Starity

Minialbummal ünnepli fennállásának nyolcadik évfordulóját a Highlight

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 20. 22:07 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Nyolcadik évfordulójuk megünneplésére középlemezzel készült rajongóinak a dél-koreai formáció, a Highlight.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 20. 23:34 #2
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Annyira vártam már az ő visszatérésüket is. :3 És ahhh annyira jó lett az egész album. Imádom ahogy van, az MV-vel együtt. És el sem hiszem, hogy már ennyi év eltelt a debüt óta. Még 10x ennyit nekik.*--*
2017. október 22. 21:34 #3
Himawari
Himawari
visszatérő vendég
 
Státusz1990-2017 rip my angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.15.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 256359
Offline offline
Nagyon örülök, hogy ilyen jól folytatják ezután az incidens után. És a legutóbbi és ez a cb is elképesztő lett, mindig nagyon jó számokat tudnak összehozni^^
2017. október 23. 16:29 #4
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
A legnagyobb tisztelet nekik. meghajolo.gif Kevesen mernek csapatostul neki menni az ügynökségüknek és úgy is mertek tovább lépni, hogy új csapat nevet kellett felvenniük. Bíztak szerintem abban, hogy a rajongóik nem egy vacak névhez, hanem azokhoz hűségesek akik tartalommal töltötték ki a BEASt-et. sleep.gif És nem tévedtek, így valószínű a Cubenak még cikibb lett ez az eset rohog.gif

Ami az újabb albumukat illeti, ezen is látszik, hogy maguk irányítanak, hisz a Cube próbálta őket is nagyon behúzni a ballada vonalba.. Még is milyen érdekes, hogy mióta maguk felett rendelkeznek hasonló stílusúak a dalaik, mint amiket eddig csak a japán kiadásaiknál tapasztalhattunk meg nagyobb arányban.
Hálás vagyok ennek az öt csodálatos embernek, hogy ennyire kitartanak egymás mellett. Tán még teljesül a kívánságom, hogy hasonlóan hosszú karriert fussanak be, mint a Shinhwa. wub.gif heart.gif heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!