Starity

BESTie: Ketten nem újítottak szerződést

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 14. 06:36 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Kettő BESTie-tag nem újította meg szerződését a YNB Entertainmenttel, így a formációhoz valószínűleg új tagok fognak majd érkezni. A két kilépett idol nyílt levelet írt a rajongókhoz.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 14. 16:54 #2
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Nem oszlottak fel? Pedig úgy érzem, az lesz ennek a vége hamarosan... :C Sajnos a lányok soha nem voltak népszerűek, alig ismerik őket, ezért megértem, miért nem újították meg a szerződésüket. A két kedvenc tagom maradt pont, de nem hiszem, sokat láthatom őket a színpadon. Igazságtalanság, mert több figyelmet érdemelt volna a BESTie ennél...
2017. szeptember 15. 13:11 #3
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Sajnos én is úgy érzem, ennek feloszlás lesz a vége. Azért remélem, hogy ez nem fog bekövetkezni, de mivel tényleg egy elég népszerűletlen (van ilyen szó?x"D)csapat ennek nagyobb az esélye.
Mellesleg pont a két biasom szállt ki, amit megértek, de még fájdalmasabb ez így.:C
2017. szeptember 15. 15:30 #4
TokyoGhoullel
TokyoGhoullel
stayourself
 
StátuszTick tock, tick tock, gettin' closer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.07.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 8182
Azonosító: 250454
Offline offline
Érezhető volt (így nem lepődők meg), de megmondom őszintén én is inkább a feloszlásra számítottam, meg azt hittem, hogy már semmi hír se lesz róluk. Nagyon rég volt már az utolsó ptomótálásuk ideje így sajna eltűntek a köztudatból. Az meg a másik, hogy pont az a két tag lépett ki, akik a legközelebb álltak a szívemhez:[ Remélem minél hamarabb lesz róluk valami hír, hogy folytatják-e az énekes karrierjüket, mert kár lenne őket elveszíteni.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok