Starity

Mark Salling megpróbálta felvágni az ereit az ítélete előtt

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 23. 20:46 #21
Aisha.
Aisha.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 1206
Azonosító: 263428
Offline offline
Idézet (Fairies @ 2017.10.18. 13:32)
Hihetetlen, hogy van, aki még mindig nem fogja fel ennek az ügynek a súlyát. 
Az előző cikk alatt is voltak olyan hozzászólások, hogy "de hát csak letöltötte" meg "otthon nézte"... mivan? Először is, miért is védenétek egy ilyen mocskot, most komolyan? Azokat a képeket nem a weheartit-ról szerezte, hanem valószínűleg a dark webről, a pedofília, drogok és minden más szenny fertős melegágyáról. Sejtem, azt sem gondolták át páran, hogy a gyerekekről nem önszántukból készültek felvételek. Hányinger kerülget, hacsak belegondolok, hogy mit tehettek velük, ezért inkább nem is írnám le, de akinek van egy kis józan esze és az érzelmi intelligenciája sem egy krumpli szintjén van, az érti. Mindezek fényében ez a pasi letöltötte azokat a felvételeket és élvezkedett rájuk. Ártatlan, tönkretett gyermekkorú (életű) kicsikre. És nem csak ő tesz ilyet. Van, aki nem éri be a képekkel. Jó esetben elkapják, bezárják, rosszabb esetben nem kapják el, és megússza, s folytatja a beteg, gusztustalan életét. 
Túlreagálom? Úgy tűnhet, de én nem érzem úgy. Ha gyerekekről  van szó (nyilván felnőttek ellen elkövettet bűncselekmények sem hagynak hidegen, félre ne értsetek), egész egyszerűen nem érzek szánalmat senki iránt, aki tett ellenük valamit/vagy olyasmit csinált, mint ez az ember. Mérges vagyok, feldúlt, egyrészt azért, mert ennyi ilyen szemétláda van a világon, másrészt pedig azért, mert vannak olyanok, akik mellettük érvelnek, rosszabb esetben egyenesen védik őket - nem innen a starity-ről nyilván -, olyan szarságokkal, hogy "nem mi választjuk meg, hogy kihez vonzódunk". Ki a francot érdekelnek a beteg hajlamai, ha életeket tesz tönkre? Nem kívánom a halálát ennek a pasinak, mert olyat senkinek nem kívánnék, de egy csepp szánalomérzet sincs bennem iránta. Ez van.
Jó hosszúra sikeredett ez a kifakadás, de nem bánom, jó érzés volt kiírni.  Jöhettek az érvekkel, én itt befejeztem.

Teljes mértékben egyet értek veled..
2017. november 09. 22:26 #22
Hinata-chan
Hinata-chan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.16.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 258963
Offline offline
,, az öngyilkosság nem megoldás" tényleg nem az, de ezek után hogy nézne tükörbe?
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok