Starity

24 érdekesség, amit nem nagy eséllyel tudtál A visszatérőkről

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 29. 23:03 #21
riri17
riri17
coup d'état

Státusz"you decide if i live or die, when you're close i'm alive, i can feel the sky.."
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 15693
Csatolások: 3350
Azonosító: 141001
értem, hogy a könyvben együtt vannak, de sosem értettem ezt a nagy clarke-bellamy dolgot, szerintem a sorozatban nincs köztük meg a kémia, inkább olyanok, mint a testvérek.
2017. július 04. 22:47 #22
NVikike
NVikike
visszatérő vendég

StátuszOnly time my fall is when I fear, only time may notice I disappear. /EG/
Hozzászólás: 192
Csatolások: 0
Azonosító: 206593
A legtöbbet már tudtam, csak kicsit vagyok obsessed. biggrin.gif Ízig-vérig Clexa shipper vagyok, és annak ellenére, hogy tudtam hogy Lexa meg fog halni, azon a jeleneten még a mai napig is zokogok. 3x07 után úgy volt, hogy abba is hagyom a sorozatot, annyira megrázott. Aztán végül folytattam, de egész egyszerűen akárhányszor meghallom Lexa nevét, sírógörcsöt kapok... nem is beszélve 3x16-ról, ahol az elátkozott szerelmesek utolsó találkozásánál szintén pufira sírtam az arcom.
Alycia valami bitangjól alakította Lexát, egy badass és mégis érző lényt keltett életre, és annak ellenére, hogy ez egy elég klisé felállás, a mi zöldszemű istennőnk egy új, számomra eddig überelhetetlen szintre emelte ezt a fajta karaktersémát.
Clexa is fuckin' alive, bitches! biggrin.gif Hiába sertefertél itt az a ribi Niylah, Clarke akkor is a Lexa-rajzot bámulja egy forró menet után, azok a lapos csókok Niylah-hal pedig egyszerre fájnak és röhögtetnek meg! Mellesleg nagyon örültem a Clexa fandom akciójának, még én is hagytam egy 'Lexa deserved better' cetlit valahol Szegeden. biggrin.gif (szerintem joggal lehet őket fandomnak hívni egyszerű shipperek helyett)
Bellarke-t meg csak úgy nem vágom... biggrin.gif Én sosem bírtam Bellamy-t, és még most sem bírom. Szerintem az emberei iránt kimutatott szenvedélye ellenére egy meglehetősen gyenge karakter, sosem tudott vezetni, csak követni -hol Marcus-t, hol Clarke-t, hol Pike-ot.
2017. november 03. 17:28 #23
Fozi Dodi
Fozi Dodi
ForthePolarbears

StátuszThe Scout
Hozzászólás: 1394
Csatolások: 224
Azonosító: 133896
A második évad az valami eszméletlen király volt, de utána folyamatosan csökkent a sorozat a szememben sad.gif
Nagyon remélem, hogy az ötödikre megint visszajön a régi hangulat, én még reménykedem.
2017. november 04. 16:07 #24
L2228
L2228
új tag
Hozzászólás: 1
Azonosító: 257070
Én hatalmas rajongó vagyok, ezeket az érdekességeket egytől egyig ismerem és még jó párat hozzá tudnék tenni. Az elejétől fogva nézem a sorozatot már teljesen hozzám nőtt, eddig 5x n3ztem végig és még mindig nem tudtam megunni. A kedvenc évadom a 3. volt, mivel érzelmileg nagy hatással volt rám és abban voltak a legmenőbb jelenetek.Kezdetben Bellarke shipper voltam aztán amikor megjelent Lexa rájöttem hogy Bellamy és Clarke egyáltalán nem illenek össze cukik amikor együtt dolgoznak de ez minden. Clexaról meg csak annyit hogy szerintem egymásnak lettek teremtve, mindketten megváltoztak egymás mellet és latszott hogy mennyire szeretik egymást, hogy mikre volt képes Lexa Clarke kedvéért. Tisztán emlékszem a napra amikor "Lexa meghalt" sajnos reggel suliba menet sikeresen belefutottam egy spoilerbe facebookon, alig vartam hogy hazaerjek mert nem akartam elhinni, es bar tudtam hogy ez lesz vegigbogtem az egeszet pedig az elott soha eletemben nem sirtam egyetlen filmen sem es azota se birom vegignezni anelkul hogy megkonnyeznek es ugyanez igaz a 3x16ra amikor ujra talalkozak. Lincoln halalat is megsirattam mert ot is nagyon kedveltem es nagyon sajnaltam Octaviat aki mellesleg Lexa utan a 2. kedvenc karakterem. Sajnos a sorozat szinkronizalasa elott nem volt tul ismert magyarorszakon igy csak a kulfoldi barataimmal tudtam rola beszelgetni, ugyhogy ha valakinek lenne kedve kidumalni a sorozatot nyugodtan irjon egy emailt: groflilla@freemail.hu smileeee.gif
2017. november 19. 10:27 #25
Nikimaki_
Nikimaki_
új tag

StátuszOké, emberek Joe Budapesten van! *o* Már egy párszor meghaltam:D
Hozzászólás: 27
Azonosító: 252481
Én elég friss fan vagyok, bár már a 4. évadnál tartok. Egyszerűen imádom, mert nem hasonlítható egyik sorozathoz sem, amit láttam. Az első résztől kezdve Monty a kedvencem:) Bár sajnos abban nem is szerepelt annyit. Próbálok spoiler mentesen írni, mert a kommentek olvasgatásával én már asszem belefutotam egybe:/
Én is Clexát shippelem, bár Bellamy tuti többet érez Clarke iránt, Clarke szereti Lexát. A karakterek egytől-egyig érdekesek. Monty Green is mine:3
2018. szeptember 30. 18:46 #26
the banshee
the banshee
ᴍᴀʀᴄᴜꜱ

Státuszbreak up with your girlfriend, im bored.
Hozzászólás: 3347
Csatolások: 1106
Azonosító: 267596
huha.. kicsit későn írok, de whatever. a legtöbbet én is tudtam, de amikor a 13.-at olvastam... my poor heart. néha én úgy érzem, hogy csak én láttam közöttük a kémiát, még akkor is ha Raven Reyes is destined to be with John Murphy aka her cockroach. de mindegy iss...
nekem Clarke egy rohadt idegesítő karakter, egyfolytában csak a szart kavarja és egyszerűen ki nem állhatom. Bellamy egy ezerszer jobb embert érdemel nála (khm... Echo), ne öljetek meg, de szerintem Echoval ezerszer több chemistry van közöttük. illetve my opinion is hogy Clarke kissé kihasználta Lexat, de Lexat viszont szerintem szerette, de nem egyszer úgy rángatta ahogy neki tetszett. na de amúgy semmi értelme sincs a hozzászólásomnak, szóval asszem eleget írtam.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!