Starity

Dunkirk, a világ legnépszerűbb filmje most, és lenyomta a Valeriant, ami viszont megbukott

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 26. 14:26 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Rihanna és Cara Delevigne sem tudta megmenteni a Valerian és az ezer bolygó városa bevételét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 26. 14:31 #2
- törölt felhasználó -    
nem csoda, hisz a Dunkirk egy remekmű lett!
2017. július 26. 14:32 #3
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Én mindkettőre kíváncsi vagyok.
2017. július 26. 14:38 #4
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Biztos Harry Styles-t is csak azért tették bele a filmbe, mert tudták, hogy minden csaj azért van oda, (bár szerintem igen hülyén néz ki, de ez az én véleményem, a hangja végülis jó) és persze, hogy azért elmennek megnézni a moziba, hogy őt nézzék. biggrin.gif A Valeriant nagyon tudom ajánlani, tényleg vicces, és látványos film. smileeee.gif A Gru 3 is szuper lett, nem is vártam mást. smileeee.gif A Pókembert a nővérem látta a moziban, arról is jókat hallottam.
2017. július 26. 14:54 #5
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Én is mindkettőre nagyon kíváncsi vagyok smileeee.gif
2017. július 26. 15:05 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet
A Dunkirk a világ legnépszerűbb filmje most

Gondolom, az amerikai box office adatokról beszélünk most. unsure.gif
2017. július 26. 15:14 #7
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Nolan neve már egy brand a filmiparban... Képtelenség, hogy az ő nevével egy film olyat bukjon, hogy legalább a büdzsét ne tudja visszahozni.
Még hollywoodi mércével is hatalmas pénzekből készült a Valerian, esélyes, hogy nem lesz képes visszahozni csak a felét se, hiszen a kritikusok szerint elég gyengus. A végén min kritikailag, mind pénzügyileg bukta lesz.
2017. július 26. 15:35 #8
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68747
Azonosító: 265584
Offline offline
fantasztikus film lett smileeee.gif
2017. július 26. 16:06 #9
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Azért ne legyünk már ennyire elájulva ettől a filmtől. 60%-nál többet nem adnék rá, pedig sokak szerint hú de jó film. NEM! Erről szó nincs. Egynek elmegy a sok háborús film közé, de azért ne essünk már túlzásokba. Sokkal jobb filmek is mennek az ilyen szemetektől. És tudom miről beszélek, moziban láttam, amit már bánok. A Wonder Woman-hez meg csak annyit, hogy bár szeretem a szuperhősös filmeket, ez a Csodanő nekem egy kicsit sok volt.
1 felhasználónak tetszik: dominoizzy
2017. július 26. 16:09 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cara Delevingne2017 @ 2017.07.26. 14:38)
Biztos Harry Styles-t is csak azért tették bele a filmbe, mert tudták, hogy minden csaj azért van oda, (bár szerintem igen hülyén néz ki, de ez az én véleményem, a hangja végülis jó) és persze, hogy azért elmennek megnézni a moziba, hogy őt nézzék. biggrin.gif A Valeriant nagyon tudom ajánlani, tényleg vicces, és látványos film. smileeee.gif A Gru 3 is szuper lett, nem is vártam mást. smileeee.gif A Pókembert a nővérem látta a moziban, arról is jókat hallottam.


Ha ez így lenne akkor Harry a főszerepet kapta volna meg..de nem így történt. Egy szimpla mellékszerepet kapot, akit bárki más is el tudott volna játszani. És akkor mi van azzal, ha az ő rajongói csak miatta mentek el megnézni? Ezért nevezik őket rajongóknak, mert minden érdekli őket, ami a hőn szeretett sztárral kapcsolatosak
2017. július 26. 16:14 #11
- törölt felhasználó -    
Nekem kifejezetten tetszett a Dunkirk, hiszen a II. világháború olyan "eseményét" mutatták be, amiről eddig nem készült film. Aki szereti az ilyen típusú filmeket, az biztos jó véleménnyel lesz róla. Az meg, hogy egy újabb háborús film ez...és? Mindkét világháború országok/népek sorsàt változtatta meg, így nem csoda, hogy ennyi filmet készítenek belőle. És eddig egyetlen egyel se találkoztam, ami hasonlított volna a másikra.
2017. július 26. 16:20 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2017.07.26. 16:06)
Azért ne legyünk már ennyire elájulva ettől a filmtől. 60%-nál többet nem adnék rá, pedig sokak szerint hú de jó film. NEM! Erről szó nincs. Egynek elmegy a sok háborús film közé, de azért ne essünk már túlzásokba. Sokkal jobb filmek is mennek az ilyen szemetektől. És tudom miről beszélek, moziban láttam, amit már bánok. A Wonder Woman-hez meg csak annyit, hogy bár szeretem a szuperhősös filmeket, ez a Csodanő nekem egy kicsit sok volt.

bár tisztelem a véleményed, de szemétnek nevezni a Dunkirk-öt eléggé meredek húzás. nem kell, hogy tetsszen, de kritikát mondani valamiről kulturáltan is lehet.
2017. július 26. 16:24 #13
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
szerintem a téma miatt érdekesebb a Dunkirk
2017. július 26. 16:31 #14
- törölt felhasználó -    
személy szerint nekem nagyon tetszett a Valerian and the City of a Thousand Planets, ezért remélem, hogy lesz majd folytatása heart.gif
ugyan a VATCOATP jobban bejöttem nekem, mint a Dunkirk, viszont az a film is fantasztikus, így nem csodálom, hogy ennyire népszerű! happy.gif
2017. július 26. 16:40 #15
MissMikaelson
MissMikaelson
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.09.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 264801
Offline offline
Háborús filmből nagyon kevés van, olyan meg mégkevesebb, ami jó. A Dunkirk viszont az egyik legjobb ilyen alkotás. Realisztikus és egy olyan történetet mondd el, ami sok embert megmozgat. Ha nekem választanom kéne a Valerian vagy eközött, akkor kétségtelen, hogy a Dunkirk nyerne és nem azért, mert Harry szerepel benne hanem olyan mondanivalója van, amit az érett nézők fognak fel.
2017. július 26. 17:09 #16
N_évi024
N_évi024
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.05.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 254541
Offline offline
Nem láttam a Valeriant, de a Dunkirket igen, és szerintem ez a film egyszerűen tökéletes lett. A színészek szimpatikusak (ez azért fontos egy filmél..), jól meg van rendezve + valósághű, és már maga a történet is érdekes. Imádtam ☺
2017. július 26. 17:40 #17
Xabi03
Xabi03
új tag
 
StátuszThere will be no further explanation, there will be just reputation.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.31.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 263371
Offline offline
Ha Harry nem játszott volna benne...
2017. július 26. 18:40 #18
nikpi4
nikpi4
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.29.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 139810
Offline offline
Azért ne mondjátok már, hogy Harry miatt nézik a Dunkirköt. Inkább Nolan miatt nézik és ő úgy nyilatkozott, hogy nem is tudta, hogy Harry ennyire híres
2017. július 26. 19:14 #19
- törölt felhasználó -    
Mondhatja nekem bárki, hogy nem a Styles-gyerek miatt van most ekkora tömeghisztéria körülötte, ha annyira jelentéktelen mellékemberként kezelné mindenki, akkor miért emelte ki a cikkíró is ennyire, hogy "olyan szereplőgárdát kapott, mint". A zeneiparban bőven tett le az asztalra, a többi része ízlések és pofonok kérdése, de a filmiparban ő egyelőre óriási nagy senki ahhoz, hogy ennyire fel legyen sztárolva, hogy mindenhol vele legyen reklámozva.
2017. július 26. 19:53 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2017.07.26. 19:14)
Mondhatja nekem bárki, hogy nem a Styles-gyerek miatt van most ekkora tömeghisztéria körülötte, ha annyira jelentéktelen mellékemberként kezelné mindenki, akkor miért emelte ki a cikkíró is ennyire, hogy "olyan szereplőgárdát kapott, mint". A zeneiparban bőven tett le az asztalra, a többi része ízlések és pofonok kérdése, de a filmiparban ő egyelőre óriási nagy senki ahhoz, hogy ennyire fel legyen sztárolva, hogy mindenhol vele legyen reklámozva.



Lehet, hogy kiemelte a szereplőket, de ez minden nagy felhajtást kapó filmnél így van. És ha figyelmesen olvastad volna a cikket és nem akartad volna ennyire leszólni azt, hogy Harry szerepel benne akkor láthattad volna, hogy több nevet is felsorolt: Tom Hardy, Cillian Murphy, Kenneth Branagh, Harry Styles, és Fionn Whitehead.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!