Starity

X-Faktor: Újabb két versenyzőnek ért véget a műsor

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 21. 23:23 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
10 versenyzőből most már csak nyolc maradt: köztük egészen biztosan ott van a nyertes.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 21. 23:30 #2
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Úgy örülök hogy Bettina tovább jutott főleg hogy így elsőként még úgyis hogy amúgy a mostani produkciója nem nyerte el a tetszésemet. Bettina csak maradjon a rapnél! Az áll neki jól ez az éneklés kicsit erőtlen volt és ezt a sok pozitív kritikát sem értettem a mentoroktól. A múltkori produkciója azért jobb volt. Emiatt ma veszélyben éreztem Bettinát és nagyon sajnáltam volna ha emiatt a próbálkozás miatt kiesett volna de halistennek nem így lett. Szurkolok Bettina! Legközelebb jöhetne valami Iggy Azalea szám vagy Cardi B Bodak Yellow! wink.gif
2017. október 21. 23:40 #3
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Nagyon örülök, hogy Serena tovább jutott! smileeee.gif De az a Viola és a Bettina még mindig nagyon böki a csőrömet, kib*szhatnák már valamikor őket. sleep.gif
2017. október 21. 23:42 #4
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
nem csoda ha ketten esnek ki minden alkalommal olyan sz@r az összes
2017. október 21. 23:43 #5
- törölt felhasználó -    
Én magam se értem minek nézek ilyen ócska műsorokat. xd Azért örülök, hogy a Conchita hasonmás kiesett, de a London Kids-nek igazán nem kellett volna. A Violának semmi hangja, ahogy a Bereznay Daninak se. Ez a kettő remélem minnél hamarabb kiesik, mert semmi keresnivalójuk itt.
Nekem a Bettina szimpi, tehetséges abban a műfajban, amit ő képvisel, mint a Lívia. Ugyanúgy kell képesség ahhoz is, amit a Betti csinál.
2017. október 21. 23:50 #6
LHanna
LHanna
†paranoid_illusions†
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 1220
Csatolások: 80
Azonosító: 205659
Offline offline
Undorító mennyire bunda az egész. Viola rohadtul nem tud énekelni, csak azért vette be magához az Alex mert más mint a többi lány. Semmi bajom vele, de valljuk be, k*rvára nem tud énekelni. És igenis becsülendő lenne hogy végre van egy indie, fiatal, magyar zenekar, akik nem csak bárokat tudnának megtölteni, hanem nagyobb koncerteken is lenne sikerük. Nagyon felhúztam az agyam ezen az egészen.. És pont Puskás Peti volt az, aki lehordta Violát hogy nem tud énekelni csak eladja kilóra az "üzenetét". Erre benyög egy olyant, hogy szerinte a csaj többet tudna fejlődni. Édes sziveim, az volt a max amit ma a párbajon tudott nyújtani. Hasonlítsák már össze Serenával. Vagy bármilyen énekessel. Egy rohadt nagy kérdőjel az ő létezése ott. Bosszant és érthetetlen számomra.
2017. október 22. 00:21 #7
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
LHanna - Nem is kell leírnom semmit, hisz mindegy egyes szóval egyet értek!!
Nevetséges ez az egész. London Kids :'(
2017. október 22. 00:22 #8
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
Csak Bettina és Serena miatt nézem tovább a műsort, de amúgy hánynom kell ettől az egésztől.
2017. október 22. 00:22 #9
SmilingAnne
SmilingAnne
új tag
 
