Starity

Új lemezén dolgozik a Bullet For My Valentine

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 08. 07:19 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
2015-ben jelent meg a walesi együttes legutóbbi nagylemeze, de már dolgoznak a következő korongon.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. április 08. 11:17 #2
- törölt felhasználó -    
Már a Don't need you megjelenése óta erre a hírre várok ^^ Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az album stílusa, ha a Don't need you-nál tett megjegyzésüket veszem alapul, akkor valószínűleg hasonló lesz a hangulata, mint a The Poison-nak. De nagyon szerettem a Temper Temper-t, a Fever-t és a Venom-ot is, úgyhogy rosszat biztos nem tudnak csinálni <3
Szuper év lesz ez zenei téren: jön a srácok új albuma, Marilyn Manson-é, a Papa Roach-é és a Black Veil Brides-é *--*
2017. április 08. 15:54 #3
- törölt felhasználó -    
Ahh, végre! pompom.gif A Don't Need You-t nagyon szeretem, szóval bízom benne, hogy az album sem fog csalódást okozni. Úgy néz ki, ismét jó kis év elé nézünk. happy.gif
2017. április 08. 18:06 #4
Dreamchibi
Dreamchibi
 
Státusz---
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Én most nagyon happy vagyok, hogy tegnap kijött a Dead by april új albuma. És ez a hìr még tetézte azt! Juhéé!
2017. április 08. 18:08 #5
Trapdoor
Trapdoor
 
StátuszAre we echoes of ourselves? Are we standing in the shadows, waiting for angels?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.11.
Hozzászólás: 9919
Csatolások: 939
Azonosító: 262938
Offline offline
Nagyon várom már! A Don't Need You is lenyűgözött már, a többit kivárni sem bírom. Biztos vagyok benne, hogy remek album lesz.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok