Starity

Kövesd velünk élőben Ariana Grande jótékonysági koncertjét

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 04. 20:12 #21
Zentabieber
Zentabieber
új tag
 
StátuszI love Justin♡♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 261040
Offline offline
Van aki itt nezi most?
2017. június 04. 20:31 #22
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
"A holnapi nap (vasárnap, június 4-e) egészen biztosan Ariana Grande telt házas jótékonysági koncertjéről fog szólni.."
Erről a mondatról annyit, hogy remélem azért a magyar embereknek mai nap nem csak erről szól, hanem megemlékeznek valami másról is...
2 felhasználónak tetszik: Maiko, Elody
2017. június 04. 20:37 #23
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Van aki most nézi itt??
2017. június 04. 20:56 #24
- törölt felhasználó -    
Coreéine: Én igen smileeee.gif
2017. június 04. 20:56 #25
- törölt felhasználó -    
*Coreline XDD
2017. június 04. 20:57 #26
- törölt felhasználó -    
Én most nézem smileeee.gif <3
2017. június 04. 21:06 #27
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Ariana hibátlan volt mint mindig <3 <3 Be is könnyeztem annyira édes te jóisteen
2017. június 04. 21:20 #28
- törölt felhasználó -    
Én Arianánál majdnem elsírtam magam...
2017. június 04. 21:22 #29
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Nikus12 szintúgy heart.gif
2017. június 04. 22:13 #30
Tildus02
Tildus02
visszatérő vendég
 
Státusz"You are beautiful and perfect and lovely however you are." /Ariana Grande/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.27.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 223305
Offline offline
Ari amikor az iskolás gyerekekkel énekelt, akkor elsírtam magam. <3 Legjobb példakép! *-*
2017. június 04. 22:38 #31
- törölt felhasználó -    
Kellemeset csalódtam a fellépőkben. Jó volt látni, hogy legalább erre az alkalomra leereszkedtek fentről, és kicsit emberibb előadást láthattunk. Ez a koncert nekem azon kívül, hogy egyik előadót sem hallgatom (talán a Coldplay-t), nagyon tetszett, a hangulat és az az erő, amit a zene tud adni az embereknek. heart.gif
2017. június 04. 23:06 #32
- törölt felhasználó -    
Istenem, nem vagyok Ariana fan, de bekönnyeztem..:') akkor hogy is van ez?
2017. június 04. 23:11 #33
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Teljesen jó hangulatú koncert volt. Gratula minden előadónak és a szervezőknek is!
2017. június 04. 23:12 #34
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Az év koncertje! Minden pillanatát imádtam!
2017. június 04. 23:12 #35
- törölt felhasználó -    
Csodálatos koncert volt, nagyon tetszett. Örülök neki, hogy úgy döntöttem megnézem. Le a kalappal Ariana és persze a többi fellépő előtt is. A hangulat is nagyon jó volt. heart.gif
2017. június 04. 23:12 #36
- törölt felhasználó -    
Úristen, ne már, hogy vége. Még órákig elnéztem volna. És a végén a Somewhere over the rainbow Aritól valami csodálatos volt.....elképesztően szép lezárás :'( <3
2017. június 04. 23:14 #37
Greengal444
Greengal444
visszatérő vendég
 
StátuszWe arw young and wild and free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 214528
Offline offline
Hatalmas élmény volt még így monitoron keresztül is végig követni az eseményt. Ha ötször nem lett könnyes a szemem ezalatt a három óra alatt,akkor egyszer sem. smileeee.gif Gyönyörű volt!
2017. június 04. 23:15 #38
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Néztem....úristen...:""( szegény Arim egész végig látszott hogy majdnem sírt...a szeme legalábbis folyamatosan....gyönyörű előadás volt, a végén a Somewhere Over The Rainbow alatt elpazaroltam egy csomag zsepit XDDD :'''D Imádlak Arim <3333 ♡♡♡♡
2017. június 04. 23:29 #39
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Fuu nehéz ilyenkor írni is valamit de megpróbálom smileeee.gif
Elejétől végéig nyomon követtem és egyszerűen nem találok szavakat,bámulatos hogy mire képes az emberiség.heart.gif
Egyszerűen gyönyörű volt..Ahogy nyomon kísértem az eseményeket teljesen azt éreztem mintha én is ott lettem volna annyira fantasztikus volt..
Mindenki előtt le a kalappal,de tényleg az összes fellépő szívét lelkét beletette,nagyon nagy taps nekik egytől egyig heart.gif
Viszont külön kiemelnék egy csodálatra méltó nőt aki nélkül ez az egész talán nem is jöhetett volna létre igen ez a személy nem más mint ARIANA GRANDE..Mindig is imádtam,de most valahogy olyan oldalát mutatta meg nekem amit eddig nem igazán láttam tőle,mindig is tudtam hogy helyén van a szíve de gyerekek ennyire hogy lehet valaki kedves?? Te jó isten heart.gif
Mikor énekelt végig könnyeztem annyira meghatott,főleg a vége felé ahol már ős is elpityeregte magát..Csodálatos egy ember és le a kalappal előtte és azokért is akik ezt az egészet létre hozták heart.gif
Jól esik ilyeneket nézni,nagy melegséggel tölt el smileeee.gif
Coldplayt is külön kiszeretném emelni mert ők is fantasztikusak voltak,ők is nagyon kitettek magukért,látszott hogy a közönség nagyon jól érezte magát az előadásuk alatt,de ugyan ugy felhozhatnám Justint is (akit amugy nem bírok annyira) de ő is nagyon aranyos volt a kis gitárral a kezébe és látszott hogy meghatódott.heart.gif De mondom hogy mindenki Mileytől kezdve Little Mixen át egészen Katy Perryig heart.gif
Csodálatos emberek egytől egyig heart.gif heart.gif
Köszönöm hogy végig nézhettem egy élmény volt még akkor is ha nem lehettem ott személyesen,nekem így is átjött heart.gif
2017. június 04. 23:36 #40
- törölt felhasználó -    
Végignéztem az egészet, és azt kell mondjam, régen sírtam ennyit. Ez nem csak egy egyszerű koncert volt, mert ahogy látom, még egy ilyen cikk alatt is akadnak olyan emberek, akik idejönnek gyűlölködni. Minden véleménynek megvan a helye és az ideje, a tieteké nem ez, és nem itt van. Elképesztő, hogy a zene mennyi erőt képes adni az embereknek, és olyanok, mint akik ott kint álltak a színpadon, mennyire inspirálják a közönséget. Nem egy embert nem kedveltem a fellépőlistából, de például ahányszor megláttam Ariana-t, sírni támadt kedvem; attól, amit Katy csinált, egyszerre mosolyogtam és zokogtam; és még Justin mondatai is mélyen hatottak rám. A zene csodálatos dolog, és egy koncert valóban a biztonság és a boldogság helye. Amikor megjelent a képernyőn Halsey, rájöttem, mennyit jelent nekem a zenéje, és az, hogy mindig van hová menekülnöm, neki köszönhetően. És ezt tényleg nehéz szavakkal kifejezni. Még mindig nem tudom elhinni, hogy 22 ártatlan ember vesztette életét egy olyan helyen, ahová azért mentek, hogy jól érezzék magukat, hogy önfeledten, a boldogságtól táncoljanak és énekeljenek. Felfoghatatlan, hogy mi történik ebben a világban. Csodálatos koncert volt, és komolyan, nagyon régen használtam el ennyi zsebkendőt, és még sosem sírtam feltett kézzel, megemlékezve a 22 ártatlan emberre, aki a boldogság helyszínén vesztette életét. Gratulálok a szervezőknek, a fellépőknek, és különösképpen Ariana-nak. Valószínűleg sosem fogja elfelejteni ezt az egészet, egy ilyet nem is lehet; de elképesztő, hogy mennyire erős, és inspiráló lány. Szóval tényleg, csak gratulálni tudok, és köszönöm, hogy ilyen élményt nyújtottak.
És még mindig, #PrayForManchester.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!