűzharcba keverednek, akkor nincsen más választása a rendőrnek - le kell lőnie bőrszínétől függetlenül.

Nem tetszik, hogy a cikk csak is kizárólag egy oldalra reflektál. A rasszizmus nagyon rossz dolog, nagyon szörnyű kirekesztettség lehet, de el kell fogadni, hogy a kisebbséget illetően magasabb a bűnűzési ráta. Úgy ahogyan a szőke nőkre azt mondják, hogy buta, ugyanúgy az afroamerikaiaknak is szembe kell nézniük egyfajta előítélettel. Rendőri túlkapások mindig is lesznek, mindig is voltak, és most is vannak, ráadásul fehér rendőr ugyanúgy elgyepálja a fehéret, ha elszakad a cérna. Csak az ugye nem hír már. A reklám meg egyenesen túl van lihegve. Sz*rnak sz*r reklám, de hát miért lepődünk meg, mikor Britney, Beyoncé, Pink trió óta képtelenek egy normális reklámot csinálni.
2017. április 08. 01:35 #33
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
rosa82, nagyon egyet tudok érteni a hozzászólásoddal. Ugyanis erről az oldaláról a dolognak, a többség sajnos elfelejti megvizsgálni a történteket..
2017. április 08. 21:28 #34
OneDirection116
OneDirection116
visszatérő vendég
 
StátuszHUMANS R WIERD!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.03.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 247709
Offline offline
Anzi7 egyetértek! biggrin.gif <3
2017. április 09. 21:11 #35
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Idézet (csokiscsusza @ 2017.04.05. 17:43)
Sokkal jobb Michael Jackson



Nekem is ennyi a hozzáfűznivalóm. biggrin.gif
2017. április 18. 16:29 #36
Gyllenhaal
Gyllenhaal
antichrist superstar
 
StátuszLehet, hogy nem vagyok túl jó ember. Nem vagyok. Na de jó gengszter?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.05.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 238625
Offline offline
Szerintem sokkal nagyobb probléma, hogy a cikk írója, idézem "a feketék általánosan bűnözőként vannak elkönyvelve" ilyet mert írni. Akkor ezentúl bárki, aki fehér és feketékkel együtt szerepel a képernyőn, az már aktivista? Szerintem inkább örüljünk, hogy egyre kevesebb a rasszizmus a szóbeszédben. Arról meg, hogy mennyi fekete követ el bűncselekményt, na, arról azt hiszem, a fehérek is nyugodtan tudnának beszélni, hogy mennyi aljas dolgot követnek el. Ha bűnről van szó, nem egyből egy fekete embernek kéne az eszünkbe jutnia... Én sem vagyok aktivista, mielőtt bárki ezt gondolná, bár ez után a teljesen felesleges és érthetetlen botrány után már bármit kinézek az emberekből.
2017. április 19. 13:09 #37
Karenina
Karenina
visszatérő vendég
 
Státusz"még nincs vége.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.30.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 263357
Offline offline
Ümm...nem is tudom mit írjak erről...laugh.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok