Starity

Kirakatbanda volt a One Direction! Liam Payne elismerte, nem álltak olyan közel a srácokkal, mint mutatták

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 18. 08:12 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Ismét csak bebizonyosodott, hogy nem szabad mindent elhinni, amit látunk...
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 18. 08:22 #2
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
Ez már csak így van az összerakott bandákkal
2017. október 18. 08:35 #3
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Végülis nem önszántukból álltak össze, érthető. De azért egy kicsit szíven ütött.sad.gif
2017. október 18. 08:41 #4
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Nyílvánvaló volt.
2017. október 18. 08:50 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
A little mix az egyetlen híresebb banda amiről tényleg elhiszem hogy jóban vannak.
2017. október 18. 08:54 #6
- törölt felhasználó -    
Ez szerintem eddig is egyértelmű volt, de azért már nem mindegy ha úgy is feloszlottak? ( Tudom, hogy azt mondták, hogy szüneten vannak csak, de mivel azóta csak folyamatosan arról panaszkodik Liam -is-, hogy mennyire rossz volt a bandában, biztosan nem jönnek újra össze) Nem értem, hogy miért kell állandóan arról beszélni, hogy mi volt rossz a bandában. Arról bezzeg egyikük sem beszél, hogy mennyi mindent köszönhetnek a bandának, de főleg a rajongóknak. Azt pedig tudhatná, hogy a hírnév nem csak pozitív dolgokkal jár.. Egyre jobban kiábrándulok már Liamből is azt kell, hogy mondjam
2017. október 18. 08:58 #7
- törölt felhasználó -    
Én csak a Big Time Rushról tudok, hogy ők még mindig barátok, meg azok is voltak még amikor egy banda voltak.
De én sosem gondoltam hogy a 1D-ben a srácok barátok voltak. Mondjuk nem hallgatom őket, de így látásból én gondoltam, hogy ez nem így van.
2017. október 18. 09:27 #8
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Gondoltam hogy nem minden csupa rózsaszín...
2017. október 18. 09:49 #9
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
JustMe18 | Ma, 08:54
Ez szerintem eddig is egyértelmű volt, de azért már nem mindegy ha úgy is feloszlottak? ( Tudom, hogy azt mondták, hogy szüneten vannak csak, de mivel azóta csak folyamatosan arról panaszkodik Liam -is-, hogy mennyire rossz volt a bandában, biztosan nem jönnek újra össze) Nem értem, hogy miért kell állandóan arról beszélni, hogy mi volt rossz a bandában. Arról bezzeg egyikük sem beszél, hogy mennyi mindent köszönhetnek a bandának, de főleg a rajongóknak. Azt pedig tudhatná, hogy a hírnév nem csak pozitív dolgokkal jár.. Egyre jobban kiábrándulok már Liamből is azt kell, hogy mondjam

Teljesen egyetértek! Színház az egész világ!! Ez a nagy "testvéri szeretet" tette őket olyan sikeressé amilyenek lettek végül. Oké persze az énektudás is, meg a kinézet. És igen, ezért nem kell benyalni minden nyálasságot ami a médiából ömlik. Ezért sem igaz Larry és egyik bromance sem a bandában. Ez mind csak a naiv tiniknek megkavart semmi. Jó kis sztori amin lehetett csámcsogni! De vége van! Mert ha valaki elhiszi még ezek után is, hogy a 1D össze fog valaha is állni, az tényleg hülye!!!!! Szerintem ők alig várták, hogy végre megszabadulhassanak egymástól, és a kolonctól amit a banda jelentett nekik. És senki se gondolja, hogy ennek az ellenkezője az igaz, sose lennének annyira hülyék, hogy ezt bevallják. Nagyon jó színészek minden estre, így egyre kezdem elveszteni a szimpátiát mindegyikük iránt, ahogy egyre több "mocsok" kerül felszínre.
2017. október 18. 09:56 #10
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
Én még mindig imádom őket,de most komolyan ha olyan rossz volt a bandában,akkor miért abból tartja fent magát Zayn is,hogy a kilépése óta folyamatosan a bandáról beszél minden egyes interjúban? Egy kicsit már kezd unalmas lenni..és már Liam is kezdi.
2017. október 18. 10:11 #11
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Nem szól ez másról csak arról, hogy annyira nem nagy tehetség Liam sem, ezért muszáj valahogy a hírekbe kerülnie, ha másnem a 1D-vel. Inkább csinálna jobb dalokat. Becsülöm Harryt és Niall-t, hogy ők nem a 1D lehúzásával próbálnak meg előrébb jutni. Elhiszem hogy nem voltak öribarik, de miért kell még mindig ezzel foglalkozni. El fogsz tűnni a süllyesztőben Liam, de nem kár érted. 10 év múlva gondolom azért fogsz rímánkodni, hogy álljon újra össze a 1D.
2017. október 18. 10:31 #12
Doris92
Doris92
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 262267
Offline offline
Nekem ez egy kicsit rosszul esett, mert ezek szerint akkor megjátszották, meg csak jól előadták azt, hogy mennyire szeretik egymást.. Közben meg... Azért arra nem lehet fogni, hogy összerakott banda és azért, mert a Little Mix is az és rajtuk tényleg látszik, hogy imádják egymást. smileeee.gif Szerintem össze se álljanak már, nem lenne a régi...
2017. október 18. 11:07 #13
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12485
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Most mondjam azt, hogy megint csak igazam volt? Leírtam itt évekkel ezelőtt, hogy ahogy lejár a szerződés, kilépnek, szólóba kezdenek, lesz, akinek eleinte bejön, lesz, akinek nem. Oltogatják egymást oda-vissza, majd feledésbe merülnek. Kis idő múlva újra összeállnak, előadják, hogy szent a béke, lenyomnak 20 búcsú koncertet, aztán 10 év múlva megint...
2017. október 18. 11:17 #14
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Liam nem azt mondta hogy soha nem voltak barátok és mindent megjátszottak csak azt mondta hogy Zayn kilépése után kezdtek megromlani a dolgok közöttük nem jöttek ki egymással ami így utólag látható is volt. (a legjobb barátok is szoktak komolyan veszekedni)
Gondolom Zayn volt az első aki kimerte mondani azokat a dolgokat amik zavarták őt amikről évekig hallgatott és gondolom szép lassan a többiekben is felszínre törtek az évek alatt elnyomott sérelmek és bumm egyszerre egymásra zúdították őket és mindenki egymás torkának esett...
Ezek után szerintem érezték hogy nem lenne jó tovább erőltetni..
Gondolom ezért is döntöttek úgy hogy szünetet tartanak és nem feloszlanak.. időt akartak hagyni maguknak hogy lenyugodjanak és átgondolják mi is legyen a bandával mert azért mégis csak a világ legsikeresebb legismertebb bandájáról van/volt szó.
(bár szerintem végül úgy is úgy döntenek hogy szólóban folytatják max lesz egy búcsú koncert)
És az pedig hogy veszekedtek és nem mindig jöttek ki egymással nem jelenti azt hogy nem is voltak barátok..
Jó persze biztos vagyok benne hogy mindenki mindenivel nem voltak a legjobb haverok pl Harry és Zayn vagy Liam és Harry de szerintem vannak igaz barátságok is a bandában.
2017. október 18. 11:20 #15
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
AMÚGY AZ INTERJÚ MÁSIK FELÉT IS LELEHETETT VOLNA FORDÍTANI MERT EZT MÉG FOLYTATJA:
"jó barátok azok akivel amikor találkozol semmi sem változott az utolsó alakalom óta. Újra látod őket és pontosan ugyan olyanok veled mint legutóbb. Nem kell mindennap kapcsolatba lépned vele hogy jó barátok legyetek." - Liam
2017. október 18. 13:10 #16
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Idézet (Wendy17 @ 2017.10.18. 11:17)
Gondolom ezért is döntöttek úgy hogy szünetet tartanak és nem feloszlanak.. időt akartak hagyni maguknak hogy lenyugodjanak és átgondolják mi is legyen a bandával mert azért mégis csak a világ legsikeresebb legismertebb bandájáról van/volt szó. 
(bár szerintem végül úgy is úgy döntenek hogy szólóban folytatják max lesz egy búcsú koncert) 
És az pedig hogy veszekedtek és nem mindig jöttek ki egymással nem jelenti azt hogy nem is voltak barátok..
Jó persze biztos vagyok benne hogy mindenki mindenivel nem voltak a legjobb haverok pl Harry és Zayn vagy Liam és Harry de szerintem vannak igaz barátságok is a bandában.


Mi az hogy a világ legsikeresebb és legismertebb bandája? Már ne haragudj de egyrészt a nagyszüleimnek valószínűleg fogalma sincs róla kik ők, sőt a szüleimnek se, a most 5 éves unokatesóm meg már nem fogja ismerni őket. Másrészt meg a Beatles-ről, Rolling Stones-ról hallotál már? Na a one direction sehol nincs hozzájuk képest.

És nem bocsi nem szeretnék bunkó lenni , de olyan naiv vagy. Ezeket a srácokat ismeretlenül összerakták egy bandába, el kellett játszaniuk hogy milyen nagy barátok, azt is megmondták nekik hogy mit nyilatkozzanak, mit mondjanak az interjúkba, de ez mind csak a látszat, a marketing. Ők csak egy média által kreált csapat, akármelyik másik 5 fiúból össze lehetett volna rakni akiknek csini a pofijuk meg tudnak valamennyire énekelni.

Az meg hogy nem feloszlottak, csak szünetre mentek, az is csak egy marketingszöveg, max 10 év múlva csinálnak egy koncertet amikor már semmivel nem tudnak a köztudatban maradni. Eleve nem is ők döntik el mit csinálnak, ők csak bábuk. Aki valójában tehetséges az a menedzserük, a bábmester.
2017. október 18. 13:51 #17
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Idézet (Moonwalker4ever @ 2017.10.18. 13:10)
Mi az hogy a világ legsikeresebb és legismertebb bandája? Már ne haragudj de egyrészt a nagyszüleimnek valószínűleg fogalma sincs róla kik ők, sőt a szüleimnek se, a most 5 éves unokatesóm meg már nem fogja ismerni őket. Másrészt meg a Beatles-ről, Rolling Stones-ról hallotál már? Na a one direction sehol nincs hozzájuk képest.
És nem bocsi nem szeretnék bunkó lenni , de olyan naiv vagy. Ezeket a srácokat ismeretlenül összerakták egy bandába, el kellett játszaniuk hogy milyen nagy barátok, azt is megmondták nekik hogy mit nyilatkozzanak, mit mondjanak az interjúkba, de ez mind csak a látszat, a marketing. Ők csak egy média által kreált csapat, akármelyik másik 5 fiúból össze lehetett volna rakni akiknek csini a pofijuk meg tudnak valamennyire énekelni.
Az meg hogy nem feloszlottak, csak szünetre mentek, az is csak egy marketingszöveg, max 10 év múlva csinálnak egy koncertet amikor már semmivel nem tudnak a köztudatban maradni. Eleve nem is ők döntik el mit csinálnak, ők csak bábuk. Aki valójában tehetséges az a menedzserük, a bábmester.



lehet hogy naiv vagyok egy kicsit de te is túl gondolod...
szerintem komolyan túlzás azt hinni hogy mind az ötüknek az elmúlt 6-
7 év csak egy színház volt.. jó tuti volt pár kamu dolog amit megjátszottak de az egész életüket nem játszhatták meg.
és ez meg valami arany szabály hogy akiket ismeretlenül tesznek össze egy bandába azok nem lehetnek később jó barátok? nem mondom az hogy mind imádják egymást de tuti van egy-két igaz barátság a bandában..

Nem tudom hogy mennyire vagy rajongójuk és mennyire követed az interjúikat (bár szerintem csak starity-s cikkeket olvasol amiket mind tudjuk hogy kicsit hozzá tesznek az igazsághoz és szeretik kiforgatni az emberek szavait.)
De pont Liam mondta ezt is idézem: "Azt akarom, hogy visszatérjünk. Olyan jól éreztük magunkat, hogy muszáj megismételnünk!"
ha annyira rosszban vannak és nem szeretik egymást akkor miért akarna újra a bandába lenni?
lehet hogy ez is marketing fogás és már megint naiv vagyok (BÁR A BANDA VISSZATÉRÉSÉBEN ÉN SEM HISZEK) de már nincs modest mind más kiadóknál vannak nincs senki aki kényszerítené őket.

Az meg hogy bábúnak tartod őket szintén vicces, hahó emberek életéről beszélsz.. (bár ismétlem biztos van néhány dolog amit rájuk kényszerítettek) de ennyiből egész Hollywood egy nagy színház és minden híresség bábú akiket a menedzserük rángat.
A lényege a sok mondatomnak hogy attól hogy összeették őket ez idő alatt még lehetnek barátok függetlenül attól hogy együtt lesz-e a banda vagy sem..
2017. október 18. 13:55 #18
ZaynfuckinMalik
ZaynfuckinMalik
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.03.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 267149
Offline offline
5 srác akik nem ismerték egymást. Nyilvánvaló volt, hogy mi lesz a vége. (ennek ellenére beálltam birkának)
És egyet értek Wendy17-el. Zayn kiadta magából azt amiről az elmúlt öt évben kussolnia kellett, erre a srácok elgondolkodtak egy picit és voila. Rájöttek, hogy igaza van, mert el voltak nyomva. Az volt amit nekik mondtak. Ők csak 5 bábú voltak akiket zsinórral rángattak...
2017. október 18. 14:09 #19
N_évi024
N_évi024
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.05.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 254541
Offline offline
Ez most összetört.
2017. október 18. 14:47 #20
ImagineDragonsGirl
ImagineDragonsGirl
új tag
 
StátuszNincs időm státusz beállításra :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.20.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 264400
Offline offline
@Wendy17 valóban naiv vagy. :/
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok