Starity

A BTS együttműködik Halseyel és Steve Aokival

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 24. 21:21 #1
HyunAe
HyunAe
új tag
 
StátuszHa minden ember annyira élvezné a munkáját, mint Joker...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 245315
Offline offline
A minap napvilágot látott pár kép, amin a BTS Aokival és Halseyel szerepelnek. Egy új kollabráció várható?
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. május 24. 21:59 #2
- törölt felhasználó -    
Nagyon remélem, hogy tényleg így lesz. *.* Fantasztikus dolgokat hozhatnának össze, bár kicsit furcsa lesz őket amerikai előadókkal együtt látni, koránt sem elképzelhetetlen: imádnám, ha együtt dolgoznának. ❤
2017. május 24. 22:18 #3
- törölt felhasználó -    
A cím végére azért egy kérdőjel nem ártott volna, mert így elég becsapós. biggrin.gif
Természetesen hihetetlenül örülök a BTS sikereinek hiszen tőlük senkit se szeretek jobban. De szeretném ha nem válnának tömeg előadóvá, nem "amerikaisodnának" el. Azt gondolom, hogy régen egyébként is sokkal egyedibbek voltak, mint mostanság. Most hogy hirtelen még népszerűek lettek a Billboard által, mint voltak, attól tartok, hogy csak rosszabb lesz ilyen szempontból. Úgy érzem túl nagy a hype körülöttük. És ezt úgy mondom, hogy tényleg ez a csapat a mindenem.
Minden esetre a legjobbakat kívánom ennek a hét csodálatos fiúnak.
2017. május 24. 22:22 #4
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
OH IGEN PLS LEGYEN IGAZ. Annyira büszke vagyok rájuk, nem hiszem, hogy ezt még lehetne fokozni (bár egy collab Shawn Mendessel kiverné a biztosítékot nálam that's for sure).
2017. május 24. 23:39 #5
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Ettől féltem...ohmy.gif Most, hogy felkapták őket Amerikában, állandóan ott fognak lógni és csak oda mennek koncertezni. Európába meg sosem jönnek. sad.gif
2017. május 25. 00:03 #6
- törölt felhasználó -    
nem kötekedés képpen, és tudom, hogy ez a legkisebb dolog, amivel foglalkozhatok, de Halsey nevét „holzi”-nak kell ejteni, ergo a cikkben a ragozása Halseyh-val lenne.:3
amúgy nagyon örülnék ennek az egésznek.
2017. május 25. 06:23 #7
- törölt felhasználó -    
KÉRLEK!!
annyira örülnék neki, istenem wub.gif wub.gif
2017. május 25. 06:36 #8
- törölt felhasználó -    
ahweu, azt láttam, hogy Stevvel lesz közös daluk, de az, hogy Halseyvel.. wub.gif de azért fiúk.. ide is gyertek mán._.
2017. május 25. 19:02 #9
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Csak nehogy megint túlhajszolják magukat..
2017. május 28. 08:56 #10
zucker5678
zucker5678
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.22.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 264448
Offline offline
Én igazából kicsit félek, hogy Amerika meg fogja őket változtatni, és ők is ugyanolyan előadóvá fognak válni mint a többi..Most a Billboard miatt hypeolják őket, persze örülök a sikerüknek, de akkor is...
2017. május 30. 13:08 #11
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Nem hiszem, hogy Halsey és a banda együtt fognak dolgozni.
Ashley csak megvendégelte őket, míg Amerikában vannak.
(Szerintem a rajongóinak akarta bizonyítani, hogy nem utálja a k-popot.)
2017. június 01. 20:58 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (zucker5678 @ 2017.05.28. 08:56)
Én igazából kicsit félek, hogy Amerika meg fogja őket változtatni, és ők is ugyanolyan előadóvá fognak válni mint a többi..Most a Billboard miatt hypeolják őket, persze örülök a sikerüknek, de akkor is...

ugyanez.
2017. június 12. 16:23 #13
kpoper2004
kpoper2004
új tag
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=tAoME_aMm1w .... Szerelmem ez a hang :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.08.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 264784
Offline offline
Én igazából kicsit félek, hogy Amerika meg fogja őket változtatni, és ők is ugyanolyan előadóvá fognak válni mint a többi..Most a Billboard miatt hypeolják őket, persze örülök a sikerüknek, de akkor is...

Ugyanezt gondolom.... A média főleg az amerikai elég sok szar dologra képes...sad.gif De a média önmagában is egy szemét szar ! Lásd T.O.P. esetét sad.gif Féltem őket nagyon sad.gif( De örülök is a sikereiknek persze ! sad.gif smileeee.gif
2017. június 26. 21:21 #14
Toffify
Toffify
visszatérő vendég
 
StátuszThe more that you say The less I know
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.27.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 0
Azonosító: 254314
Offline offline
Idézet (blindie. @ 2017.05.24. 22:18)
A cím végére azért egy kérdőjel nem ártott volna, mert így elég becsapós. biggrin.gif
Természetesen hihetetlenül örülök a BTS sikereinek hiszen tőlük senkit se szeretek jobban. De szeretném ha nem válnának tömeg előadóvá, nem "amerikaisodnának" el. Azt gondolom, hogy régen egyébként is sokkal egyedibbek voltak, mint mostanság. Most hogy hirtelen még népszerűek lettek a Billboard által, mint voltak, attól tartok, hogy csak rosszabb lesz ilyen szempontból. Úgy érzem túl nagy a hype körülöttük. És ezt úgy mondom, hogy tényleg ez a csapat a mindenem.
Minden esetre a legjobbakat kívánom ennek a hét csodálatos fiúnak.


Teljesen egyetértek, ennél jobban én sem fejezhettem volna ki magamat! meghajolo.gif

2017. július 08. 21:36 #15
- törölt felhasználó -    
Nem tudom igaz e, de remélem nem. Halsey ne menjen a fiaim közelébe. xd
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!