Starity

Arden Cho ezért óvja a nyilvánosságtól magánéletét

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 01. 11:23 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Teen Wolf 31 éves sztárja bár tisztában van azzal, hogy a rajongók és a média mennyire kíváncsiak az ismert emberek magánéletére, de ami őt illeti, igyekszik azt a zárt ajtók között tartani.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 01. 11:30 #2
- törölt felhasználó -    
Egyszerűen imádom ezt a lányt, az egész Teen Wolf castból őt szeretem és szerettem is mindig a legjobban. Teljesen logikus, hogy nem akarja kiteregetni, igaza van, tényleg nem csak a saját ügye, hanem a párjáé is.
2017. augusztus 01. 11:37 #3
- törölt felhasználó -    
Tehát akkor a szerelmi életén kívül mindent megoszt.
2017. augusztus 01. 12:19 #4
- törölt felhasználó -    
Imádom őt, én is szintén őt imádtam a legjobban, ő volt a legértelmesebb, legszimpatikusabb, legimádnivalóbb színész/karakter az egész sorozatban. A többi mehet szépen a levesbe.
Mindenesetre nagyon örülök, hogy nem teregeti ki ország-világ előtt a magánéletét, nagyon becsülöm érte.
2017. augusztus 01. 14:22 #5
- törölt felhasználó -    
Ebből is látszik, hogy igaz, amit az adatlapján írtak: egy intelligens, tanult nő. Gondol a rajongókra is, ezért nem zárkózik be teljesen, de a párkapcsolatait meghagyja magának és a párjának, nem pedig azzal marad köztudatban, hogy "annyira szerelmesek vagyunk, annyira imádom őt meg őt". Selena Gomez meg Taylor Swift igazán példát vehetnének róla... -.-
2017. augusztus 01. 21:05 #6
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Örülök hogy vannak ilyen emberek is!! Nagyon jól teszi!
2017. augusztus 27. 14:41 #7
- törölt felhasználó -    
végre egy rendes ember. Tisztelem, hogy ő is ezen sztárok közé tartozik, aki nem éli a magánéletét a nyilvánosság előtt, és nem ezért ismert! smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Arden Cho Arden Cho 1206.