Starity

Dunkirk, a világ legnépszerűbb filmje most, és lenyomta a Valeriant, ami viszont megbukott

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 26. 20:46 #21
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Selena Homez Fan.2 hát pedig nagyon úgy tűnik hogy te esel túlzásokba a szkepticizmusoddal, mert a Dunkirk igenis jó, nem hiába ilyen jó az értékelése és ilyen népszerű. S bár igaz, hogy jó üzleti húzás volt Harryt betenni a filmbe, nagyon jól teljesített, egyáltalán nem látszott rajta, hogy ez élete első komolyabb szerepe!! smileeee.gif Így ezzel sem lehet lehúzni a filmet ami már magában (Harry nélkül) is fantasztikus!
2017. július 26. 21:04 #22
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Amit leírtam egyáltalán nem bántam meg. Azt viszont igen, hogy elmentem. Semmi bajom a háborús filmekkel, de ez túl van hypolva. Jobbnak mondják, mint amilyen. A színészi játékkal nincs bajom, de úgy összességében a film nekem alúlteljesített. Sokkal többet vártam ettől...
2017. július 26. 21:26 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2017.07.26. 21:04)
Amit leírtam egyáltalán nem bántam meg. Azt viszont igen, hogy elmentem. Semmi bajom a háborús filmekkel, de ez túl van hypolva. Jobbnak mondják, mint amilyen. A színészi játékkal nincs bajom, de úgy összességében a film nekem alúlteljesített. Sokkal többet vártam ettől...


Mindenkinek meg van a joga, hogy elmondja a véleményét. Az értelmesebb embereknek kultúráltan ez sikerül is. Neked ez félig ment. Attól még, hogy te "szemétnek" nevezed, az emberek többségének tetszett. Miért lenne túl hypolva? Christopher Nolan nagy névnek számít a rendezők között, így nem csoda, hogy nagy a felhajtás körülötte. Alúlteljesített? Hát már ne is haragudj, de mit vártál? Össze-vissza repkedô testrészeket és fröccsenő vért vagy mi? Ennek a filmnek az volt a lényege, hogy bemutassa annak a 400.000 angol katonáknak a sorsát, akik Dunkerque tengerpartján rekedtek. Ennyi. Senki nem mondta, hogy kötelező megnézned
2017. július 26. 21:36 #24
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
JustMe18 hidd el nem magamtól mentem el. Azt értem, de nekem mégis hiányzott belőle valami. De inkább hagyjuk, mert mindenki csak dobálózni tud azzal milyen remek film lett...
2017. július 26. 23:10 #25
Dreamchibi
Dreamchibi
 
Státusz---
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Én Tom Hardy, Cillian Murphy és Anaurin miatt néztem meg. Imádom őket! De nagyon tetszett Fionn is. Akinek a karaktere a legjobban tetszett az Tom Glynn - Carney volt. Szerintem ő lett az új felfedezett. Harry szerepe nem tetszett, mert gonosz volt, viszont jól játszotta. Összességében nekem bejött a film.
2017. július 26. 23:25 #26
- törölt felhasználó -    
Nagyon nem bírom Harryt. Viszont ezt most félre fogom tenni, mert tényleg fantasztikus film lett, nemcsak azért, mert rajongok a 20. sz.-i filmekért, hanem mert a valóságot tükrözi, a fájdalmat és, "hogy mit jelent egy nyári alkonyon a házak faláról csorgó, vöröslő fájdalom". Úgy hiszem sokkal fontosabb, hogy felhívjuk a figyelmet arra, hogy ez az értelmetlen vérontás semmire nem szolgál megoldásként. A többi fikció pedig elbukott a valótlanság nagy erdejében ennyi. Harrynak egyébként jól áll a szerepe.
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2017. július 27. 04:02 #27
- törölt felhasználó -    
A testvérem volt Dunkirk vetítésen, mert imádja a háborús filmeket és azt mondta, hogy egész jó volt, de azért közel sem annyira mint állítják. Szerinte Styles is jól alakította a szerepét, csak zavaró volt a sok tizenéves kislány akik minden alkalommal amikor Harry megjelent a vásznon ott ájuldoztak.
2017. július 27. 09:51 #28
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Nem csodálom, hogy ekkora népszerűségnek örvend a Dunkirk. Fantasztikus filmélmény volt a moziban számomra egy héttel ezelőtt... és nem csak azért vélem így, mert szeretem Harryt. A film tökéletesen bemutatta a háborús állapotokat, egyéni tragédiákat és hősöket. Volt benne bőven fájdalom, meglepetés és akció is. Hatalmas dobás! heart.gif
2017. július 27. 12:19 #29
blackdahlia
blackdahlia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.03.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 0
Azonosító: 259514
Offline offline
Én sajnos még nem láttam a Dunkirk -t de nagyon készülök rá, és nem azért mert Harry Styles játszik benne. Hanem mert épp a minap olvastam egy cikket az egyik mozis oldalon hogy megnézették a filmet egy háborús veteránnal aki ott volt, azt nyilatkozta hogy szó szerint látta a társai arcát maga előtt azokat akik ott voltak vele, és bár hollywoodi produkció de meglepően hiteles. smileeee.gif
2017. július 27. 13:13 #30
Filmőrült-Sztárőrült
Filmőrült-Sztárőrült
új tag
 
StátuszMég dolgozom a profilomon. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.27.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 265674
Offline offline
Komolyan csak ennyi embernek van jó ízlése !?
Szerény személyem úgy vélem, hogy ez igazságtalan én is láttam a Wonder Women-t és Pókember-hazatérést is de szerintem a Valerian sokkal látványosabb de ezzel a kommentel nem akarok veszekedni csak véleményezem ezt a "szitut" és nem is akarom leszidni Dunkirk c. filmet sem mert én is tervezem megnézni de nekem eddig Valerian viszi a pálmát!
2017. július 27. 14:52 #31
Bellavook
Bellavook
visszatérő vendég
 
StátuszA story about my life would be utterly dull.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.15.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 202007
Offline offline
En bevallom Harry miatt mentem a filmre ( természtesen nem sikitozni meg ilyesmi csak tudjatok fan vagyok na) de sokkal tobbel tavoztam. Ez a film megeri a hypot higyjetek el. A zene, a tortenet, az atmoszfera, minden. En nem vagyok oda a haborus filmekert de ez mindent vitt. Bogtem is a vegen. Olyan epic volt az egesz, meg mindig hallgatom a soundtrackjet a filmnek. Akinek nem tetszett megertem, de aki meg nem latta az mit pofazik? De komolyan. "Jajj Harry benne van fujj akkor biztos szar es azert kap ennyi nezot stb." Ugyan mar. Szerintem maradjatok csak a sajat buborekotogba nehogy egyszer felre tegyetek az eloiteleteteket....
2017. július 27. 15:54 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Filmőrült-Sztárőrült @ 2017.07.27. 13:13)
Komolyan csak ennyi embernek van jó ízlése !?
Szerény személyem úgy vélem, hogy ez igazságtalan én is láttam a Wonder Women-t és Pókember-hazatérést is de szerintem a Valerian sokkal látványosabb de ezzel a kommentel nem akarok veszekedni csak véleményezem ezt a "szitut"  és nem is akarom leszidni Dunkirk c. filmet sem mert én is tervezem megnézni de nekem eddig Valerian viszi a pálmát!


Mindenkinek más az ízlése. Gondolj csak bele milyen unalmas lenne a világ ha mindenkinek ugyanaz tetszene. Illetve, ahogy a cikk is írja, ez csak az USA adatai, tehát más országokban lehet,hogy éppen a Valerian az első smileeee.gif
2017. július 27. 15:56 #33
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
mit esznek a pókemberen ennyit? szerintem rémes..
2017. július 28. 16:25 #34
Filmőrült-Sztárőrült
Filmőrült-Sztárőrült
új tag
 
StátuszMég dolgozom a profilomon. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.27.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 265674
Offline offline
Mindegyik filmet más hangulattal/stílussal kel megnézni elismerem...
2017. július 28. 21:43 #35
Eviiiiii
Eviiiiii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 258330
Offline offline
a Valerián fantasztikus , nagy nagyon jó lett
2017. augusztus 03. 18:23 #36
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3307
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
A Valerian és az ezer bolygó városát imádom!! A Dunkirköt még nem láttam, viszont nekem a Valerian mindent vitt 3D-ben!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!