Starity

Tini Stoessel feltűnik a Soy Luna 2. évadában

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 20. 11:17 #21
ToxyFoxy
ToxyFoxy
új tag
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 260565
DE!Vannak kivételek! Pl az Alex és bandája kellemes csalódás volt számomra.
2017. június 20. 13:37 #22
Virág Horváth FAN
Virág Horváth FAN
új tag
Hozzászólás: 7
Azonosító: 264720
Na jó erre minden Soy Luna fan megfogalmazása támadni,de nem érdekel!
Amikor elkezdődönt láttam belőle egy pár részt,és eléggé az esett le belőle hogy ez egy hülye sorozat, mint a Violetta volt,és ugyan azokat a tényeket dolgozza fel mint a Violetta.Jóformán ugyan az. Nem volt elég az hogy a sorozat Violetta copy,még,Martinát is bele kellett tenni,azt hiszik hogy 'sztárokkal' segíthetnek a sorozat nézetségén.Eddig sem volt számomra nagy sikere a Soy Lunának de ezután sem lesz.Sofia Carson-t szeretem de szerintem már neharagudjon meg senki de ezzel a sorozattal hogy szerepelt benne csak lejáratta magát!
Remélem Shawn Mendes nem fog ilyet tenni!!!! Ő legalább hűséges a magyar rajongóihoz!
Nem úgy mint Karol Sevilla hogy le se sz@#ja a magyar rajongókat!
2017. június 20. 13:38 #23
Virág Horváth FAN
Virág Horváth FAN
új tag
Hozzászólás: 7
Azonosító: 264720
*Meg fog támadni
Bocsi csak félre írt a teló
2017. június 26. 12:01 #24
instaGirl
instaGirl
új tag

Státusz"Wicked ways beneath the skin. Let all who taste it now join in"
Hozzászólás: 10
Azonosító: 256407
Idézet (Princess2017 @ 2017.06.16. 21:39)
Nem értem mit kell mindig a Soy Lunába belekötni.Mert nem Violetta?És?Aki látta,azt tudja,hogy egyáltalán nem copy.Karol pedig igenis gyönyörű,kedves,aranyos lány.A sorozat pedig nagyon szórakoztattó,nekem személy szerint tetszik!És mi az,hogy szégyelnie kéne a Soy Luna fanoknak magukat?Mert szeretik a sorozatot?Miért,csak a Violettát lehet szeretni?Ha neked pedig kedves LifeArtist addig ér az agyad,hogy tojással dobálnád őket,érett és komoly ember lehetsz.Kicsit sem gyerekes..ááááá dehogy....

Szerintem teljesen igazad van. Karol tehetséges, de ugyan úgy TINI is az. Mindketten egy ilyen sorozatnak köszönhetik a karrierjüket. És az, hogy koppincs, az hülyeség. Oké. Mindkettőben közös a szenvedély, és az, hogy kövessük álmainkat. És hogy ezzel mi a bajuk egyeseknek? A SoyLuna sikeresebb, mint a Violetta valaha is volt.
2017. július 23. 14:55 #25
TayAri
TayAri
új tag

StátuszYou makes me feel like a dangerous woman♥
Hozzászólás: 8
Azonosító: 261216
"Eddig sem volt számomra nagy sikere a Soy Lunának de ezután sem lesz."

Öhm, elnézést de a Soy Luna sokkal híresebb mint a Violetta volt. Bármilyen oldalon meglehet nézni hogy sokkal nagyobb sikereket ért el eddig, mint a Violetta. Először szerintem nézz utána, és utána beszélj mert amit éppen te mondtál az nem igaz:)

"De azok az egykori Violetta fanok, akik mára már Soy Luna fanok lettek, szégyelljék magukat de nagyon. Ha én szeretek valamit, ahhoz hű vagyok egy életen át."

Na meg igen, én büszkén kimerem mondani hogy szeretem a Soy Lunát, pedig azelőtt én a Violettát szerettem. A Violettát a mai napig szeretem még, de a Soy Lunát is megkedveltem ezért hidd el hogy egyáltalán nem fogom szégyellni magam miatta. Szerintem te szégyellhetnéd magad hogy ennyire leminősíted azokat a rajongókat akik szeretik a sorozatot. smileeee.gif

(Tudom, jókor írok^^)
2017. július 23. 14:56 #26
TayAri
TayAri
új tag

StátuszYou makes me feel like a dangerous woman♥
Hozzászólás: 8
Azonosító: 261216
Juj bocsi, az elsőnél teljesen jogtalan amit írtam, hisz ott van hogy számodra.. bocsiiii:c
2017. július 30. 09:34 #27
- törölt felhasználó -    
Az elejétől fogva éreztem,hogy belerángatják Tinit.:/
2017. augusztus 18. 10:16 #28
lizzujjs
lizzujjs
új tag

StátuszNo, I'm not just a pretty girl
Hozzászólás: 50
Azonosító: 227491
Itt volt valaki aki azt írta,hogy azok az egykori fanok szégyeljék magukat akik szerették a Violettát és most a Soy Lunát szeretik.
Gratulálok!Ekkora hülyeséget még életemben nem hallottam.Miért ne szerethetném mind a kettő sorozatot?Imádom a Soy Lunát,az egyik kedvenc sorozatom,viszont a Vioelttáról sem változott meg a véleményem.Azt is nagyon szeretem,és picit közelebb is áll a szívemhez mint a Soy Luna,mivel mondhatjuk,hogy azon a sorozaton nőttem fel.Kicsike voltam amikor elkezdtem nézni,szinte alig értettem,viszont tudtam,hogy mindig imádni fogom és ez így igaz.Attól még,hogy szeretem a Soy Lunát,nem fogom elfelejteni a sorozatot.És azok akik azt mondják,hogy a Soy Luna nem sikeres,akkor nézzenek utána.Mivel sokkal sikeresebb mint a Violetta és nem egy copy.Szerintem akik ezt nem bírják felfogni,azok egy részt sem láttak a sorozatból.
2017. szeptember 04. 22:45 #29
TinistaSwifter
TinistaSwifter
visszatérő vendég

StátuszI'm a dreamer, don't hurt me pls.
Hozzászólás: 320
Azonosító: 257897
En csak azert neztem mert biztosan tudtam hogy benne lesz...azert nem siettek el smileeee.gif
2017. november 26. 17:44 #30
abisz16
abisz16
visszatérő vendég

StátuszSokat szeretnék még tudni a starokról, és az oldalról!!!!!!!!!!!!!!!4
Hozzászólás: 132
Csatolások: 5
Azonosító: 267611
De jó örülök .
tini!!!"
2018. február 11. 09:55 #31
Sorozatfan2000
Sorozatfan2000
új tag
Hozzászólás: 1
Azonosító: 269050
Hát ez szánalmas. Ti aztán emberek vagytok a javából. Tojással meg dobálni te idiota. Attól még hogy nem szereted attól még nem kell fasznak lenni vele. Jaj mert bele raktak a Tinit a sorozatba akkor mivan. Hát istenem. Ez csak egy sorozat. De úgy beszéltek róla mintha a 3 világháború kitoreserol lenne szó. Persze, legyen véleményetek, de azért mindennek van határa. Ennyire azért nem kell unatkozni, nagyon rá erhettek ha ezzel töltitek az időt. Na mindegy is. És én is örülök hogy bele raktak. Na csaoo
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!