Starity

Wiz Khalifa betépve is megfogta a fiatalokat a Szigeten

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 12. 21:34 #21
- törölt felhasználó -    
Ha most szörnyen álszent akarnék lenni, mindenemmel tiltakoznék az ellen, hogy elszívott két jointot a színpadon, meg hasonlók, de nem vagyok annyira álszent, szóóval... Egyrészről megértem a kommentelők felháborodását, én sem tartom túlzottan jó dolognak, amit ez a (számomra egyébként ismeretlen) rapper csinált, mert drogozni szerintem hülyeség (eh, ez tényleg álszentre sikeredett), de ha már mindenképp csinálni akarja, szíve joga, csak ne a színpadon, a nagyvilág orra előtt. JustMe18, tök igazad van, "ha ez ennyire nagy probléma lett volna akkor nem hívták volna el", végül is országunkban ugye egyáltalán nem illegális semmilyen kábítószer fogyasztása. *sarcasm*
Másrészről viszont tényleg csinálja, ha neki jól esik, én aztán nem szólok be, a példaképem egy olyan rockzenész, aki a fél életét beszívva és belőve töltötte (de már tiszta), csak azért nagyon nem mindegy, hogy az ember négy fal közt hülye, vagy még büszke is rá. pardon.gif
2017. augusztus 12. 23:33 #22
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Neke nagyon szimpatikusnak tűnik! Nekem sosem volt bajom azzal, ha a rapperek vagy akárki más jointot szív, mert az nem halálos ellenben a kokóval vagy a heroinnal.
Abszolút mosolygósnak és jófejnek tűnt, ötülök, hogy itt volt!
2017. augusztus 13. 10:21 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hell_Girl @ 2017.08.11. 22:29)
Csak szerintem vicces, hogy az ilyen fesztiválok, mennyire tiltják azt, hogy bármilyen halucinogén szert belehessen vinni a fesztivál területére, de az előadók nyugodtan fogyaszthatnak a színpadon bármilyen az országban illegális dolgot?


Azon kívül, hogy én elvből nem fogyasztanék tudatmódosítószereket, nem mintha elítélném. Green Day-es a profilképem és őket sem a föld napja alkalmából hívják így, hanem valami más zöldnek a szertete miatt. De legalább, ha egy olyan helyen szívja, ahol nem csak az országban, de még a fesztiválon belül is tiltva van, legalább ne a színpadon tegye, hanem elbújva a sarokban. Vagy menjen Hollandiába. Primitív ember.
2017. augusztus 13. 10:24 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2017.08.12. 21:34)
Ha most szörnyen álszent akarnék lenni, mindenemmel tiltakoznék az ellen, hogy elszívott két jointot a színpadon, meg hasonlók, de nem vagyok annyira álszent, szóóval... Egyrészről megértem a kommentelők felháborodását, én sem tartom túlzottan jó dolognak, amit ez a (számomra egyébként ismeretlen) rapper csinált, mert drogozni szerintem hülyeség (eh, ez tényleg álszentre sikeredett), de ha már mindenképp csinálni akarja, szíve joga, csak ne a színpadon, a nagyvilág orra előtt. JustMe18, tök igazad van, "ha ez ennyire nagy probléma lett volna akkor nem hívták volna el", végül is országunkban ugye egyáltalán nem illegális semmilyen kábítószer fogyasztása. *sarcasm*
Másrészről viszont tényleg csinálja, ha neki jól esik, én aztán nem szólok be, a példaképem egy olyan rockzenész, aki a fél életét beszívva és belőve töltötte (de már tiszta), csak azért nagyon nem mindegy, hogy az ember négy fal közt hülye, vagy még büszke is rá. pardon.gif


Na, valami ilyesmit akartam megfogalmazni. Az más kérdés, hogy két hozzászóláson keresztül nem jött össze biggrin.gif biggrin.gif
2017. augusztus 14. 11:01 #25
ninnalany
ninnalany
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.09.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 246183
Offline offline
Wiz az a rapper, aki ott szív, ahol akar. Pont leszarja, hogy hol tiltott és hol nem. Na meg igen, ez köztudott, ha elhívták, nem hiszem hogy annyira zavarja a rendezőket vagy bárki mást. Na meg a szigeten lévő emberek többsége biztos nem a víztől érzi jól magát. Egyébként ahogy youtuben nézem a fellépéseit, vagy épp az instagramján keresztül, ha be van tépve, ha nincs, nagyon jó bulikat csinál. Imádom. ♥ És ettől függetlenül én nem szívok, mert a rajongója vagyok. Ha pedig valamelyik idióta ember annyira rajong egy sztárért, hogy mindent megcsinál, amit ő... csak szánalmas lehet.

A zenéi legtöbbjét ismerem, csak csóró vagyok elmenni a Szigetre. Sajnos már a másodikról csúsztam le.

Ahh és mégvalami:
"Van 1 dala a Paul Walkeres már ha ezé az egész hallgatható!"
Igen "ezé". Tiszteld már az embereket hülyegyerek.
2017. augusztus 14. 21:31 #26
- törölt felhasználó -    
Wiz Khalifa.. Aki képes mindig egy tökéletes koncertet összehozni mindenféle playback és hasonlók nélkül..<3
2017. augusztus 19. 20:29 #27
oncer_cspanka3
oncer_cspanka3
új tag
 
Státusz,,nem érdekel mit gondolnak a külsőmről.Énekes vagyok nem model.''-Amy Winehouse
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 253399
Offline offline
őt is nagyon szivesen megnéztem volna meghajolo.gif . ő az a rapper aki szinvonalasan tolja, nem ugy mint a sok nevennincs akit egy egy számba betesznek dry.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok