Starity

Borzalmasan kevés lemezt ad el Miley Cyrus és Demi Lovato

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 01. 12:43 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az emberek egyszerűen nem vesznek lemezeket többé: borzalmasan áll Demi és Miley eladási mutatója.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 01. 12:45 #2
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Kínos, de azért be kell látni, hogy ez várható volt
2017. október 01. 12:54 #3
- törölt felhasználó -    
Mindezt sikerült megállapítani 2 nappal a megjelenés után. Taps taps. (Majd térjünk vissza rá 1 hét múlva) A mai generáció már nem nagyon vesz lemezt - baromi drága és ebben a modern világban már szinte mindenki a telefonján hallgat zenét - ellenben az idősebb korosztály még talán igen, ezért is áll ebben jobb helyen Shania. Szomorú, hogy azok az információk, amik viszont nem húzzák le a 2 leányzó lemezét nem lettek megemlítve, Demi pl az amerikai iTuneson egy rekordot is döntött - 15 perc kellett ahhoz, hogy 1.legyen és azóta is ott tündököl - és hármójuk közül az ő lemezét streamelték eddig a legtöbben, valamint 40 ország iTunes listáján lett 1. helyezés...
3 felhasználónak tetszik: CandUs, MissTiniStoessel, Szandi0820
2017. október 01. 13:05 #4
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Mostanában az énekesek nincsenek a helyzet magaslatán... :/
2017. október 01. 13:15 #5
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
egy héten belül még bármi történhet, lehet hogy megugranak a számok..
de viszont állítólag sok ember is csalódott, lehet a stílusváltás miatt.
másrészt Szandiii_1992 vel is egyetértek, mivel ez a generáció jóformán alig ismeri a lemezt, és Spotify-n és iTunes-en hallgatnak mindent, azon vásárolnak. pardon.gif
2017. október 01. 13:18 #6
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Megértem, amiért a Younger Now szinte "senkinek" se kell, ez a stílus, amit Miley elkezdett képviselni, roppant unalmas, és az album se a kedvencem. Viszont igen, nem kellett volna ebbe a cikkbe belecsempészni Demi albumát, ami két napja elérhető.
2017. október 01. 13:26 #7
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Még simán megugorhatnak a számok. Egyébként számomra Miley új stílusa egyáltalán nem unalmas, nekem nagyon tetszik, sokkal jobb mint az az őrült stílus amit eddig képviselt és a dalainak van egy kellemes, magával ragadó hangulata <3
2017. október 01. 13:28 #8
- törölt felhasználó -    
Nem az embereket kell hibáztatni, hisz ugyanúgy vesznek lemezeket, mint x évvel ezelőtt (nézzük mondjuk Taylor, Ed, Justin és Adele eladási számait). Nem a stílusváltásuk miatt nem fogy a lemezük, hanem mert nem tudnak semmi jónak nevezhetőt összehozni már évek óta.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2017. október 01. 13:30 #9
- törölt felhasználó -    
Nos igen, ez egy ilyen dolog... Nem tudom miért van ezen bárki is meglepődve. A mai fiatalok - tehát ezeknek a sztároknak a 90%-a -, nem vásárol már CD-t, legalábbis nem eredetit, nem teljes áron... Én pár évvel állok ezen rajongók felett (22) és én is már kevesebbet vásárolok. Régebben többet vásároltam. Gyűjtöttem a kis spórolt pénzemet, hogy megvehessek egy CD-t, most meg... A kedvenc énekesnőm Britney, már évek óta. Mikor már elő lehetett rendelni a Glory-t, első között voltam, aki írta befele a szállítási címet a deluxe verzióhoz. De kb itt kifújt az elmúlt 3 évre. Szeretek még több énekest is, de rájuk már nem költenék annyit. Nevetséges, hogy 5-6 ezerbe kerül egy CD... Persze, tudom én "Ez csak magyar viszonylatban sok, nekik ez a munkájuk, ők ebből élnek, nem két nap egy cd-t elkészíteni" stb.. Én ezekkel tisztában vagyok, de akkor is drága és nem veszem meg, pont. De úgy látszik, azok se veszik meg, akik ilyeneket mondanak, mert akkor nem ennyi lenne az eladási ráta, szóval meg lehet nyugodni és mosolyogni, mert úgy mindenki szebb.

Persze az a baj, hogy az embereknek semmi sem jó... Ha mondjuk csak 3 ezerbe kerül egy cd, akkor meg azért nem veszik meg, mert "jaj ez már túl olcsó, biztos szr vagy valami nem stimmel vele"... Mindig vergődnek, nem lehet hogy csak szimplán szerencséd van és azért olcsó? Na mindegy...

Én még szeretem a CD-ket, szóval mindig megvárom, hogy eltűnjön a hájp és megveszem olcsóbban (nem reklámozok, bár úgy is tudja mindenki, mire gondolok xd) valahol. Amikor már 1000 forint egy CD.
Ráadásul én nagyon nem vagyok menő ember, mert én például ilyen menő cuccokat nem használok, hogy iTunes, meg az a zöld izé... ilyen streamelős cucc, még a neve se jut eszembe és ehhez hasonlókat... Én letöltök... Ergó máris nem növelem a streamelések számát, pedig ohó... amennyit hallgatok, jócskán megdobná...

Ja és igen, ha már a hallgatásnál járunk... Miért is számít nagy cuccnak hogy valaki ennyi meg annyi lemezt adott el? Igen persze, annyi bevételt szerzett, értem... De ez miért is "mérvadó"? Ismerek - sajnos - olyan embert, aki mondjuk megvesz egy c-t, meghallgatja kétszer, aztán bedobja a szekrénybe és soha többé ki sem veszi... Tehát a cd vétel nem egyenlő a hallgatással...

Szóval ja... Manapság ez már nem számít meglepőnek, hogy keveset adnak el... Inkább meglepőbb az, hogy valaki sokat ad el!
2017. október 01. 13:46 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2017.10.01. 13:30)
Nos igen, ez egy ilyen dolog... Nem tudom miért van ezen bárki is meglepődve. A mai fiatalok - tehát ezeknek a sztároknak a 90%-a -, nem vásárol már CD-t, legalábbis nem eredetit, nem teljes áron... Én pár évvel állok ezen rajongók felett (22) és én is már kevesebbet vásárolok. Régebben többet vásároltam. Gyűjtöttem a kis spórolt pénzemet, hogy megvehessek egy CD-t, most meg... A kedvenc énekesnőm Britney, már évek óta. Mikor már elő lehetett rendelni a Glory-t, első között voltam, aki írta befele a szállítási címet a deluxe verzióhoz. De kb itt kifújt az elmúlt 3 évre. Szeretek még több énekest is, de rájuk már nem költenék annyit. Nevetséges, hogy 5-6 ezerbe kerül egy CD... Persze, tudom én "Ez csak magyar viszonylatban sok, nekik ez a munkájuk, ők ebből élnek, nem két nap egy cd-t elkészíteni" stb.. Én ezekkel tisztában vagyok, de akkor is drága és nem veszem meg, pont. De úgy látszik, azok se veszik meg, akik ilyeneket mondanak, mert akkor nem ennyi lenne az eladási ráta, szóval meg lehet nyugodni és mosolyogni, mert úgy mindenki szebb.
Persze az a baj, hogy az embereknek semmi sem jó... Ha mondjuk csak 3 ezerbe kerül egy cd, akkor meg azért nem veszik meg, mert "jaj ez már túl olcsó, biztos szr vagy valami nem stimmel vele"... Mindig vergődnek, nem lehet hogy csak szimplán szerencséd van és azért olcsó? Na mindegy...
Én még szeretem a CD-ket, szóval mindig megvárom, hogy eltűnjön a hájp és megveszem olcsóbban (nem reklámozok, bár úgy is tudja mindenki, mire gondolok xd) valahol. Amikor már 1000 forint egy CD. 
Ráadásul én nagyon nem vagyok menő ember, mert én például ilyen menő cuccokat nem használok, hogy iTunes, meg az a zöld izé... ilyen streamelős cucc, még a neve se jut eszembe és ehhez hasonlókat... Én letöltök... Ergó máris nem növelem a streamelések számát, pedig ohó... amennyit hallgatok, jócskán megdobná...
Ja és igen, ha már a hallgatásnál járunk... Miért is számít nagy cuccnak hogy valaki ennyi meg annyi lemezt adott el? Igen persze, annyi bevételt szerzett, értem... De ez miért is "mérvadó"? Ismerek - sajnos - olyan embert, aki mondjuk megvesz egy c-t, meghallgatja kétszer, aztán bedobja a szekrénybe és soha többé ki sem veszi... Tehát a cd vétel nem egyenlő a hallgatással... 
Szóval ja... Manapság ez már nem számít meglepőnek, hogy keveset adnak el... Inkább meglepőbb az, hogy valaki sokat ad el!


Én tizenéves koromban sem voltam CD vásárló - 2-3 eredeti koncert DVDm van az akkori kedvenc zenekaromtól és kész - mert az iskolás éveim alatt azt a kevés összespórolt pénzemet nem arra költöttem el, hiába is voltam xy előadóknak nagy fanatikusa, és a szüleim se vették meg nekem, bár nem is vártam el tőlük soha.

És így 25 évesen dolgozó emberként sem a CD-t vásárlók táborába tartozom, mert másra kell a fizetésem. Hasonlóan hozzád én is kivárom, amíg a nevet nem mondok üzletben leviszik a lemezek árát és akkor csapok le rájuk, így sikerült pár hete az Unbrokent is beszereznem egy ezresért. rohog.gif Aztán megláttam, hogy a Confident is csak 1500, hat egyből landolt a kosaramba. rohog.gif Ez, hogy megrendeltem a TMYLM-T csak egy ritka alkalom, az elkövetkezendő években többet úgy se vásárolok, tökéletesen megfelel nekem az Apple Music. rohog.gif

Egyébként ezekkel a dolgokkal szerintem az előadók is tisztában vannak, nem véletlen, hogy valaki évekig folyamatosan turnézik, meg annyi terméknek lesz a reklámarca, nekik már abból van a bevétel, nem pedig a lemezeladásokból.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, MissTiniStoessel, Szandi0820
2017. október 01. 14:09 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandiii_1992 @ 2017.10.01. 13:46)
Én tizenéves koromban sem voltam CD vásárló - 2-3 eredeti koncert DVDm van az akkori kedvenc zenekaromtól és kész - mert az iskolás éveim alatt azt a kevés összespórolt pénzemet nem arra költöttem el, hiába is voltam xy előadóknak nagy fanatikusa, és a szüleim se vették meg nekem, bár nem is vártam el tőlük soha. 
És így 25 évesen dolgozó emberként sem a CD-t vásárlók táborába tartozom, mert másra kell a fizetésem. Hasonlóan hozzád én is kivárom, amíg a nevet nem mondok üzletben leviszik a lemezek árát és akkor csapok le rájuk, így sikerült pár hete az Unbrokent is beszereznem egy ezresért. rohog.gif Aztán megláttam, hogy a Confident is csak 1500, hat egyből landolt a kosaramba. rohog.gif Ez, hogy megrendeltem a TMYLM-T csak egy ritka alkalom, az elkövetkezendő években többet úgy se vásárolok, tökéletesen megfelel nekem az Apple Music. rohog.gif 
Egyébként ezekkel a dolgokkal szerintem az előadók is tisztában vannak, nem véletlen, hogy valaki évekig folyamatosan turnézik, meg annyi terméknek lesz a reklámarca, nekik már abból van a bevétel, nem pedig a lemezeladásokból.


Jaj hát annó én is a spórolt pénzemet a már akciós termékekre gyűjtöttem -és akkor ebből még lejött a hűség kedvezmény-, nem az eredeti árasra, nehogy azt hidd biggrin.gif Akkor még volt Alexandra, akkor csináltam azt, hogy mondjuk mondtam anyának hogy ezt kérem tőle szülinapora, mamáéktől meg mondjuk egy másikat és ne vegyenek mást... így mindenki jól járt rohog.gif Megmaradt a pénzem, nem kaptam hülyeséget és anyáéknak sem kellett tovább keresnie ajándékot + még az énekest is támogattam. biggrin.gif

És igen, nekem is a Glory egy olyan vásárlás volt, hogy szerintem kb az egyetlen amit teljes áron vettem... de úgy 5 éven belül biztos, hogy az egyetlen, előtte már nem emlékszem, hazudni meg nem akarok. laugh.gif

És egyébként igen, biztos vagyok benne, hogy ők is tudják, hogy túl sokat már nem adhatnak el. De épp ezért mondtam, hogy lassan már az számít hírértékűnek, ha valaki sokat ad el, nem az ha keveset... De ugye sajnos mint írtam ez sem annyira mérvadó, mert mindenki más.. van aki kétszer hallgatja meg egész életében vagy aki ezerszer (nyilván túlzok, de érthető a lényeg)... És ilyen szinten nem jogos, hogy a kétszer meghallgatott CD is egynek számít, meg a hatvanszor meghallgatott is...
Mármint ez most tényleg olyan, hogy csak a tényeket látjuk, hogy xy eladott mondjuk 100 ezer lemezt, de azok a cd-k mondjuk csak kétszer-háromszor lettek meghallgatva és mondjuk utána nem is adta el senkinek, csak a szekrényben porosodik vagy a kukában landol... Míg más mondjuk csak 80 ezer cd-t ad el, de azok rongyosra vannak hallgatva, aztán árulják őket, az is hallgatja 2 évig, tovább adja, hallgatja 3 évig... stb.
2017. október 01. 14:14 #12
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Hmm emlékszem anno Taylor Swift pont emiatt (vagy emiatt is) hogy az emberek 80% már nem vesz kézzel fogható albumot nem engedte hogy az albuma az ingyenes oldalakon is fent legyen (YT v Spotify) ezzel mondhatni arra kényszerítve a rajongóit hogy vegyék meg az albumot és neki ez anno bejött.. most most hogy ő is felkerült a spotify-ra kiváncsi leszek csak a "lemez eladási adataira"

DE hogy Demi és Miley albumáról is beszéljek...
Igen is nagyon sokat számít a stílus váltásuk mindkettő leányzó egy tőle nem megszokott stílussal állt elő ami szerintem a rajongókat is eléggé megosztotta.
Demi albumán számomra több szerethető dal van 14ből kb 6-7 dalt nagyon szeretek de sajnos (számomra) minden dal hogy is mondjam egy kaptafára épül tehát semmi változatos nincs benne mint pl a Confident albumnál ahol ott volt pl a CFTS vagy a Stone Cold, For You vagy épp a Father mindegyik dal annyira változatos de itt mindegyik dal hasonló zeneileg..
Pénzt nem adnék ki ezért az albumért akkor inkább már a Confident.

Miley albuma viszont egyenlő az unalommal.. tele van egy rakat country számmal aminek bár szép a szövege de elalszok miközben hallgatom... A Bangerz album meg persze hogy kelendőbb volt hisz ott volt a Wrecking Ball és a We Cant Stop amik nagyot dobtak rajta és persze akkoriban Miley viselkedése is másabb volt... örülök hogy most nem a botrányaival és pucérkodással promotálja az albumot mint anno de azért a jó kislány imidzsel sem ért el sokat..
Ezért sem fizetnék

Persze aki nagy rajongói Mileynak és Deminek vagy közel áll hozzájuk ez a stílus azok biztosan minden dalt imádnak tőlük és nekik ez a legjobb album.. és nekik nem számítanak az ilyen buta adatok ők akkor is imádni fogják és csak ez a lényeg...
2017. október 01. 14:38 #13
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Demi új számai nem igzán fogtak meg, igaz, csak 1-2-t ismerek közülük. Miley countrysbb hangzás nekem bejön, bár nyilván sokaknak pont ez nem tetszik.
Kíváncsi vagyok Taylor eladásai hogy fognak szerepelni. Van egy olyan sejtésem, hogy tarolni fog, mint mindig. Már csak azért is, mert mindenki kíváncsi az új vonalú, rebellis Taylorra.
2017. október 01. 14:38 #14
CeCeLove
CeCeLove
visszatérő vendég
 
StátuszYou need to be cold to be a Queen ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 241240
Offline offline
De. Vesznek. Csak az tényleg zene. És nem ilyen nyávogás.
2017. október 01. 14:51 #15
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 922
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Ez csak az első nap eladása volt, többen fognak még vásárolni.
2017. október 01. 15:15 #16
- törölt felhasználó -    
Szerintem mindkettő album elég gyenge lett.
2017. október 01. 15:49 #17
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Korinaa @ 2017.10.01. 14:51)
Ez csak az első nap eladása volt, többen fognak még vásárolni.

Nem, ez az egész hetes előrejelzés.

Érdekes, hogy bizonyos előadók lemezeit még mindig veszik, mint a cukrot, míg sokan a 100 ezres számot sem érik el, pedig viszonylag nagy névnek számítanak a szakmában. Megdöbbentő Mileynál ez a 30 ezres szám, hihetetlenül kevés. Szerintem, nem feltétlenül csak a vásárlási visszaeséssel van a probléma (közrejátszik, persze, de sokaknak így sincs problémája), kicsit mélyebb a téma ennél.
2017. október 01. 16:03 #18
- törölt felhasználó -    
Hiába a népszerűség, ha a lemez gyenge. biggrin.gif
2017. október 01. 16:39 #19
horvathemanuel
horvathemanuel
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 267116
Offline offline
Miley albuma 1. helyen debütált a Worldwide Itunes charton,és több mint 40 országban lett 1. az Ituneson, köztük hazánkban is de mindegy... Egyébként a spotifyon is megelőzi mind Demi mind annak a másik csajnak az albumát (akit szerintem senki se ismer). Ráadásul ezek még csak az első napi eladások és előreláthatólag a billboard hot 200-on is első lesz a Younger Now! Hajrá Miley!!!
2017. október 01. 16:48 #20
SellyFan92
SellyFan92
visszatérő vendég
 
Státusz"Like a goddamn soldier that just can't forget the battle, i am stained by you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.08.
Hozzászólás: 269
Csatolások: 0
Azonosító: 257855
Offline offline
Én nem értem hogy az emberek miért nem veszik meg a lemezt. Szerintem hogyha valaki nem telefonról hallgatha hanem a CD-t beteszi a lejátszóba és úgy hallgatja, annak van egy bizonyos "feelingje"... Legalábbis számomra biztos. Persze, én is sokallom az árakat, de van olyan aminél totálisan megéri, van olyan aminél kevésbé. Szóval a lényeg hogy nekem ez az egész streamelős dolog nem jön be és ha valamelyik szám megtetszik akkor letöltöm és kész. Egy darabig használtam Spotify-t de hamar ki is töröltem. Tudom hogy olyan vagyok mint egy 30 éves annak ellenére hogy 14 vagyok de nem nagyon érdekel, a CD ezerszer jobb.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok