Starity

Halálos fenyegetéseket kapott a The Walking Dead sztárja

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 07. 18:11 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 38 éves színész torkig van azzal, hogy állandóan zaklatják a közösségi médián keresztül.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 07. 19:27 #2
- törölt felhasználó -    
Undorítóak az emberek. Mikor válik végre egyértelművé, hogy színész és eljátszott szereplő között kib@szott nagy különbség van? Az egy dolog, hogy Eugene-t utálják, mert tényleg egy patkány, de nem Josh írja a forgatókönyvet, nem ő dönt a szerepéről és az általa ELJÁTSZOTT ember tetteiről, hanem bizonyos valakik, akik a kamera mögött dolgoznak. Beteg, hogy mennyire lesüllyed néhány ember, amikor elvileg értelmes lények vagyunk...
2017. május 07. 19:43 #3
homer
homer
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 134354
Offline offline
Nem értem eugene-n miért patkány. Oké hazudott hogy tudja a megoldást a járványra, de ezen kivűl semmi olyat nem tett amiért utálni kéne. Ő egy túlélő aki, mindig alkalmazkodik a körülötte lévőkhöz, azért hogy ne patkoljon el. És ezzel egyébként nem ártott még soha senkinek. Sőt a szereplőink közül ő majdnem az egyetlen, aki nem őlt még hidegvérrel embert. Azzal hogy negan lett megmentette a saját életét, és még másoknak is segit(het).
Kicsit flugos karakter, ezért neki hála egy kis humor is van a sorozatban. Én csipem őt.
2017. május 07. 19:54 #4
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Egy sorozatról beszélünk. Egy kitalált, színészek által eljátszott történet. Hogy lehetnek ennyire idióták az emberek? blink.gif
2017. május 07. 19:57 #5
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Komolyan azért szidnak egy színészt, mert nem szeretik a karakter, akit ELJÁTSZIK??? Aki nem is valódi?
Szánalmasak az ilyen emberek, látszik, hogy nincs életük.
2017. május 07. 20:41 #6
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Pfff... én sem szeretem Eugene-t, de nem irogatok neki ilyeneket. Sőt, szerintem Josh egy nagyon jó színész, meg amúgy is bírom. Néhánynak tényleg megártott a média meg az internet. Édes Istenem, hova jut a társadalom?! Vicc...
2017. május 07. 21:01 #7
- törölt felhasználó -    
nem értem mit nem értenek azon az emberek, hogy a karakter és a színész tökre más. én sem szeretem Eugene-t, de Josh-al semmi bajom.
2017. május 08. 06:54 #8
- törölt felhasználó -    
Szánalmas és undorító, hogy vannak ilyen emberek a világon. Eugene nekem sem a kedvencem, de Josh egész szimpatikusnak tűnik. De nem, még mindig nem tudom felfogni hogyan nem tudnak különbséget tenni egy karakter és egy valós ember között.
2017. május 08. 14:30 #9
- törölt felhasználó -    
na jó, én vagyok az egyedüli aki kedveli Eugene-t? rohog.gif mellesleg szörnyű, hogy ilyen emberek léteznek, egyszerűen szánalmas.
2017. május 08. 20:03 #10
- törölt felhasználó -    
ha figyelmet ad a trolloknak még jobban rá fognak szállni. Csendben kell feljelentést tenni ha aggódik amiatt amiket írnak neki.
2017. augusztus 01. 22:42 #11
- törölt felhasználó -    
Na jó. Tudom, már párhónapos cikk, de muszáj leírnom, mit gondolok.
Josh egy csodálatos, imádni való, majdhogynem tökéletes ember, mindemellett zseniális színész, aki profin alakít egy, a valódi személyiségével erősen ellentétes karaktert. Tény és való, én sem kedvelem Eugene-t, mióta elárulta a családját, de nem Josh írja a forgatókönyvet, nem ő szövi a cselekményt, ő csak eljátssza, amit kiszabnak rá. Josh nem Eugene, és marhára merem remélni, hogy azok, akik emiatt megfenyegették ezt az angyalt, hamar elpatkolnak. Nem fognak hiányozni.
Ó, és egyébként már több hónapja törölve van, köszönhetően ezeknek a khm, kedves embereknek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok