Starity

10 K-pop visszatérés, amiről lemaradhattál – V. rész

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 20. 22:13 #1
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Cikksorozatunk ötödik részében is tíz aktuális k-pop dalt hoztunk el nektek, nehogy lemaradjatok róluk. Kár lenne őket kihagyni!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 20. 22:21 #2
- törölt felhasználó -    
Ezért a cikkért mindig elképesztōen hálás vagyok, mert hiába igyekszem, néhány comebackrōl nem tudok. De itt mindig megnézem, hogy mirōl maradok le. Elképesztō jó comebackek kerültek ki most, legalábbis nekem jobban tetszenek, mint a nyáriak (pedig azok sem rosszak).
Az SF9 annyira fülbemászó lett, hogy néha azon kapam magam hogy fizikán is ezt motyogom. biggrin.gif
A Got7 cb-t is hihetetlenül vártam, és megint csak nem kellett csalódnom, bár engem elképesztōen emléketet a Flyra, ez akár még plusz pont is lehet, nálam mindenképp. Az UP10TION és a Highlight is remek lett, azokat is nagyon vártam már. ♡
Na jó, nem fogom végig elemezni az összeset, a lényeg, hogy én szerintem az egyik legjobb comeback idōszak ez a mostani, mert fantasztikus dolgok kerülnek elō. ♡
2017. október 20. 23:29 #3
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Az összes cb-ről tudtam kivéve a MASC-ről nem tudtam. Imádom az összes visszatérést. Eszméletlen jók lettek mind.
Szinte a napokban csak ezek a számok(és az albumuk) szólt itthon. Egyszerűen nem tudok betelni a 'Hellavator'-ral, a 'Missing You'-val, a 'Sole Mio'-val,se a 'Spectum'-mal.. Az utóbbi eszméletlen jó debütöt csinált, nagyon vártam hogy ez megtörténjen, és szerencsére nem csalódtam. Illetve a többekben se, akiknek vártam a cb-jét. Ez az október jó kis dalokat hozott, remélem ez így is fog folytatódni.:3
(Mondjuk hiányolom az A.C.E-t és a JBJ-t, de ettől eltekintve egy jó kis lista lett összeírva)
2017. október 21. 14:37 #4
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Párról tudtam, párról nem. De mindegyik nagyon jó. A Got7 cb-je érdekelt a legjobban, mivel imádom őket, de ez a cikk csak bizonyíték arra, hogy mennyi csapatnak a számait kellene hallgatnom. rohog.gif
2017. október 21. 17:46 #5
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Stray Kids, SF9, Highlight, TRCNG, GOT7, NU'EST W heart.gif
Mindegyikről tudtam, csak néhányat még lusta voltam meghallgatni lol
2017. október 22. 19:33 #6
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ez a got7 cb olyan semmilyen lett, egyedül a refrén tetszik, pedig nagyon szeretem őket, de ez most csalódás. sad.gif
2017. október 23. 14:21 #7
- törölt felhasználó -    
Végre valaki, aki megemlítette a TRCNG-t, yay biggrin.gif A debüt daluk szuperjó lett, én imádom az albummal együtt. A Hellevator nagyon jó dal lett, folyamatosan azt hallgatom, ha épp nem a Spectrum vagy az O Sole Mio megy biggrin.gif Emellett nagyon tetszik az Up10Tion és a Highlight dalai is ~
2017. október 23. 14:28 #8
- törölt felhasználó -    
A GOT7 cb nekem se igazán jött be. sad.gif De az SF9 és a Stray Kids dalai annál inkább. biggrin.gif Én úgy tudom, hogy nem mind a 9 fiút fogja JYP debütáltatni, tegnap néztem meg az első részét a Stray Kids-nek. Bár jobban örülnék, ha mindenki részese lehetne az új csapatnak. ^^
2017. október 23. 16:40 #9
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1424
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
A Stray Kids Hellavator-be már az első perctől beleszerettem annyira egy fülbemászó dal. Most ezt a számot is rongyosra hallgattam már szerintem. Az SF9 új dala első meghallgatásra egyáltalán nem tetszett mert más stílus volt mint az eddigi dalaik viszont ahogy egyre többet hallgattam nagyon megszerettem. A Highlight új száma is eszméletlen jó. Hozták a formájukat mint mindig, nekem a plz don't be sad-re hasonlít egy kicsit. A TRCNG-be én igazából nagyon örülök, hogy belebotlottam mert egy nagyon jó és színvonalas debut sikerült összehozniuk. Remélem ezzel majd egyre jobban befutnak és felfelé fog ívelni a karrierjük. A GOT7 comeback nekem kifejezetten tetszik, főleg a refrénje. Mert most egy másabb oldalukat is megmutathatták a fiúk. A NU'EST W dala is szintén eszméletlen lett. A refrén részért én teljesen odavagyok és egyfolytában ezt hallgatom most. És a végére hagytam a VARSITY. Én őket még az előző comback-jüknél a Hole In One ismertem meg és akkor eszméletlenül megszerettem őket. Már nagyon vártam a comebackjukat és meg kell hogy mondjam nem okoztak csalódást. Egy jó kis őszi hangulatú szám lett és én nagyon imádom. Ez is most ott van a legtöbbet hallgatott számaim között.Sajnálom hogy egy nagyon alul értékelt banda, de remélem egyszer nekik is sikerül jobban befutniuk és remélem többen felfigyelnek rájuk. Összességében ez egy nagyon jó comeback időszak volt.
2018. augusztus 08. 08:46 #10
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1540
Csatolások: 302
Azonosító: 261438
Offline offline
Stray Kids & GOT7 ♥
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!