Starity

Barátnője van Demi Lovatónak?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 15. 18:02 #41
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Annyira édesek, látszik a drágámon, hogy milyen boldog heart.gif
2017. szeptember 16. 14:15 #42
cseh.reni
cseh.reni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 1083
Csatolások: 84
Azonosító: 134658
Offline offline
Nagyon helyesek együtt. Hajrá Demi megérdemled te is,hogy boldog légy! Te is ember vagy és nem akármilyen! ♥
2017. szeptember 16. 16:01 #43
- törölt felhasználó -    
Ma már nem divat a fiú x lány kapcsolatok.
2017. szeptember 16. 16:29 #44
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
Ugyan, dehogy biszex, csak figyelemhiányos.
Egyébként is lassan már nem a homoszexuálisakat itélik el, hanem a homofóbokat.
Undorító ez a világ.
2017. szeptember 16. 16:57 #45
- törölt felhasználó -    
Sok boldogságot nekik smileeee.gif
2017. szeptember 17. 16:08 #46
JullyBelieber01
JullyBelieber01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 229950
Offline offline
Remélem igaz és egyeütt vannak
2017. szeptember 17. 16:35 #47
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Kincs: hát igen, tényleg elítéljük a homofóbokat... unsure.gif
2017. szeptember 18. 16:20 #48
Dory013
Dory013
új tag
 
Státusz"First, you have to finish" -Michael Schumacher
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.05.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 0
Azonosító: 211277
Offline offline
Gyerekek, nem értem, hogy min kell kiakadnotok >< és akkor mi van, ha Demi egy lánnyal jár együtt? Hm? Várom a válaszokat! Mert elítélni azt tudtok, de nem tudjátok, hogy mondjuk egyes emberek miért ilyenek. Nem ismeritek a történetét az egésznek, nem tudjátok, hogy min ment keresztül egy adott ember, de egyből ha meglátjátok őt egy azonos neművel, akkor már megy rájuk az Isten-káromlás. Én is biszex vagyok, nekem is meg van a valós oka, hogy miért és ezért nézzek fel Demi-re is, mert ő mer megnyílni és ezzel nekem is add egy löketet, hogy én is lehetek az, aki akarok. Tuti, hogy némelyik elítélőben már fordult meg, hogy megnézett egy azonos nemű ember fenekét, vagy csak szimplán rajta maradt a tekintete. Nem kell elítélni más embert csak azért, mert egy azonos nemű ember mellett találta meg a boldogságát. Legyetek észnél és akiket ez zavar, azok ne nyissák meg ezt a cikket, remélem érthető voltam!
2017. szeptember 18. 17:15 #49
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
A homofóbokat elítélem. A homo- és biszexuálisakat azonban egyáltalán nem, sőt támogatom őket. Hogy vállalják fel azt, akik, ne féljenek, és egyenlő jogaik legyenek velünk, heteroszexuálisakkal. Ezt nagyon egyszerűen azzal tudom megmagyarázni, hog ugyn nemi identitásunkat nem tudjuk megválogatni, de a nézeteinket igen. wink.gif
2017. szeptember 28. 22:37 #50
Aisha.
Aisha.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 1206
Azonosító: 263428
Offline offline
Idézet (Dory013 @ 2017.09.18. 16:20)
Gyerekek, nem értem, hogy min kell kiakadnotok >< és akkor mi van, ha Demi egy lánnyal jár együtt? Hm? Várom a válaszokat! Mert elítélni azt tudtok, de nem tudjátok, hogy mondjuk egyes emberek miért ilyenek. Nem ismeritek a történetét az egésznek, nem tudjátok, hogy min ment keresztül egy adott ember, de egyből ha meglátjátok őt egy azonos neművel, akkor már megy rájuk az Isten-káromlás. Én is biszex vagyok, nekem is meg van a valós oka, hogy miért és ezért nézzek fel Demi-re is, mert ő mer megnyílni és ezzel nekem is add egy löketet, hogy én is lehetek az, aki akarok. Tuti, hogy némelyik elítélőben már fordult meg, hogy megnézett egy azonos nemű ember fenekét, vagy csak szimplán rajta maradt a tekintete. Nem kell elítélni más embert csak azért, mert egy azonos nemű ember mellett találta meg a boldogságát. Legyetek észnél és akiket ez zavar, azok ne nyissák meg ezt a cikket, remélem érthető voltam!

Teljes mértékben egyet értek..
2017. szeptember 28. 22:39 #51
Aisha.
Aisha.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 1206
Azonosító: 263428
Offline offline
Idézet (Kincs @ 2017.09.16. 16:29)
Ugyan, dehogy biszex, csak figyelemhiányos. 
Egyébként is lassan már nem a homoszexuálisakat itélik el, hanem a homofóbokat.
Undorító ez a világ.

Szóval szerinted azért undorító ez a világ, mert nem ítéljük el a meleg embereket?..Gratulálok..Csak úgy megsúgom..Nekik ugyan olyan joguk van szeretni. wink.gif
2017. október 01. 09:10 #52
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Hát én erről lemaradtam, hogy Demi biszexuális. Valahogy meg sem lepődöm, nekem ez már sok. Mármint nem Demi Lovatótól sok, hanem a világtól. Borzalmas világban élünk laza erkölcsökkel. Lassan már az ciki, ha valaki a természet rendjéhez mérten talál magának egy ellenkező! nemű partnert, összeházasodnak és gyerekeik lesznek. Manapság már sokan házasságot sem akarnak kötni, sőt gyerekeket sem akarnak vállalni? Mi lesz így velünk? Az ember tragédiája..... A Föld fél lakossága lassan meleg vagy biszex lesz, ha még nem az. Lehet konzervatív vagyok, de én nem tudom elfogadni ezt a dolgot. Nem is olyan régen kb. 50 évvel ezelőtt nem volt még divat, hogy a saját nemünkhöz vonzódunk. Manapság azt érzem, a fiatalabb korosztoly még menőnek is tartja különösen a leszbiséget. Szerintetek ez tök nornális és elfogadott? Remélem Magyarországon soha nem fogják engedélyezni a melegházasságot, ez is csak Amerika őrültsége! Szinte az összes filmben/sorozatban előkerül egy meleg szereplő mintha muszáj lenne.....
Annyit tudok, hogy ha a gyerekem előállna azzal, hogy meleg/leszbi vagy biszexuális, nagyon ki lennék borulva, csalódott lennék. Nem mondom, hogy ki tagadnám, soha nem szeretném látni, mert nyilván a gyerekemről van szó, de nagyon nagyon nehezen barátkoznék meg a gondolattal, mert én szeretnék unokákat természetes úton! tongue.gif
2017. október 17. 17:22 #53
Holland Roden-fan
Holland Roden-fan
új tag
 
StátuszCamila Cabello *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.17.
Hozzászólás: 65
Csatolások: 0
Azonosító: 267350
Offline offline
Megfogták egymás kezét meg seggét, nagy cucc. Csókot láttatok? Nem. Vannak olyan emberek akik így fejezik ki, hogy mennyire jó barátságban vannak. Mondjuk nem hinném, hogy éppen a fenekét akarta tapizni, szerintem csak leereszkedett véletlenül. Addig amíg Demi nem teszi nyilvánosságra, addig nem kell elítélni másokat. Az se biztos, hogy járnak. Szerintem két jó barátnő simán átkarolhatja egymást, az meg, hogy a nagy melegben lecsúszott a keze véletlenül...nem ragadta meg, meg semmi. Nem kell rögtön lehurrogni a másikat, ha még azt sem lehet megállapítani, hogy ez vagy az.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok