Starity

Filmválogatás: Filmek, amik gyönyörű hely(ek)en játszódnak

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 05. 15:59 #1
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Sok romantikus film varázslatos helyen/helyeken játszódik. Ez alkalommal egy ilyen listát hoztunk el nektek, természetesen a teljesség igénye nélkül.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: goldman
2017. szeptember 05. 16:05 #2
- törölt felhasználó -    
"Néhány vagány amerikai csaj egy párizsi vakációval szeretné megünnepelni a gimi befejezését. A nagy kaland azonban nem egészen úgy alakul, ahogy azt Grace, a legjobb barátnője, Emma és a nyafka féltestvére, Meg elképzelték. Grace-t összetévesztik az elkényeztetett brit örökösnővel, és ezzel minden megváltozik. A lányok a helyzetet kihasználva a gazdag arisztokraták életét élik a Riviéra gyöngyszemén, Monte Carlóban, ahol felejthetetlen kalandokban lesz részük."

Nem tudom, hogy a cikk szerkesztője látta e a filmet. De ez a legelső mondat egyáltalán nem igaz a filmre. Grace akarja megünnepelni a gimnázium befejezését, de a szülei nem engedik el, így barátnője Emma felajánlja, hogy vele megy. Meg pedig úgymond csak potyautasként tart velük.
2017. szeptember 05. 16:10 #3
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
JustMe18: nekem is egyből megakadt a szemem ezen biggrin.gif
2017. szeptember 05. 16:17 #4
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Azért a Napsütötte Toszkánában Raoul Bova se utolsó látvány ám. wink.gif laugh.gif
Klassz cikk, gratula. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Ellie Andrews
2017. szeptember 05. 16:22 #5
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Olaszország tényleg szép.
2017. szeptember 05. 16:26 #6
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (JustMe18 @ 2017.09.05. 16:05)
"Néhány vagány amerikai csaj egy párizsi vakációval szeretné megünnepelni a gimi befejezését. A nagy kaland azonban nem egészen úgy alakul, ahogy azt Grace, a legjobb barátnője, Emma és a nyafka féltestvére, Meg elképzelték. Grace-t összetévesztik az elkényeztetett brit örökösnővel, és ezzel minden megváltozik. A lányok a helyzetet kihasználva a gazdag arisztokraták életét élik a Riviéra gyöngyszemén, Monte Carlóban, ahol felejthetetlen kalandokban lesz részük." 
Nem tudom, hogy a cikk szerkesztője látta e a filmet. De ez a  legelső mondat egyáltalán nem igaz a filmre. Grace akarja megünnepelni a gimnázium befejezését, de a szülei nem engedik el, így barátnője Emma felajánlja, hogy vele megy. Meg pedig úgymond csak potyautasként tart velük.

Oda van írva, hogy forrás PORT, tehát ez a hivatalos, magyar leírása a filmnek. pardon.gif
Idézet
Three young women vacationing in Paris find themselves whisked away to Monte Carlo after one of the girls is mistaken for a British heiress.

Ez pedig az IMDb-s.
2017. szeptember 05. 16:59 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glamster @ 2017.09.05. 16:26)
Oda van írva, hogy forrás PORT, tehát ez a hivatalos, magyar leírása a filmnek. pardon.gif
Ez pedig az IMDb-s.


Az angol leírás még nem annyira gáz, mert ott csak annyit ír, hogy Párizsban nyaralnak ami igaz is. De a magyar meg úgy van lefordítva, mintha egy teljesen más filmről szólna. A cikk író maximum abban lehet "hibás", hogy ctrl+c ctrl+v gombnyomásokkal elintézte a dolgot és nem nézett utána
2017. szeptember 05. 17:06 #8
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
Az 5. film,tényleg gyönyörű helyen játszódik,csodás szereplőkkel!
2017. szeptember 05. 17:14 #9
Kepymancs11
Kepymancs11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.20.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 253324
Offline offline
Az Angyalok És Démonok, A Davinci kód is szép helyen játszódik
2017. szeptember 05. 17:23 #10
- törölt felhasználó -    
Walter Mitty titkos élete kimaradt.
2017. szeptember 05. 21:55 #11
- törölt felhasználó -    
Istenem, beletették a Tini filmet.......emberek, ne ítéljetek elsőre. Egy picit sem hasonlít a sorozatra. Maximum a szereplők neve, de ezen kívűl SEMMIBEN nem hasonlít. Ettől függetlenül csodálatos film, tényleg ne úgy álljatok hozzá, hogy 'Violetta, fúj!', mert egy elképesztően szép filmről maradtok le. A helyek elképesztőek, a sztori is......imádom♡
2017. szeptember 05. 21:56 #12
- törölt felhasználó -    
Mindenestere, köszi az ajánlókat, most beteg vagyok, és otthon vagyok, úgyhogy tuti megnézek párat smileeee.gif
2017. szeptember 05. 22:31 #13
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
A Levelek Juliánakot már rég meg akartam nézni, valamikor beiktatom, ahogy a Tinis film is felkeltette most az érdeklődésemet. Az Ízek, imák, szerelmek ajánlója sem tetszett, így azt passzolnám, ahogy a Bor, mámor, Provence-et is utáltam. Azt végigszenvedtem, de számomra két órányi dögunalom volt. Percenként néztem az időt, mikor lesz vége. A Csajok Monte Carlóbant szeretem, már többször láttam, nagyon ajánlom és a Szökőhévet is iiimádom. A bakancslista nekem nem nyerte el a tetszésem, bár rémesnek sem mondanám. A Mamma Mia! is egész jó film, de szerintem túl van hype-olva. A Napsütötte Toszkána pedig nem igazán foglalkoztat biggrin.gif
2017. szeptember 05. 22:32 #14
- törölt felhasználó -    
Ezek közül a Toszkánát és a Szökőhévet láttam, mind a kettő film minősíthetetlenül gagyi, maga a táj az szép, de a történet és a karakterek jelleme egyenlő a nullával.
2017. szeptember 06. 16:40 #15
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Ezek közül többet is láttam már, nekem a Napsütötte Toszkána tájilag a kedvencem, bár egyetértek bban, hogy történetben elég nagy nulla. De megéri többször megnézni, már csak hangulat miatt is. (Meg mert Marcello- szerintem- valami elképesztően helyes.) E miatt a film miatt volt anyukám álma eljutni Toszkánába, ami pont idén nyáron sikerült nekünk, és hihetetlenül nagy élmény volt. smileeee.gif
2017. szeptember 06. 17:39 #16
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Napsütötte Toszkána..Èletem filmje. Imàdom...
2017. szeptember 07. 22:01 #17
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
Én a nehéz, városi levegőt szeretem...Monte Carlo tetszett. smileeee.gif
2017. szeptember 08. 19:04 #18
egylány00002
egylány00002
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.26.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 259300
Offline offline
A Tini:Violetta átváltozása nagyon jó! Én láttam. Nagyon tetszett, gyönyörű helyeken játszódik (valami olasz szigeten asszem) és a történet is nagyon jó. Nem olyan mint a sorozat. A Violetta c. sorozatból Tinin vagyis Violettán kívül csak 4 szereplő szerepel benne (Leon,Ludmilla,German (Tini apját játssza) és Angie (Tini nagynénje) ) az összes többi új színész. nem nyálas,nem nyafogós.teljesen új a sztori és van benne pár dal, amit Tini youtube-csatornáján is meg lehet hallgatni pl.Siempre Brillarás. ajánlom mindenkinek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!