Starity

Az ördög Pradát visel írója elárulta, melyik karaktert nem kedvelte a filmben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 12. 14:53 #1
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Aline Brosh McKenna elárulta, hogy Andy barátjának jelenetei dolgoztatták meg leginkább a forgatókönyv írásakor.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Ellie Andrews
2017. október 12. 15:12 #2
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
Én se csíptem. Nem azzal volt a bajom, hogy pattog, hogy vele nem törődnek, nyilván egy kapcsolattal kell törődni. A baj az volt, hogy kb. Andy első munkanapja után pattogott, nyilván most túloztam.
2017. október 12. 15:31 #3
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Engem is idegesített a filmben.
2017. október 12. 16:37 #4
lovelove
lovelove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.19.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 265522
Offline offline
Engem is irritált a filmben. Mondjuk meg lepődtem amikor megláttam a cikket egy ilyen régi filmről...
2017. október 12. 17:18 #5
- törölt felhasználó -    
Az írója ?? O.o Már elnézést, de Az ördög prádát viselnek az írója Lauren Weisberger... -.- A film egy adaptáció, ergo, ha íróról akarunk beszélni, akkor Laurenre illik hivatkozni, nem a forgatókönyv elkészítőjére...
2017. október 12. 17:49 #6
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Gothic01: forgatókönyvÍRÓ. A könyv írójáról nem derül ki semmi, viszont az igen, hogy a film forgatókönyvírójának nehéz volt a srácot kidolgozni. Elvégre bizonyára rengeteg eltérés van a film és a könyv között, mint általában, így a forgatókönyvíróknak akkor is hatalmas szerepük van, ha adaptációról van szó
2017. október 12. 18:31 #7
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy kicsit önzőn reagálta le Andy késéseit, de vele volt teljes a sztori. Hisz valahogy be kellett mutatni, hogy Andy kis világa hogy fordul visszájára a munkája miatt. Egyébként óriási kedvencm a film a mai napig. Ha valahol meglátom nem bírok elmozdulni előle biggrin.gif
2017. október 12. 18:42 #8
- törölt felhasználó -    
engem nem idegesített a filmben, hiszen őt is meg lehetne érteni, mikor a barátnője éppen egyáltalán nem foglalkozik vele. Ha Andy nem változott volna meg belsőleg is, akkor Nate szerintem (jobban) támogatta volna.
2017. október 12. 23:12 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (jennette13 @ 2017.10.12. 17:49)
Gothic01: forgatókönyvÍRÓ. A könyv írójáról nem derül ki semmi, viszont az igen, hogy a film forgatókönyvírójának nehéz volt a srácot kidolgozni. Elvégre bizonyára rengeteg eltérés van a film és a könyv között, mint általában, így a forgatókönyvíróknak akkor is hatalmas szerepük van, ha adaptációról van szó

Azzal tisztában vagyok, hogy forgatókönyvíróra célzott a cikkíró és azzal is, hogy a könyvben nem szerepelt Nate ezen a néven, mert olvastam, de mivel egy adaptációról van szó, pontatlanság "író" címszó alatt tömegesen a forgatókönyvírót megjelölni rolleyes.gif
2017. november 04. 12:37 #10
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Biztosan velem van a baj, hogy nem találom annyira negatívnak Natet. Szerintem normális, hogy rosszul viselte, hogy a barátnője elhanyagolta a munkája miatt és - bár lehet, hogy tévedek - de azon a bizonyos születésnapon sem hívta fel, hogy bocsi, drágám, kicsit késni fogok... Igaz, én magam elég hisztis tudok lenni időnként, szóval biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok