Starity

Teen Choice Awards 2017: Ők a nyertesek!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 14. 14:10 #61
AyaChan
AyaChan
új tag
 
Státuszannyeonghaseyo jeoneun bangtan sonyeondan hwanggeum maknae jeon jungkook imnida
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.26.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 265663
Offline offline
Emma Watsonnak nagyon örülök! biggrin.gif
2017. augusztus 14. 14:11 #62
Diomendes
Diomendes
 
StátuszI'll be needing stitches..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 0
Azonosító: 220652
Offline offline
Nem elég, hogy stílusikon (saját stílusa sincs, csak amit ráaggat a menedzsment), de hogy legjobb rocksztár? WTF...
Mi a baj a világgal? Én értem, hogy rockosabb úton akar haladni, de hogy egy ilyen album után azonnal rocksztár? Sok kell még ahhoz.
A helyében el sem fogadtam volna a díjat.
2017. augusztus 14. 14:22 #63
- törölt felhasználó -    
Eszméletlenül büszke vagyok a Riverdale-re. Őszintén bevallom, nem fűztem ahhoz sok reményt, hogy ők is nyerni fognak, de az, hogy hét díjat kaptak! El se hiszem! Mérhetetlenül büszke vagyok rájuk, Lili, Cole, Cami, Madelaine. Mind megérdemelték, és remélem evvel ők is tisztában vannak.
És az, hogy a BUGHEAD ship is nyert... BUGHEAD IS MA LIFE !!4!44!!! (igen direkt írtam így wink.gif )
Na, mindegy is mindenkinek gratulálok, általánosságban azok nyertek akiknek szurkoltam smileeee.gif
2017. augusztus 14. 14:25 #64
alltimelover
alltimelover
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.24.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 223147
Offline offline
Megnéztem a Riverdale, de mondjuk egy 13 reasons why nyomába se ér, de végülis nem mintha meglepne vagy akár mérges/szomorú lennék emiatt, pont ezen látszik meg a szavazók színvonala...
Harry Stylesról pedig, hogy nem vagyok a rajongója, a rock is kifejezetten erős jelző rá, de az albuma tulajdonképpen kifejezetten remek, egy olyan srácból, aki egy One Direction féle banda tagja volt szinte jóérzés volt egy Sign of the Time féle dalt hallani, jót tett neki ez a szóló, a bandájával úgyis csak folytatták volna a dalok lopását, legjobb példa erre a live while we're young című daluk, ami konkrétan a The Clash should i stay or should i go, de ez csak egyetlen példa...
2017. augusztus 14. 15:20 #65
- törölt felhasználó -    
Katnek, Dylannek és Hollandnak gratulálok, de a többi vicc...

Nem is értem minek olvasom el az ilyen eredményeket, csak felidegesítem magam. HARRY STYLES NEM ROCKSZTÁR, az istenért! "-.- Slash, Nikki Sixx és Gene Simmons a hajukat tépik, ha ezt látják... Nem elég, hogy a pop műfaj totálisan elkorcsosodott az értelmetlen, csak szerelemről vagy szerelmi bánatról szóló dalokkal, hanem ez az igénytelen, nulla ritmusú förmedvényáramlat kezdi megfertőzni a rock műfajt is. Szégyen.
2017. augusztus 14. 15:24 #66
ImCaptainIronMan
ImCaptainIronMan
visszatérő vendég
 
StátuszAm I the only one Zen around here? Good Lord!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.19.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 246794
Offline offline
Mindenki sír Harry miatt, de szemet hunytok afölött, hogy nem Tom Holland nyerte a feltörekvő híresség díjat...
2017. augusztus 14. 15:26 #67
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
A Teen Wolf minden elnyert díjára irtózatosan büszke vagyok, ahogy Liza Koshy, Selena, Az Imagine Dragons és a Riverdale-ére is heart.gif
Harry Styles és a rockzene között egy egész nyári szünet van O.o
2017. augusztus 14. 15:53 #68
Rebi0719
Rebi0719
visszatérő vendég
 
Státusz#ThisIsNotTheAlbum
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.21.
Hozzászólás: 316
Csatolások: 0
Azonosító: 204160
Offline offline
Nagyon örülök Shawnnak, Ednek, és Selenának. ♥
2017. augusztus 14. 16:46 #69
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Gratulálok minden nyertesnek ! smileeee.gif A Riverdale és a szereplődgárdája tarolt. heart.gif És wow, nem is tudtam hogy internetes körökben és vannak jelöltek, Lizának nagyon örülök!! ^^
2017. augusztus 14. 17:11 #70
- törölt felhasználó -    
YESSS, három díj Camilának! Sőt, a legjobb elektronikus dal győzelme is annak köszönhető, hogy ő is benne volt smileeee.gif
Büszke vagyok rá heart.gif smileeee.gif

A One Directionnek pedig együtt sem kell lennie, így is nyerik a kategóriák többségét biggrin.gif _nevet.gif
Amúgy a nyertesek nagy része papírforma. Carrie Underwood győzelmének örülök még nagyon Camila díjai mellett, meg annak, hogy a Believer lett a legjobb rockdal smileeee.gif
Örülök, hogy Baby Ariel is díjat kapott, vagány, csinos csajszi smileeee.gif
2017. augusztus 14. 17:12 #71
- törölt felhasználó -    
Az lepett meg igazán, hogy a legjobb együttműködés a Just Hold On lett. ohmy.gif search.gif
2017. augusztus 14. 17:44 #72
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
csak azért mert a média megcímkézte őt rocksztárnak attól még Harryt nem kell utálni és elhordani őt mindennek.. Harry sosem nevezte magát rocksztárnak ismétlem csak a média tartja őt annak de emiatt ne Harryről írjatok rosszakat vagy éppen szóljátok le a zenéjét.

Ez a díjátadó a rajongók szavazatáról szól és nekem nagyon jó érzés volt látni hogy az olyan főbb kategóriát mint pl a legjobb előadót (Harry) a legjobb kislemezt (Niall thumbsup.gif ) és a legjobb együttműködést (Louis) a 1D tagok nyerték és a fanok megint oda tették magukat a srácok minden évben elvisznek jó pár díjat bandaként és szólóban is..

Amúgy akiknek még örülök az Shawn és Selena < heart.gif
2017. augusztus 14. 17:54 #73
- törölt felhasználó -    
Még most sem értem, hogy miért tartják Lucy Hale-t tehetséges színésznőnek. Szerintem pont ő volt a leggyengébb a PLL-ben.

Amúgy gratulálok Gal Gadotnak, Melissa Benoistnak, Emma Watsonnak és Kat Grahamnek, megérdemelték. heart.gif
2017. augusztus 14. 18:15 #74
Seli Stone
Seli Stone
új tag
 
Státuszb r o k e n h e a r t
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.04.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 255421
Offline offline
Komolyan...Jake Paul? Idáig süllyedünk hogy ő a legjobb netes ''''zenész''''? Amit ő csinál minden csak nem zene.sleep.gif
2017. augusztus 14. 18:16 #75
Esztii99E
Esztii99E
visszatérő vendég
 
StátuszIf a gentleman can't handle me, It's not my problem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.28.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 256689
Offline offline
Jake! heart.gif
2017. augusztus 14. 18:35 #76
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
Igazabol nagyon sok kategoria nyerteseben csalodtam, de Melissa es a Teen Wolfosok es a Vampirnaplok miatt vegtelenul boldog vagyok❤
2017. augusztus 14. 20:14 #77
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Gratulálok mindenkinek, de leginkább persze Harrynek, Louisnak és Niallnak heart.gif
2017. augusztus 14. 21:18 #78
- törölt felhasználó -    
Rengeteggel nem értek egyet
2017. augusztus 14. 23:16 #79
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Gothic01 @ 2017.08.14. 15:20)
Katnek, Dylannek és Hollandnak gratulálok, de a többi vicc...
Nem is értem minek olvasom el az ilyen eredményeket, csak felidegesítem magam. HARRY STYLES NEM ROCKSZTÁR, az istenért! "-.- Slash, Nikki Sixx és Gene Simmons a hajukat tépik, ha ezt látják... Nem elég, hogy a pop műfaj totálisan elkorcsosodott az értelmetlen, csak szerelemről vagy szerelmi bánatról szóló dalokkal, hanem ez az igénytelen, nulla ritmusú förmedvényáramlat kezdi megfertőzni a rock műfajt is. Szégyen.

Nikki Sixx Oh no, honey sad.gif _nevet.gif
Idézet
The new Harry Styles album is really great.For me it's nice to hear all those classic rock influences coming off such a young artists.Dont mind his past or your preconceived ideas of Harry. WE ARE TALKING MUSIC..Go give it a stream and hit me back. Love to hear your thoughts. N


Genne Simmons: Twitter ohhhh sad.gif _nevet.gif

Twitter 2

Idézet
@genesimmons Outstanding @Harry_Styles. Way to bring back the rock.


Videó

Twitter 3

Idézet
Great minds think alike?


Az a vicc, hogy az utálatotok Harry után van olyan elvakult, mint a fanatikusok szeretete. biggrin.gif Csak az egyik legalább pozitív.

https://media.tenor.com/images/5c3dc9babcb355556f12f0a0924b305b/tenor.gif
1 felhasználónak tetszik: Alysia
2017. augusztus 14. 23:20 #80
nikpi4
nikpi4
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.29.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 139810
Offline offline
Nem azt írtam, hogy Harry rock sztár, mert tény hogy nem és nem is neki kellett volna nyernie egy ilyen kategóriában, nem kell megölni
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!