Státusz~Don't worry be happy!~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.03.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 260704
Offline offline
Nevetséges ez a műsor
2017. október 22. 00:25 #10
- törölt felhasználó -    
Ez volt az első adás amit 5 év után meg néztem és hát.......nem nyűgözött le. Nekem Lívia és Serena tetszett, a többi nem. Főleg ugye, aki a legtöbbeknek nem, a Viola sem. Nincs bajom vele, mint emberrel, de a hangja az tény hogy nincs.
2017. október 22. 01:02 #11
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
Sajnálom,hogy kiesett az a helyes dobos,ha már tehetség nem volt a műsorban legalább őt nézhettem,de mostmár ennyi se lesz bennexd
2017. október 22. 04:54 #12
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Gáspár Lacinak igaza volt, Viola nem tud enekelni. Ez a produkcio volt a leggyengebb, akit valaha eloadott. Ertem en hogy mondanivaloja volt meg ezt mutatni is akartak de az egesz fellepesemindennel egyutt eleg gagyira sikeredett. Nala tehetsegesebbek estek ki a mentorhazba, de ugye azok nem voltak jok, mert hat unalmasak voltak meg nem ergett veluk kapcsolatba a zsuri semmit foleg Alex......... Mintha a zsuritagok dalai meg eloadasai kulonb lenne.... na az ovek eleg unalmas gagyibbnal gagyibb dalokkal.
Tudjuk amugy, hogy az egesz megjatszott es ezt a kiesett versenyzok ( egyikuk Nagy Szimonetta) is leirtak az RTL mit muvelt veluk, de ha mar igy meg van jatszva ennek a Radics Giginek adhatnanak valami szoveget hogy tanulja be, mert egy ertelmes szakmai hozzaszolasa nincs a fellepesekhez... nem mintha a tobbinek lenne, de meg Gaspar Laci mond egy ket jo dolgot meg esetleg meg Peti. De Gigi abszolut semmit, Alex allandoan unatkozik nem erez semmit.... aaaah
2017. október 22. 08:15 #13
- törölt felhasználó -    
Ha ezek tudnak énekelni, akkor ém Grammy-t kérek a hangomért. Egy énekkaros kislány leénekli itt bármelyiket.
A show az ami színvonalas a dalok közben, ezért köszönet a sminkesnek, stylistnak, tervezőknek és ennyi a pozitívum. Rég leverte őket a TV2 és a Sztárban Sztár vagy a Nagy Duett.
2017. október 22. 08:43 #14
Livuy
Livuy
visszatérő vendég
 
Státusz'Nem félek, le tudom győzni a démonjaimat...'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.10.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 0
Azonosító: 218979
Offline offline
Én anno, 2010-ben nagyon imádtam ezt a műsört, máig kedvenc énekeseimet ismerhettem meg ott. Viszont a műsor színvonala évről-évre csak romlik, a mentorok kész kabaré, az énekesek förtelmesek, csak egy-kettő jó annyira hogy ott legyen TOP 12-ben, de hogy valamelyikük meg is nyerje...
2017. október 22. 09:03 #15
Petrussh
Petrussh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 124428
Offline offline
hát szerintem Norbi 1000x jobban énekel mint a Viola már nem azért...lehet őt Conchita Wursthoz hasonlitani de azt azért tegyük hozzá hogy legalább tisztán énekel és nem hamisan mint a Viola akinek eleve nem is kéne a műsorban lennie.....sajnálom Norbit és a London Kids-t is remélem még hallunk róluk.
2017. október 22. 09:25 #16
thelittlevaleska
thelittlevaleska
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.16.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 263693
Offline offline
Sajnálom hogy a London Kids kiesett. Főleg hogy egy olyan személy miatt aki énekelni nem tud és a zsűri ezt el is mondta egy fél órával ezelőtt! Mindenesetre a top3ambol még kettő bent van. Szóval hajrá Ricco& Claudia es Betti!
2017. október 22. 09:42 #17
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Szerintem majdnem az összes énekesnek teljesen átlagos hangja van, néhányan meg egyáltalán nem tudnak énekelni. Amúgy sem szeretem az X-Faktort, de ez az évad különösen szar.
2017. október 22. 09:47 #18
- törölt felhasználó -    
Aki ér valamit ebben a műsorban, az egyértelműen Ricco & Claudia, Serena Rigacci, Abaházi Nagy Lívia illetve Gulyás Roland, akinek bár már most a fejébe szállt a hírnév, jó hangja van. Nem tudom, hogy miért ilyen szegényes az idei felhozatal, de szenvedve nézem végig szinte mindegyik adást. Kegyetlen, hogy mekkora szánalom ez a 2017-es tehetségkutató.
A London Kids-ben én sokkal inkább láttam lehetőséget, mint Violában, aki semmi mással nem tudja magára hívni a figyelmet, csak azzal, hogy milyen extrém és kihívó a külseje/megjelenése, mert hogy énekhangja egyáltalán nincs, az 100%. Nagyon sz#r a hangja, az egész lány egyébként jellemtelen és nem értem, hogy mit keres itt. De nem gond, szerintem 1 éven belül még a nevére se fognak emlékezni. rohog.gif
Tóth Bettináról pedig csak annyit, hogy nyávogni és elhúzni a hangokat mindenki tud. Ez nem tehetség. pardon.gif
2017. október 22. 11:11 #19
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
Ricco és Claudia a legjobb. Ricco-nak kissé érdekes beszédhangja van, de az énekhangja nagyon szép. Megnyerhetnék ők, mert amúgy sem nyert még senki a "Zenekarok" közül. Egyébként Gulyás Roland is jó.
2017. október 22. 13:13 #20
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Nyugodtan el ítélhettek de már idelye volt,hogy a Nörbert távozzon.De viszont a London Kids-et nagyon sajnálom szerintem sokkal jobbak voltak mint a Viola!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 790.