Starity

A Lordi énekese utálja amikor az Eurovízióról kérdezik

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 19. 22:30 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
2006-ban a Lordi igencsak beírta magát az Eurovíziós dalfesztvál történelmébe.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 20. 00:17 #2
- törölt felhasználó -    
Odáig vagyok a zenéjükért, rengeteg interjújukat néztem meg és valóban bosszantóan sokszor kérdezősködnek az Eurovízióról és arról, hogy mennyi időbe telik felvenni a jelmezeiket. Oké, hogy mindkettő fontos, az előbbi hozta meg nekik a világhírnevet,a második pedig a különlegességüket, misztikusságukat adja, de nem kéne azért minden kérdéssorba már ennyi év után is csak ezeket betenni. Nem csak a zenekar tagjainak dög unalmas már ez, hanem az interjúk nézőinek is. Mindig ugyanazokat az információkat tudják elmondani Lordiék és a rajongók is ugyanazt hallgatják/nézik végig ezáltal 40x.
2017. május 20. 10:28 #3
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Régen nagyon szerettem őket smileeee.gif
2017. május 20. 14:29 #4
- törölt felhasználó -    
Nem csodálom, hogy unta, én sem értem, például Alexander Rybak hogy nem őrült még bele abba, hogy már vagy 10 éve mindenütt csak a Fairytale biggrin.gif
2017. május 20. 21:47 #5
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Mi ez a borzalom? A kép miatt rájuk kerestem és belehallgattam abba a számba és hát ezért valóban borzalmas, nem csak a kinézetük az.
2017. május 20. 23:11 #6
- törölt felhasználó -    
@Lambika: Aki nem szereti a metál zenét és nem lát a külsejük mögé, hogy értelmezze a szövegeket, annak biztosan az rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Trapdoor
2017. május 21. 10:01 #7
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Most hiába nézem meg a szövegét vagy hallgatom meg, attól még nekem az a dallam nem fog tetszeni, mert a többségében csak ordibálnak meg hörögnek. Az olyan számomra nem zene. De nem vetem meg azt aki szereti, hallgassák csak, csak a véleményemet fejtettem ki. Na meg ezek a sötét dolgok is távol állnak tőlem, amit a metálosok képviselnek
2017. május 21. 23:08 #8
- törölt felhasználó -    
@Lambika: Úgy kezdtem, hogy "aki nem szereti a metál zenét", aztán kifejted mi a bajod a stílusokkal, hogy neked ez miért nem zene, oké, mindenkinek más az ízlése. Nekem annyi nem tiszta ebben a magyarázatban, hogy miért volt szükség erre a "körítésre" most, amikor a végén pont azt írod, hogy ezek a "sötét dolgok" távol állnak tőled, amit a metál képvisel. Ergo leírtad ugyanazt válaszként/mentegetőzéskén/ nevezzük ezt, aminek akarjuk, amit én is leírtam.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Mr. Lordi Mr. Lordi 3314.