Starity

Megvannak a versenyzők! Összeállt a magyar X-Faktor élő adása

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 08. 21:23 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Összeállt a négy, végleges kategória a sokak által kritizált idei X-Faktor évadban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 08. 21:27 #2
Klau18
Klau18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.26.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 267036
Offline offline
Kesz vicc komolyan !! Szo szerint byalex dont el mindemt o parancsol ott, egyedul giginek van hallasa es esze mert megmondja a tutit es nem pofat nézi !! A jo enekeseket kidobtak a rosszakat pedig bent hagytak
2017. október 08. 21:27 #3
- törölt felhasználó -    
Egyértelmű hogy jó hangja van Serenának... De versenyezzen a saját országában ne a magyaroktól vegye el a lehetőséget egy magyar versenyen...

Egyébként ritka szar a 12es felhozatal.... A TOP 3-as listaámat nem tudom öszeállítani...
2017. október 08. 21:35 #4
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Gigi csapatába az a nem szemüveges csávó akkora drámakirálynő. _nevet.gif Peti szupercsapata meg... a seprőgitáros mondjuk nekem bejön, a rappelős ember szórakoztató, de nem idevaló, az operaénekesnő meg csak a szemét forgatja és a száját húzza a többi versenyzőre, annyira odavan magától. Meg amikor eljátszotta a meglepettet, amikor megtudta hogy bejut az élőbe, hát az Arany málnás alakítás volt. rohog.gif Alexnál ez a hörgő, vinnyogó csaj, asszem az a Betti, hát az mintha a pokolból jött volna. _nevet.gif A kopasz tetkós csaj meg nulla, legfeljebb egyénisége van, bár az is elég kétséges nekem, mert nagyon sokminden nincs sösszhangban azon a csajon. rohog.gif Serena meg induljon az olasz X-ben, de legalább tud énekelni. Az együttesek közül egyedül Ricco meg Claudia maradt meg. Ők jók, de szerintem inkább külön-külön mint egybe.
2017. október 08. 21:37 #5
Szilvimoncsi
Szilvimoncsi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.22.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 251805
Offline offline
Hát... a versenyzőkkel nincs problémám! De ez a zsűri... még egy ilyen nagyképű, paraszt, bunkó bandát összerakni... ez a 4 zsűritag nagyon gáz...
2017. október 08. 21:42 #6
obriener0223
obriener0223
új tag
 
Státusztired and sad k
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 261541
Offline offline
A lányok csapatába a zöld fejű helyett inkább Bogi kellett volna de oké...
2017. október 08. 21:44 #7
- törölt felhasználó -    
Szégyen ez az évad. A 25+ és a csapatok eleve egy nagy vicc, Berta Danin kívül senkit se vittem volna tovább. A fiúk és lányok voltak csak jók, bár Alexnek sikerült rendesen szétcs.sznie a kategóriáját, leszámítva Serenát. A fiúk közül Norbit nem bírom, viszont Krisztiánnak meg Rolinak nagyon szurkolok, mondhatni ők a legjobbak ebben a bagázsban.
2017. október 08. 22:03 #8
- törölt felhasználó -    
szavy, igazad van, mint mindig
2017. október 08. 22:12 #9
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Azt hiszem kijelenthetjük, hogy az x-faktor eddigi legrosszabb évada. Ugye most ment a vergődés, hogy nincs egy normális énekesük, de válogatón az összes tehetséges énekest/énekesnőt elküldték, az idiótákat meg tovább juttatták, mert hogy az "vicces". Igen, egy tehetségkutató műsorba pont az kell biggrin.gif Ez szűri meg kész vicc, egy normális megszólalásuk nincs, az egész műsor már csak arra megy, hogy a celeb zsűrivel, meg az idétlen versenyzőkkel nézettséget generáljanak, a minőség meg le van tojva smileeee.gif
2017. október 08. 22:12 #10
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Nos. Kezdjük Petinél. Nagyon viccesnek tűnt az elején, mikor az összes szart beengedte. Aztán később szerencsétlen is rájött, hogy nagyon elkúrta, nem is tudom ezt hogyan tervezte! ohmy.gif Aztán Alex. Serenának nagyon örülök. De ott van az a hörgős p*csa meg a zöld fejű. EGYIK SEM TUD ÉNEKELNI! Alexnek az a különleges személyiség, amit ő keres, az az, hogy ne tudjál énekelni. Szóval: Ha valaki beszeretne vágódni Bye Alexnél akkor nem kell más hozzá: 1. Nem baj, ha nem tudsz énekelni, egyszerűen hörögjél. 2. Legyen piercinged meg tetoválásod, és borotváld le fejed. A legrosszabb, hogy Alex is tudja milyen szarok voltak, de el nem engedné őket! sleep.gif Gigi és Laci volt most itt a legnormálisabb a választásokban.
2017. október 08. 22:35 #11
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Én erre az egészre csak annyit mondok, hogy én szégyellem magam a műsort készítők helyében... és remélem Simon Cowell sosem még csak bele sem néz ebbe a műsorba... a mentorok pedig továbbra is csak azt bizonyítják, mennyire nem valóak oda.

Azért mikor Presser Gábor, Novák Péter, Mester Tamás, Fenyő Miklós, Keresztes Ildikó, Bereczki Zoltán, Somló Tamás, vagy más sokkal tehetségesebb ember ült ilyen székekben, akkor nem ilyen embereket kellett hallgatnunk ezekben a műsorokban. És nem az ő drámájukról szólt az egész adás.

Roland, Krisztián, Dani, Ricco&Claudia, és a Radio Mobster oda valóak. De a többi nem. És én Serenával sem értek egyet, mert azért szerintem volt ott más vele egy szinten éneklő magyar lány is...

Remélem a következő X-faktorban lecserélik teljesen a zsűrit, mert így élvezhetetlen a műsor. Ők elvileg azért vannak ott, mert értenek a zenéhez és van hallásuk, és van valami tekintélyük a zeneiparban. Ahhoz képest szerintem még egy hétköznapi ember is színvonalasabb mezőnyt válogatott volna össze...

"Unják a jó éneklést.." hogy lehet ilyet mondani egy tehetségkutató műsorban?? ... komolytalan az egész. Csodálkozok, hogy az RTL még nem kapcsolt, hogy ez így vicc.. sőt csodálkozok hogy az eredeti X-factor ehhez a nevét adja.
2017. október 08. 22:45 #12
szintikeee10
szintikeee10
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.14.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 209294
Offline offline
Én pont,hogy csak Alexszal értek egyet. Mindenkinek más az izlése és ez így normális. De azért valljuk be Peti rohadtul elcseszte már az elején a bohocaival. A többiek közül meg mindenki egy átlagos jó énekes.
2017. október 08. 23:02 #13
Lili0912
Lili0912
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 261071
Offline offline
Fiúknál Norbit, 25 év felettieknél Pétert, lányoknál Violát nem vittem volna, a többi ok. Szerintem elég szánalmas, hogy a magyar nép nem nyitott semmi újra.. Gondolok itt Bettinára, nekem sem a kedvencem ez a műfaj, de azért bekéne ismerni, attól függetlenül, hogy nem tetszik, még lehet jó, márpedig ő az.
Ez nem csak rá igaz. Azért, mert valaki nem tetszik, az nem azt jelenti, hogy ő nem jó. Ha nem tetszik oké, ne foglalkozz vele, ne ócsárold, hanem drukkolj a kedvencednek.
Mindig a megszokott a nyerő és ez unalmas.
2017. október 08. 23:05 #14
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Cirkuszt csinálnak ebből a műsorból, az oké hogy poén faktor ként az elején mutatnak gagyi produkciókat de az hogy ilyen előrehaladott helyzetben ilyenek vannak bent valami botrány. Simon tényleg a fejét fogná hiszen a show nem ezért lett kitalálták. Az az idegesítő hogy ez baromi nagy igazságtalanság azokkal szemben akik tényleg jók.
2017. október 08. 23:24 #15
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
de fura ezek az arcok....
2017. október 08. 23:27 #16
s.zsofia
s.zsofia
visszatérő vendég
 
Státuszsave your tears for another day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 251606
Offline offline
Én személy szerint kiakadtam amikor Alex Violát és azt a Bettit tovább engedte. Egyiknek sincs hangja mégis ott lesznek az élő showban, viszont én nagyon örülök Serenának, mert legalább ő tehetséges.
2017. október 09. 00:04 #17
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Az a tetovált picsa elég gáz! Hangja meg 0.
2017. október 09. 06:19 #18
band_obsessed_idiot
band_obsessed_idiot
visszatérő vendég
 
StátuszI'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 259052
Offline offline
Van hangja, csak valamiêrt nem mutatta meg, keress rá youtubeon (akárki is voltál előttem)
2017. október 09. 06:23 #19
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Eleve ott lett elrontva, hogy Alex kapta a lányokat. Neki jobb lett volna a csapatok. A lányoknál mindegyiket szeretem, de Viola - annak ellenére hogy hatalmas egyéniség -, nem tud úgy énekelni mint Bogi. Én őt jutattam volna be helyette. Nekem Betti stílusa nagyon tetszik, attól függetlenül, hogy nagyon nem hallgatok (és nem hallgatnék) ilyen zenét. ByeAlexnél tényleg nem számít a jó hang, csak az a lényeg, hogy elvont legyél, akárcsak Ő. És amúgy ő se énekel valami jól. Egyhangú és unalmas.
Petinek kellettek volna a lányok, Alexnek a csapatok és Lacinak a 25+.
2017. október 09. 06:37 #20
Linah
Linah
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.28.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 267070
Offline offline
Nagyon örülök hogy továbbjuttatták Serenát . És annak szintén örülök hogy a Ricco & Claudia továbbjutott !
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 788.