Starity

Két versenyző távozott ismételten az X-Faktorból

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 28. 22:53 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Lezajlott a magyar X-Faktor harmadik élő show-ja, amelyben ismét ketten távoztak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 28. 23:22 #2
H.Vivien
H.Vivien
 
StátuszLife isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 205328
Offline offline
Hála az égnek hogy kiesett Viola! Elvette mástól a helyet!
2017. október 28. 23:29 #3
Sheperd
Sheperd
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.21.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 267399
Offline offline
Undorító a sok gyűlelet amit a kommentekben lehet olvasni.
Gondolkozzatok el kicsit mielott irtok barmit is.
Irigyek vagytok ,mert Ő felmeri vállalni azt aki valojaban .
A hangjat kritizalni okes csinaljatok utanna. Rajta volt lathato az ,hogy hetrol hetre fejlodik. A mai produkcioja viszont kibebaszott jo volt barki barmit mondjon. Nem kedveltem Őt az elejen majd ahogy kibontakozott az egyik legszimpatikusabb szemely lett szamomra. A musor utan is fogunk meg rola hallani es majd akkor is johetnek a gyulolkozo kommentek , na de majd akkor jottok ra ,hogy "Ez a kopasz , csunya valami" mire is vitte egyesekkel ellentetben. Hajra Viola♡
2017. október 29. 00:02 #4
Cinti1999
Cinti1999
 
Státusz"Ha minden kívánságod valóra válna,sok álmod pusztulna el." - Marilyn Manson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.06.
Hozzászólás: 751
Csatolások: 0
Azonosító: 197302
Offline offline
Nincs bajom Violával sőt,ez a mai produkciója volt eddig a legjobb. Viszont nagy igazságtalanságnak tartom két ennyire nem egy szinten lévő és stílusban is eltérő versenyzőt párbajoztatni. Mindegy,a nézők így szavaztak. Violának további sikereket kívánok,Líviának meg biztos helye van az előadó szakmában. beer.gif
2017. október 29. 01:01 #5
LHanna
LHanna
†paranoid_illusions†
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 1220
Csatolások: 80
Azonosító: 205659
Offline offline
Soha nem fejlődött egy cseppet sem. Az egész verseny bunda, már a top 12-ből tudták hogy ki lesz a nyertes:) De rohadtul megérte kiejtetni egy olyan csapatot mint a London Kidst, akikben mondjuk volt lehetőség és érték:) Ez a lány csak kihasználja hogy máshogy néz ki és ezáltal felfigyelnek rá, máshogy kezelik. Aztán sajnáltatja magát. Szegény.
2017. október 29. 01:02 #6
Lilisztar
Lilisztar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.09.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 244672
Offline offline
Szegény Dani és Viola
2017. október 29. 06:52 #7
Laureen
Laureen
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.12.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 265399
Offline offline
A nézőknek a csöcs kell nem az eredetiség. Hányinger.
2017. október 29. 07:34 #8
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Cseppet sem utálom Violát, de valljuk be, hogy nem volt ide való akkor sem, ha tegnap egész jól énekelt. Lívia még fog tudni újat mutatni, örülök hogy bentmaradt
2017. október 29. 08:28 #9
- törölt felhasználó -    
Az Bereznay Dániel, kedves cikkíró. rolleyes.gif
Egyébként mind a kettőnek be se kellett volna kerülnie az élő show-ba, mert egyik tehetségtelenebb, mint a másik.
2017. október 29. 09:44 #10
- törölt felhasználó -    
Őszintén nekem semmi bajom nincs a kinézetével, meg az 'eredetiségével', viszont a hangjával annál inkább. Lívia sokkal tehetségesebb, ő kiérdemelte a helyét a műsorban[bár, ha valaki ezt mondja, akkor az nem dicséret, szóval lehet vissza kéne vonnom....]. Violával meg az volt az egyetlen bajom, hogy tényleg csak azért szavazták be a műsorba, mert kinézetben különbözik a többi embertől. Lehet, hogy fejlődött, de azt megcsinálhatja énekórákkal is. És igen, lehet hogy később kitör mert szörnyű hangja nincs, csak még nem elég jó. Viszont most most van [xd] és még nem elég jó ehhez a műsorhoz. Aztán ki tudja. Lehet később újrapróbálkozik, és megnyeri az egészet, mert már elég fejlett a hangja hozzá.
Líviának viszont már nincs mit fejlődnie, neki gyönyörű hangja van smileeee.gif
2017. október 29. 10:04 #11
Viró
Viró
visszatérő vendég
 
Státuszbe like snow. cold, but beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 261532
Offline offline
Véleményem szerint inkább Berta Daninak kellet volna kiesnie,de mindegy. Szerintem nem kérdés, hogy Lívia sokkal jobb volt [és lesz] mint Viola.
Ui.: tök jó az a Viola vs. Lívia kép smileeee.gif
2017. október 29. 10:09 #12
- törölt felhasználó -    
Kár érte,én Berta Daninak és Tóth Bettinának szurkolok! heart.gif
2017. október 29. 10:30 #13
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Már elnézést, kedves Sheperd, de én egyáltalán nem vagyok féltékeny. Nem ítélem el, csináljon, amit akar, de te is mondtad, hogy látszott rajta, hogy hétről hétre fejlődött. Ennek nem kéne látszódnia. Egy ilyen műsorban, mint az X-Faktor nem kéne olyan "énekeseket" beengedni, akik konkrétan itt tanulnak meg énekelni.
Irigy pláne nem vagyok mivel kilenc éves korom óta foglalkozom zenével és most vagyok tizenhét, tehát majdnem egy évtizedes zenei múlt áll mögöttem, és ne haragudj de csukott szemmel fél lábon levágott karral is jobbat adok elő, mint ő.
Azért mert ő nem énekes, hanem előadó. Stílusa van, de nem ebbe a műsorba való. Nekem, aki ért a zenéhez úgymond kínszenvedés hallgatni a sok hamis hangot, a rossz hangszínt, mindent. Az, hogy fejlődik jó, de könyörgöm nem ebben a műsorban kéne kipróbálnia magát. Vagy legalábbis nem az élő showban. Ráadásul az, hogy hallani fogunk róla elég valószínűtlen, mivel a magyarság ömagában ellent mondd mindennek, ami kicsit is furcsa így senki nem fogja hallgatni a zenéjét, gondolj csak bele, jobbnál jobb énekesekről alig hallunk. Hova lett Oláh Ibolya? Antal Timi? Kocsis Tibi, aki szintén X-faktor nyertes? Na és Tóth Andi? Oké, vannak számaik, de nem olyan felkapottak, mint egy Gigi vagy egy Tóth Gabi. Lásd be, Violának ennyi volt a pályafutása, mert őt egy show műsorban el lehet adni, de a való életben pontosan azt gondoljuk, amit mondtál. Egy kopasz, csúnya valami. És nem azért mert ő rossz ember, mi pedig hibátlanok vagyunk, hanem mert az ember ilyen. Kinézi azt, ami kicsit más. Nem mondom azt, hogy helyes, mert nekem is van olyan barátom, aki egy ideig tarajban hordta a haját, szakadt cuccokban járt és piercingje volt, de tudom, hogy mennyire furcsa volt az embereknek, sőt nekem is ez a dolog. A kinézet semmit nem von le az emberből, gondoljuk mi, pedig valójában nagyon sokat levon.
És már bocsánat, de Alex jó nagy hülye volt, amiért ilyeneket válogatott be. Bár a többi zsűri sem kismiska. Úgy fogják kipenderíteni mindegyiküket, hogy a lábuk nem éri a földet. Gigit és Alexet biztos.Peti és Laci talán maradhat, mert ők legalább nem dícsérik halálra az unalmas és rosszabbnál rosszabb produkciókat, hanem mondanak véleményt.
Erről ennyit. Én a magam részéről örülök, hogy Viola kiesett, mert egyszerűen nem volt odavaló és ezt bárki beláthatja. Még azok is, akik szeretik azt amit csinál.
2017. október 29. 10:37 #14
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Kicsit igazságtalan volt egy operaénekest Violával szemben állítani egyértelmű volt hogy ki marad...
2017. október 29. 10:46 #15
DirtyDiana1990
DirtyDiana1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 221894
Offline offline
Én most kiállok Viola mellett. Nem értettem Alexet, mikor őt vitte az élő show-ba, de bekerült és szerintem is fejlődött. Én hangszínét kifejezetten kellemesnek találom, ugyanakkor bevallom, hogy a zenei hallásom nem túl kifinomult. A kinézete olyan amilyen, a nyak- és arctetkóért kár, egyébként kifejezetten szép arcú lány. Lívia igazából egy kész énekesnő már, nem nagyon értem, mit keres ebben a műsorban, persze ez igaz Riccóra és Claudiára is. Nagyon jók persze, de én inkább a csiszolatlan gyémántokat keresném.
Én személy szerint Berta Daninak és Gulyás Rolandnak szurkolok. Dani nagyon szimpatikus, igazi pozitív személyiség számomra, jónak találom a hangszínét, kreatív és energikus. wink.gif
2017. október 29. 12:27 #16
Skandtiel
Skandtiel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 263784
Offline offline
Tegnap megnéztem egy adást, hát mit ne mondjak nem vagyok elragadtatva a felhozataltól. Aki tehetséges az Lívia, mert az ő hangja legalább jó hallgatni. Nem tudom miért vannak sokan oda Serenáért, mert nem nagy durranás. A tegnapi adásban mikor meghallottam a hangját, csak néztem hogy őt tartják már szinte a "győztesnek", de véleményem szerint egy átlagos hang, meg ne itt akarja már megnyerni, mert a saját hazájában is ott a lehetőség (vagy már nem éri el az ottani szintet és inkább itt próbálkozik xD)
2017. október 29. 13:20 #17
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Danit sajnálom, a való életben is ismerem és nem csak nagyon rendes srác, hanem tehetséges is. Violának nem szeretem a hangszínét, irritáló és a megfelelő hangokat sem találja el általában. Nem mintha a mezőny többi tagja annyival jobb lenne nála....
2017. október 29. 13:51 #18
Sheperd
Sheperd
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.21.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 267399
Offline offline
Ariella2001 Szerintem azért igen is kell látszódjon annak ,hogy fejlődnek a versenyzők. Lehet nem ilyen szinten, hogy a nulláról indult de ha a tegnapi produkcióját vesszük figyelembe nem ő volt az akinek ki kellett esnie. Nem csak őt lehetett "kínszenvedés" közt hallgatni a mostani színvonal igen gyenge. Akiknek Xfaktorban van a helye az Serena ,Ricco&Klaudia és a maga műfajában Lívia. Bettina is csak a showt adja de azt nagyon jól.
Ezektől függetlenül még mindig hű maradok a szavamhoz, undorító és túlzás amit lehet olvasni a kommentekben a sok "hozzáértőktől".
2017. október 29. 16:53 #19
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Viola konkrétan bevallotta hogy ezért ment a műsorba hogy felfigyeljen rá valaki és modellkedni tudjon.. nem hitte hogy eljuthat idáig és ő is tisztában volt vele hogy semmi keresni valója ott és nem tud énekelni csak Alex az extrém külseje miatt nem engedte el menni neki meg nem volt elég mersze azt mondani hogy inkább kilép és hagyja hogy valaki más aki tényleg tud énekelni menjen helyette.. most meg sajnáltatta magát egy kicsit hullajtott egy két könnycseppet és tádáá a mentorok rögön elfelejtették az előző jó pár borzalmas előadását és ő lett a legjobb és még Gigi is csak jókat mondott róla mert hát sajnáljuk egy kicsit..
Ez a magyar x factor kérem szépen egyre jobban csökken a színvonal ha valaki megnéz egy pl. x factor uk-t vag akármelyiket ott a legrosszabb versenyző is ki Serena szintjén van és a mentorok ott nem esnek egymásnak ennyire szinte már viccesen.. az itthoni már nem is a versenyzőkről szól hanem a mentorok hisztijéről.
2017. október 29. 18:16 #20
- törölt felhasználó -    
Nem szerettem eddig sem Violát, mert mindig iszonyatosan hamis volt, de a tegnapi produkciója szerintem eddig a legjobb volt, és nem gondolom, hogy azok alapján neki kellett volna távoznia.
De nyíltan bevallotta, hogy miért jött a műsorba... ezek után a szavak után mégis mit várt??? ohmy.gif

Dani pedig rendkívül rosszul énekelt. Bár a párbajra Berta Danit vártam, akinek a produkciói mostanában eléggé unalmasak...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 801.