Starity

Az új Dirty Dancingben fény derül arra is, hogyan alakul Baby és Johnny jövője

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 24. 09:38 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az ABC csatorna ma mutatja be az 1987-es klasszikus felújított változatát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 24. 20:02 #2
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Én az istennek se fogom megérteni, miért kell mindent "remakelni" manapság. A Hajlakk, Grease most meg ez. Teljesen felesleges. Csináljanak egy folytatást nekik, vagy valami, de csak ha egy pici kreativitást is igényel a dolog, az már nem megy.
A srác meg, aki Johnny-t játssza iszonyat ellenszenves valamiért...
2017. május 25. 00:05 #3
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Hát én nem tudom hogy miért de ne hogy meg kövezetek de nekem ezek a főszerepet játszó páros nem igazán jött be :/ A fiú az olyan fúri a lány meg olyan baba arca van vagy mi biggrin.gif De ez saját vélemény! smileeee.gif
2017. május 25. 14:23 #4
- törölt felhasználó -    
Nem, nem és nem! Miért kell egy fantasztikus filmet elrontani egy remake-el? Mi ez a mánia a rendezőknél, hogy minden klasszikus zenés filmet újracsinálnak? Az új szereplőfelosztás egyszerűen borzasztó. Egyetlen egy Baby és Johnny van, aki nem más mint Jennifer Grey és Patrick Swayze
2017. május 25. 19:01 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Megnéztem kár volt mintha az egyébként tehetséges színésznők és színészek elfelejtették hogy kell játszani. Abigel jó színésznő de itt valami borzalom és alkatilag sem a legjobb választás nem kövér erős csontozatu és az emeléseknél sajnáltam szegény kollégáját
2017. május 26. 13:05 #6
- törölt felhasználó -    
Ma sikerült megnéznem, szóval muszáj még egy kommentárt írnom vele kapcsolatban. Ha röviden kellene összefoglalnom, akkor azt mondanám, hogy soha nem szenvedtem így még egy film alatt. Először is: tényleg musical-t kellett csinálni belőle? Miért kellett elrontani az alapból jó dalokat azzal, hogy újra feléneklik őket kb nulla beleéléssel? És Nicole Scherzinger mint Penny? Ennél rosszabbat kétlem, hogy tudtak volna választani. Colt Prattes-hez nem illett Johnny szerepe, ahogyan Abigel-hez sem Baby-é. Az utolsó híres táncuknál pedig szinte már sírtam, és nem örömömben. Az egész filmnek ez volt az egyik legjobb jelenete, erre ennyire elrontják. Komolyan Baby lesétált a lépcsőn? Nem azt mondták, hogy hűek maradnak az eredeti filmhez? Amit még nem értek, hogyha ez csak egy remake volt, akkor miért raktak bele új jeleneteket? Teljesen feleslegesek voltak ezek, ha engem kérdeztek.
2017. június 11. 19:24 #7
- törölt felhasználó -    
A vélemények alapján jobb ha meg se nézem. Imádom az eredeti filmet, nem kínzom magam inkább. Pedig szeretem Abigailt.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok