Starity

Kim Cattrall nagyot csalódott Sarah Jessica Parkerban

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 06. 11:41 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A Szex és New York Samantája beszólt egykori kolléganőjének, amiért nem állt ki mellette.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 06. 12:32 #2
- törölt felhasználó -    
Nem értem miért nem tudják elfogadni Kim döntését. Érthető, hogy már nem akart részt venni a harmadik rész leforgatásában. Az előző is 7 évvel ezelőtt adták ki...mit akarnak ennyi idő után? Főleg, hogy a 2 film is rettentő unalmas volt a sorozathoz képest
2017. október 06. 19:44 #3
- törölt felhasználó -    
Imádom ezt a nőt továbbra is biggrin.gif Frappáns, helyénvaló nyilatkozat Kim! Alapból minden Szex és New York fan hálás lett volna, ha azt a két unalmas, végtelenségig erőltetett filmet sem forgatják le. Nem, hogy egy harmadikat. Bravó Kim, benned van méltóság, hogy kiszálltál ebből.
2017. október 07. 17:24 #4
luca28
luca28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 576
Csatolások: 415
Azonosító: 152353
Offline offline
Uristen 61 évesen én is így akarok kinézni
2017. október 08. 02:21 #5
Kevin
Kevin
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 126718
Offline offline
Igazából szerintem minden fan megérdemli a lezárást. Ugyanis nem tudjuk mi a történetük vége. Szingliként kezdőttek a dolgok aztán családjuk lett, de mégis maradtak kérdőjelek. Az író megírta a lezárást minden igaz rajongó megérdemelné az tudni. Kim nagyon önző meg lehet érteni Saraht és az egész stábot akik szinten benne lettke volna. 4ből 3om igent mondot trá. Kim azért nem vállalta el mert a stúdió a további külön filmjeit nem támogatta. Szégyelje magat a sorozat nélkül sehol se lenne hálátlan a rajongói felé.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok