Starity

Hola Hola! – Hivatalosan is bemutatkozik a K.A.R.D

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 31. 10:47 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A minap Hola Hola címmel jelentette meg debütáló minialbumát a dél-koreai formáció, a K.A.R.D, s ezzel hivatalosan is megtörtént a debütálás.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 31. 10:59 #2
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
A K.A.R.D az első banda, akiket a kezdetektől fogva követtem, így nagyon büszke vagyok rájuk, hogy ilyen jól sikerült a debütálásuk. Az egész albumot imádom, és további sok sikert kívánok nekik a jövőben is. heart.gif
2017. július 31. 11:43 #3
- törölt felhasználó -    
Imadom oket. Mar gyakorlatilag a debutjuk ota kovetem oket, es nagyon buszke vagyok rajuk a turnejuk es a sikereik miatt is. Az albumot pedig imadom, fantasztikus lett. Buszke vagyok ratok, sracok! ♡
2017. július 31. 12:07 #4
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire meg fogom őket szeretni és bekerülnek a kedvenc csapataim közé, de sikerült nekik. biggrin.gif Mindegyik dalukat imádom~ Már a teaser videók megjelenésénél tudtam, hogy marha jó lesz a Hola Hola *-*
Ami miatt még jobban szimpatizálok velük, az az, hogy az első hivatalos fellépéseiken a zenei műsorokban -gondolok itt pl. Music Bank-ra- látszott rajtuk, mennyire izgulnak, mennyire új ez nekik, és mégis a legtöbbet akarják kihozni. Nagyon édesek voltak ♥ Talán a legközelebbi comeback-nél már pár díjat is bezsebelnek. ^^
2017. július 31. 12:13 #5
- törölt felhasználó -    
Nálam az nagyon ritkán fordul elő, hogy megszeretek egy bandát olyannyira, hogy elmondhassam; ők a főbb kedvenceim közé tartoznak. A K.A.R.D pont ilyen csapat, hiszen nagyon hamar belopták magukat a szívembe. Én személy szerint nagyon örülök annak, hogy a DSP Media egy ilyen csapatot állított össze, hiszen nagyon jó látni, ahogy a tagok hogyan viszonyulnak egymáshoz (leginkább a színpadon kívül) és persze azt, hogy mennyire összhangban vannak. A csapat zenei stílusa is nagyon tetszik, nagyon passzol hozzájuk. Az új albumukat nagyon vártam, és nem okozott csalódást; fantasztikus lett, tényleg. Imádom az összes számukat, főleg a három új dalt. Amióta megjelent, nem telik el nap, hogy ne hallgassam őket heart.gif
2017. július 31. 15:56 #6
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Igazán fantasztikus banda, minden elismerést megérdemelnek. ^.^
2017. július 31. 19:29 #7
- törölt felhasználó -    
Az elejétől fogva imádom és követem őket. Remélem még sokra viszik. A Hola Hola-t első dolgom volt meghallgatni és nagyon imádom.heart.gif Egyszerűen tökéletes lett. Jiwoo a kedvenc és az ő részei is tetszenek a legjobban. heart.gifheart.gif
2017. július 31. 19:47 #8
- törölt felhasználó -    
Eddig az összes számukkal és tehetségükkel levettek a lábamról. happy.gif Jó, a Rumor kevésbé tetszik, de az se lett rossz. Örülök, hogy végre debütáltak, ráadásul egy ilyen fantasztikus számmal, kedvncem lett tőlük. Nem is vártam tőlük mást, imádom őket. heart.gif
2017. július 31. 21:31 #9
anzu
anzu
visszatérő vendég
 
Státuszi don't like your fashion style
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.21.
Hozzászólás: 150
Csatolások: 0
Azonosító: 257288
Offline offline
Szintén az első daluk óta követem, egyszerűen lenyűgözőnek tartom őket♡ Bár nekem a Hola Hola kevésbé tetszik, mint az előző számaik, tovább fogom őket hallgatni, és kíváncsian várom a jövendő számaikat!
2017. augusztus 01. 11:06 #10
KryPatln
KryPatln
not damen
 
Státuszdreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.21.
Hozzászólás: 12299
Csatolások: 610
Azonosító: 224684
Offline offline
Én vagyok az egyetlen akinek nem jön be? Maga a banda se, az első 2 szám még tetszett,és szimpatikusok is voltak, de mikor már a Rumor is megjelent elment e kedvem tőlük. Nem lenne velük baj, ha számaik nem ugyan azok lennének és ha az egyik lány(nem tudom melyikük melyik) nem nézne olyan utálattal a képeik nagy részén.
2017. augusztus 01. 16:43 #11
- törölt felhasználó -    
Az, hogy egy bizonyos zenei stílust képviselnek, nem azt jelenti, hogy ugyanolyanok a számaik angel2.gif
2017. augusztus 02. 19:32 #12
- törölt felhasználó -    
Most olyan büszke vagyok magamra, hogy én már az Oh NaNa teasere óta ismerem őket. biggrin.gif Nekem eddig az összes daluk nagyon tetszett. Remélem a DSP nem szúrja el velük, és a jövőben nagyon sikeresek lesznek. smileeee.gif
2017. augusztus 02. 20:56 #13
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nekem az első daluk még tetszett, de azóta egyik sem fog meg úgy igazán. unsure.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

J.Seph J.Seph 5300.