Starity

Kiakadtak a Little Mix rajongói, amiért nem Jade Thirlwall lett Jázmin hercegnő

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 18. 06:53 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A népszerű lánycsapat rajongói szerint a Disney rossz döntést hozott, amikor Naomi Scottnak adta a női főszerepet.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 18. 07:07 #2
- törölt felhasználó -    
Jade szerintem is sokkal jobb választás lett volna, mint Naomi. Jade-nek gyönyörű hangja van, tud énekelni, és ő legalább hasonlít is Jázmin hercegnőre.
2017. július 18. 07:16 #3
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Nincs bajom a csajjal tényleg,DE! Minek kell most "hisztizni"? Na meg minek kellett nyilvánosságra hozni, hogy jelentkezett a szerepre? Lehet, hogy a készítőknek pont ez nem tetszett!!! Jó példa most Harry Styles. Róla mikor tudtuk meg, hogy szerepelni fog egy filmben? Az első forgatási napján. De Ő még ekkor sem nyilatkozott róla, pláne nem twittelgetett. Nagyon amatőr és gyerekes a csaj, így színészi karriert ne akarjon, maradjon csak a lánybandában amibe belerakták!
2017. július 18. 07:19 #4
- törölt felhasználó -    
Hiába tud énekelni, táncolni (megjegyezném, hogy Naomi is tud), hiába vannak arab felmenői, ha nem felelt meg a meghallgatásokon, ha nem jó színésznő, nyilván nem fogják őt választani. rolleyes.gif Felesleges a hiszti.
2017. július 18. 07:42 #5
adrilimo
adrilimo
visszatérő vendég
 
StátuszTom Hiddleston a Londoni metróban!!!Emberek ,hirtelenen metrózni támadt kedvem !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.02.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 197090
Offline offline
Szerintem Naomi kitűnő választás..sokkal hercegnősebb,gyerekbarátabb megjelenésű ,mint Jade kikent kifent műnő külseje..
2017. július 18. 08:03 #6
- törölt felhasználó -    
Szerintem Jade tökéletes lett volna a szerepre, kár hogy nem kapta meg. Viszont, emberek, neki ott a Little Mix, és TURNÉZNAK. Emiatt a szerep miatt le is állhatott volna egy időre, akkor meg ez lett volna a bajuk a rajongóknak. Szerintem végül minden jól sült ki és jó így, ahogy van.
2017. július 18. 08:27 #7
- törölt felhasználó -    
Hoxa18,egyetértek.
2017. július 18. 08:49 #8
- törölt felhasználó -    
Teljesen felesleges dolog volt Jade-től, hogy megosztotta a rajongóival, hogy jelentkezett a szerepre. Ennyire biztos volt a "győzelemben"? Tudhatta volna, hogy a rajongók mennyire fel lesznek háborodva ha nem jut be. Attól még, hogy tud énekelni, táncolni, nem biztos, hogy színészkedni is tud. Valószínűleg az első rostán az ének és tánctudása miatt jutott csak át. Meg mivel neki ott van a Little Mix... Lehet, hogy ő jobb lett volna a szerepre, de én szívesebben fogom nézni Naomi-t, aki annyira nem ismert.
2017. július 18. 08:52 #9
SellyFan92
SellyFan92
visszatérő vendég
 
Státusz"Like a goddamn soldier that just can't forget the battle, i am stained by you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.08.
Hozzászólás: 269
Csatolások: 0
Azonosító: 257855
Offline offline
Teljesen egyetértek adrilimoval!!
2017. július 18. 08:55 #10
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Tök mindegy, hogy milyen származású, és hogy jól énekel meg táncol, ha egyszer színészként - látszólag - nem tudta megütni a mércét. A fanatikus rajongói meg nyilván elvakultak.
(Mellesleg nekem szimpatikus(abb) a színésznő, akit végül kiválasztottak a szerepre.)
2017. július 18. 08:57 #11
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Olyat akartak akinek van színészi tapasztalata ami nem klippekre terjed ki, Naomi is énekelget nem profi szinten de szép hangja van. A rajongók abba nem gondolnak bele ha Jade kapja a little mixnek annyi ,hogy estleg ezután úgy tesz majd mint Zayn szólóba akarja majd folytatni és a színészkedés miatt otthagyja a bandát
2017. július 18. 09:09 #12
- törölt felhasználó -    
Fppff... Szerintem is jobb lenne Jade. Hisz ő jobban illene a szerepbe. Naomi se szép, se tehetséges és szerintem nem is illik a szerepbe..
2017. július 18. 09:17 #13
- törölt felhasználó -    
Szerintem is jobb lett volna Jade. Naomi nagyon ronda, úgy néz ki, mint egy rossz cigány.
2017. július 18. 09:30 #14
- törölt felhasználó -    
Ez akkor is nevetséges hiszti. Szeretem Jade-et, de ha a Disney nem őt választotta ki a szerepre, akkor nem állok neki háborogni.
Aki pedig Naomit szidja a kommentekben, az elgondolkodhatna kicsit magában... nem ismerem, mint színésznő, de semmi esetre se szólnám le, főleg olyan jelzőkkel, mint amilyenekkel egyesek illetik. Na ez tényleg szánalmas.
2017. július 18. 09:35 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ninetta17 @ 2017.07.18. 09:17)
Szerintem is jobb lett volna Jade. Naomi nagyon ronda, úgy néz ki, mint egy rossz cigány.


Hát már ne is haragudj, de nem szégyenled magad amikor ilyet írsz valakiről, akit nem is ismersz? Mint egy rossz cigány? Komolyan mondom ennyire primitív hozzászólást nem láttam még. Azért tart ott a világ ahol, mert a származása alapján itélnek el mindenkit.
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2017. július 18. 09:38 #16
- törölt felhasználó -    
Oké, hogy sokan csalódottak, de miért kell szidni Naomit? A YouTube-on vannak dalai, igenis tud énekelni. Olyan videó is van róla, ahol egy deka smink nincs rajta, és hát szeretnék én olyan "ronda" lenni, mint ő. biggrin.gif
Nem mondom, hogy pont ilyennek képzeltem el Jázmint, mint ő, de adok neki egy esélyt, mert az mindenkinek jár.
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2017. július 18. 09:51 #17
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Lehet, hogy jobban hasonlít, de nem biztos, hogy jobb színésznő is. Olyan idegesítőek az elvakult fanatikusok... Én örülök, hogy egy kevésbé ismert színésznőt választottak, legalább megismerhetjük.
2017. július 18. 09:57 #18
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Rosa82 nezz par little mix- friendship videokat Vaagy ahol megkerdezik hogy kezdenenek-e onallo karriert
Es rajossz hogy ez a negy lany nem tud Egymas nelkul letezni
2017. július 18. 10:33 #19
MissMikaelson
MissMikaelson
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.09.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 264801
Offline offline
Mikor valaki énekesnek áll, előtte rengeteg tanul színészkedni, hogy akkor is tudjon mosolyogni, mikor valami nagyon rossz dolog van az életében. Jade tényleg jobb lett volna Jázminnak, mert oké, hogy Naominak van hangja, de csak egy szürke kisegér, aki a Limonádéban sem tudott maradandót alkotni, totál felejthető a csaj.
2017. július 18. 10:34 #20
Bellarina.19
Bellarina.19
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.07.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 231021
Offline offline
Naomi is nagyon szép, viszont Jade tényleg jobban hasonlít Jázminra smileeee.gif De szerintem Naomival is jó lesz smileeee.gif)
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok