Starity

Tini Stoessel feltűnik a Soy Luna 2. évadában

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 10. 20:07 #1
Alida
Alida
visszatérő vendég
 
StátuszAll our dreams can come true if we have the courage to pursue them.- Walt Disney
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.21.
Hozzászólás: 180
Csatolások: 1831
Azonosító: 178277
Offline offline
Nem kellett sokat várnunk ahhoz, hogy a Violetta főszereplője vendégszerepet kapjon a legújabb argentin sikersorozatban, a Soy Luna második évadában.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. június 10. 20:11 #2
- törölt felhasználó -    
sejtettem, hogy előbb vagy utóbb, de benne lesz.
egyébként nem tudom még, hogy nézni fogom e a második évadot, de lehet belekukkantok, ha már az első évadot annyira szerettem - mármint az első negyven részt, amíg néztem.
2017. június 10. 20:13 #3
- törölt felhasználó -    
Hogy én ezt mióta tudtam, na mindegy, örülök neki biggrin.gif
2017. június 10. 20:15 #4
- törölt felhasználó -    
Őszintén szólva a Soy Luna az a fajta sorozat, amit sosem szerettem és sosem fogok megszeretni. Mindig is Violetta-kopinak tartottam(személyes vélemény, rajongók ne kezdjenek el letámadni kösz helo). Viszont Tinit jobban szeretem akárminél szóval azt az egy részt megnézem természetesen.
2017. június 10. 20:20 #5
- törölt felhasználó -    
Csodás hír! smileeee.gif
2017. június 10. 20:35 #6
- törölt felhasználó -    
Ki hitte volna...
2017. június 10. 20:50 #7
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
Nem elég a nézettség, a Tinisták is kellenek oda? Ha már a fél Violetta fansereg nézi, már mindegy...
2017. június 10. 21:44 #8
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Szerintem a Soy Luna egy Violetta koppintás, nem is szeretem. Egyébként a Violettának szerettem az 1. évadát az nagyon jó volt, a másik két évad inkább csak épphogy elviselhető. A kettő nagyon hasonló, szóval gondoltam hogy lesz valami ilyesmi. Amúgy az olasz gyerek aki benne volt a Violettában is az cuki.
2017. június 10. 22:13 #9
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Nem volt elég ennek a kopiszagú sorozatnak a nézettsége, ezért hívtak gyorsan egy már ebben a szakmában viszonylag felkapott "sztárt" hogy kezdjen vele valamit...biggrin.gif
2017. június 11. 07:25 #10
- törölt felhasználó -    
Tesom tegnap hozta oda nekem hogy uristen violetta szerepelni fog a soy lunaban....
2017. június 11. 16:11 #11
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Érthető, hiszen nem aratott akkora sikert ez a copy amekkorát kellett volna. Valahogy számíthattunk erre.
2017. június 12. 07:58 #12
- törölt felhasználó -    
Amióta elkezdődött ez a Soy Luna hülyeség, azóta rühellem. Megpróbálkoztam vele, hogy hátha megszeretem, de mindössze az első évad első epizódig jutottam. Tinit viszont imádom. Ott voltam a Violetta LIVE-on és a TINI - Got Me Started Tour-on is. Ráadásul teljesült az álmom: kaptam autogramot Tini Stoessel-től, ami nekem mindennél többet jelent. A Violettát sose fogom elfeledni, ezt a tetoválásom is jelzi.
De azok az egykori Violetta fanok, akik mára már Soy Luna fanok lettek, szégyelljék magukat de nagyon. Ha én szeretek valamit, ahhoz hű vagyok egy életen át. De rajongjatok csak Soy Punáért, biztos sokat ad majd nektek. Főleg azzal a szép fejével meg a rendezett fogaival. Chhh...
De majd amikor esetleg betolják a képüket Budapestre, nem felejtem el megvárni a hotelnél és megdobálni tojással.
17/fiú
2017. június 12. 15:23 #13
- törölt felhasználó -    
de jo ez jo hir
2017. június 13. 12:44 #14
TinistaSwifter
TinistaSwifter
visszatérő vendég
 
StátuszI'm a dreamer, don't hurt me pls.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.09.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 0
Azonosító: 257897
Offline offline
Imadom Tini <3 <3 <3
2017. június 13. 16:08 #15
- törölt felhasználó -    
majd hogy nem az egyetlen dolog, ami érdekelt ebből az egészből, aki Ruggero, ami kissé kellemetlen, mert közel sem róla szólt a cikk. laugh.gif
2017. június 13. 18:46 #16
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
ez jó hír smileeee.gif viszont a videó "fedőképén" miért néz úgy Tini Karolra mintha egy csótány lenne? biggrin.gif
2017. június 14. 20:11 #17
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
Idézet (LifeArtist @ 2017.06.12. 07:58)
Amióta elkezdődött ez a Soy Luna hülyeség, azóta rühellem. Megpróbálkoztam vele, hogy hátha megszeretem, de mindössze az első évad első epizódig jutottam. Tinit viszont imádom. Ott voltam a Violetta LIVE-on és a TINI - Got Me Started Tour-on is. Ráadásul teljesült az álmom: kaptam autogramot Tini Stoessel-től, ami nekem mindennél többet jelent. A Violettát sose fogom elfeledni, ezt a tetoválásom is jelzi. 
De azok az egykori Violetta fanok, akik mára már Soy Luna fanok lettek, szégyelljék magukat de nagyon. Ha én szeretek valamit, ahhoz hű vagyok egy életen át. De rajongjatok csak Soy Punáért, biztos sokat ad majd nektek. Főleg azzal a szép fejével meg a rendezett fogaival. Chhh... 
De majd amikor esetleg betolják a képüket Budapestre, nem felejtem el megvárni a hotelnél és megdobálni tojással. 
17/fiú

Végre valaki megfogalmazta, amit akartam meghajolo.gif
2017. június 16. 21:39 #18
- törölt felhasználó -    
Nem értem mit kell mindig a Soy Lunába belekötni.Mert nem Violetta?És?Aki látta,azt tudja,hogy egyáltalán nem copy.Karol pedig igenis gyönyörű,kedves,aranyos lány.A sorozat pedig nagyon szórakoztattó,nekem személy szerint tetszik!És mi az,hogy szégyelnie kéne a Soy Luna fanoknak magukat?Mert szeretik a sorozatot?Miért,csak a Violettát lehet szeretni?Ha neked pedig kedves LifeArtist addig ér az agyad,hogy tojással dobálnád őket,érett és komoly ember lehetsz.Kicsit sem gyerekes..ááááá dehogy....
1 felhasználónak tetszik: Lodovica Comello12
2017. június 19. 19:21 #19
NonameFluffy
NonameFluffy
új tag
 
StátuszFűre lépni tilos!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.22.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 262075
Offline offline
Senki ne kövezzen meg ezért!! A Violetta nagyon jó volt,én is egy nagy rajongója vagyok/voltam.De Tini már nem annyira híres mint 2-3 éve volt,és nem értem,hogy ezt a sorozatot (Soy Luna amivel szintén nincs semmi bajom) minek kellett összehozzni Tinivel.Bár süt/sütött erről a sorozatról eleve hogy copy,csak ezt sokan nem merték elfogadni.De az én véleményem szerint,ez hogy Tini is megjelent már magát a csatornát csúfítja.Én tényleg adtam eséjt a Soy Lunának,de sajnos nálam már most kihalt a remény.
(UI:Saját vélemény)
2017. június 20. 11:10 #20
ToxyFoxy
ToxyFoxy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.29.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 260565
Offline offline
Erre inkább nem mondok semmit,mert még a végén a violetta meg a soy luna fanok elkezdenének rinyálni.

Egyébként nemtom kinek volt igénye még egy disney-s szappanoperára a Violetta után.
Mindkettő olyan sorozat,aminek a mániája könnyen lecseng.
Ebből is látszik hogy az amerikai sorozatok mennyivel jobbak és szerethetőbbek.
(Saját vélemény)
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!