Starity

Bulldok: Hyungeun kilépett a csapatból

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 19. 22:27 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Négyfősre redukálódott a Bulldok, ugyanis Hyungeun kilépett a formációból.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 19. 23:28 #2
- törölt felhasználó -    
Ez csak ürügy volt a kirúgásra, az igazi ok az volt, hogy kritizálta V-t.
2017. május 20. 08:28 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (DropDeadGorgeous @ 2017.05.19. 23:28)
Ez csak ürügy volt a kirúgásra, az igazi ok az volt, hogy kritizálta V-t.

Na igen. biggrin.gif
A Bulldokban ő volt a kevencem, de V kritizálása után ellenszenvessé vált. Nem csodálom, hogy kilépett/kirúgták, ez a dolog nem igazán tett volna jót a csapatnak, ha továbbra is marad.
2017. május 20. 14:32 #4
- törölt felhasználó -    
Van abban valami, hogy a Taehyungra tett megjegyzése miatt tették ki. Nekem sem túl szimpatikus a csaj egyébként.
2017. május 20. 17:18 #5
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Talán nem ártott volna megemlíteni azt is, hogy "beszólt" Taehyung-nak, és elég nagy botrány lett belőle. Personally én úgy gondolom, hogy ez volt az oka a kilépésének (már ha egyáltalán kilépett és nem kirúgták). Csak nyilván kellett valami ürügy, mert az igazat mégsem mondhatták.
Btw, ezzel totál elvágta magát elég sok embernél, és a karrierjének is lőttek.
2017. május 20. 19:34 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ten Thousand @ 2017.05.20. 17:18)
Talán nem ártott volna megemlíteni azt is, hogy "beszólt" Taehyung-nak, és elég nagy botrány lett belőle.

Ez egyébként mi is volt? Milyen beszólás? Lemaradtam a botrányról de érdekel mostmár.
2017. május 20. 20:36 #7
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, hogy már nem tagja a csapatnak, mert Kimi után ő volt a kedvencem. Hiányozni fog a Bulldok-ból! sad.gif
Egyébként nem is ő volt, aki azokat a megjegyzéseket tette V-re, hanem egy másik lány abban a műsorban, amiben Hyungeun is szerepelt... Hyungeun-nek annyi volt a "bűne", hogy nem tette hozzá V nevéhez a sunbaenim-et.
2017. május 21. 13:38 #8
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Sajnálom, hogy otthagyta a csapatot... Ő volt a legszimpatikusabb. sad.gif
2017. május 21. 23:43 #9
- törölt felhasználó -    
Tiszteletlenül beszélt egy olyan személyről, aki rangidősnek számít a szakmájában, náluk ez márpedig igen is nagy tiszteletlenségnek számít, valamint attól függetlenül, hogy társra talált abban a másik csajban Taehyung kinevetésében (megkérdezték tőle, hogy szereti-e a BTS-t és mondta, hogy már nem érdeklődik irántuk és hogy V régen olyan jól táncolt, de mostanság sokat van papucsban, ezért "biztos gombás a lába"), nos, nem tudom, hogy mennyire kell elvakult fannak lenni, hogy az ottani szokásokat teljesen figyelmen kívül hagyva a tiszteletlensége ellenére is védjék, de én őszintén nem értem, hogy kezdő, zöldfülű egyelőre szinte senkiként hogyan volt bátorsága így beszélni, nem csak egy szakmabeli (még ha nem is a való életben) rangidős személyről így beszélnie, de úgy alapból bárkiről. Nem igazán értem, hogy mire lenne neki felvágnia, ugyanis mind tudjuk, hogy van az a szívesen emlegetett bizonyos asztalka, nos, én nem látok semmit sem lerakva rá ettől az "idoltól", bár lehet ezek után se nagyon fogok...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Park Se Hee Park Se Hee 13718.
Kim Min Ji Kim Min Ji 12064.
Lee Jin Hee Lee Jin Hee 15168.
Park So Ra Park So Ra 12850.