Starity

Fotók! Újra összejött Justin és Selena? Az énekesnő családja teljesen kiborult

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 30. 20:46 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Selena elhagyta Abelt Justinért, amit nem néz jó szemmel az énekesnő családja.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 30. 20:52 #2
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Támogatom minden döntését, azt kezd az életével, amit akar, de a lupusa újra elő fog jönni, és majd rinyálhat Biebs miatt.
2017. október 30. 20:55 #3
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Nem értem miért kell most Justint támadni. Ha újra együtt vannak az azt jelenti, hogy szeretik egymást. Ez az egész csak kettejükre tartozik. Számomra felfoghatatlan, hogy a rajongók azt hiszik megszabhatják, ki illik és ki nem illik a kedvencükhöz.
2017. október 30. 20:59 #4
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Ezt annyira nem értem. Hiába tűnt boldognak Selena Abellel, ezek szerint mindig is Justint szerette. Ilyen ez az első szerelem. smileeee.gif Csak Justin ne nézne ki olyan ramatyul. tongue.gif
2017. október 30. 21:01 #5
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Ha együtt akarnak lenni megint akkor legyenek. De aztán ne hogy azt keljen hallani meg olvasni minden honnan hogy már megint nincsenek együtt.
2017. október 30. 21:05 #6
kismacska99
kismacska99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.10.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 264823
Offline offline
Gondolni lehetett..De megint sírás, rívás lesz a vége:D
2017. október 30. 21:06 #7
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
Nem azért, hogy kötekedjek tényleg, de egyszer azt írják Sel azért ment rehabra, mert őt megviselte a betegsége. Most pedig Justin "miatt". Most akkor melyik?
2017. október 30. 21:06 #8
- törölt felhasználó -    
Istenem DE TUDTAM HOGY EZEKET A KÉPEKET FOGJÁK A CIKKBE RAKNI.
Selena konkrétan végigtelefonozta az egészet, Bieber mosolygott folyamatosan, Selnek még egy apró mosoly sincs az arcán.
Nem tudom, lehet tényleg szakítottak. Látni hogy valami nagyon nyomasztja Selt sad.gif
Nem hiszem hogy Sel szakított Abellel pont Bieber miatt. Szerintem fordítva történt. Bár azért megértem Abelt. Találkozgatni az exxel, akit állítólag ki nem állhatsz, nem éppen a legjobb látvány a másik fél számára :/
Ti nem tudom mit gondoltok, de szerintem az történt hogy Sel találkozott Bieberrel, Abel szakított vele, és Bieber volt a legközelebb ezért Sel neki akadt ki. Gondolom. Nem tudom, nekem ez tűnik a legreálisabbnak.
Viszont könyörgöm, napi 3 cikk erről BŐVEN túlzás. Amikor minden biztos lesz akkor hozzatok legközelebb, az senkit nem érdekel, hogy együtt kocsikáztak, vagy nem tudom. Thx.
2017. október 30. 21:14 #9
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Remélem, hogy nem jöttek össze megint. Szegény csaj egyszerűen képtelen túllépni Bieberen, akármit csinált is vele, akárhogy csalta is, hiába ment majdnem tönkre miatta, egyszerűen nem tud elszakadni tőle, és sajnos ennek megint rossz vége lesz. Hiába vannak más kapcsolatai, végül mindig itt kötünk ki, és bár nem a kedvencem Selena, de már előre sajnálom, mert ebből bizony megint sírás lesz sad.gif
2017. október 30. 21:16 #10
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Nekem már majdnem teljesen mindegy, hiszen az ő életük, csak azt akarom, hogy Selena végre boldog legyen.. :\
2017. október 30. 22:00 #11
Nilla
Nilla
visszatérő vendég
 
StátuszLove is a serial killer, we're all just innocent victims.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 0
Azonosító: 267413
Offline offline
Istenem ne állítsa már be mindenki úgy mintha Justin lenne mindenért a hibás, Selena épp annyira hibás mit Justin. És Justin nem borzalmas ember, igaz volt rossz korszaka, de kérlek kinek nem volt a lényeg az, hogy már kijött belőle. És szerintem Selenától is nagy gusztustalanság (de csak ha igaz) ha elhagyta Abelt miután vettek egy közös kutyát, ráadásul ha úgy jött volna össze Justinnal, hogy Abel épp turnézott!!!
2017. október 30. 22:20 #12
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Idézet (Tinistaa4life @ 2017.10.30. 21:06)
Istenem DE TUDTAM HOGY EZEKET A KÉPEKET FOGJÁK A CIKKBE RAKNI.
Selena konkrétan végigtelefonozta az egészet, Bieber mosolygott folyamatosan, Selnek még egy apró mosoly sincs az arcán.
Nem tudom, lehet tényleg szakítottak. Látni hogy valami nagyon nyomasztja Selt sad.gif
Nem hiszem hogy Sel szakított Abellel pont Bieber miatt. Szerintem fordítva történt. Bár azért megértem Abelt. Találkozgatni az exxel, akit állítólag ki nem állhatsz, nem éppen a legjobb látvány a másik fél számára :/
Ti nem tudom mit gondoltok, de szerintem az történt hogy Sel találkozott Bieberrel, Abel szakított vele, és Bieber volt a legközelebb ezért Sel neki akadt ki. Gondolom. Nem tudom, nekem ez tűnik a legreálisabbnak.
Viszont könyörgöm, napi 3 cikk erről BŐVEN túlzás. Amikor minden biztos lesz akkor hozzatok legközelebb, az senkit nem érdekel, hogy együtt kocsikáztak, vagy nem tudom. Thx.

Én is ugyanezt gondolom! meghajolo.gif
2017. október 30. 22:26 #13
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Ugyan, erről a sztoriról még letudnak húzni pár bőrt akkor miért ne.
Valahogy címlapra kell kerülni...
De az is lehet valamelyik új albumot ad ki, azt is el kell adni. Pont úgy ahogy magukat.
2017. október 30. 22:46 #14
jelena4ever
jelena4ever
új tag
 
Státuszbelieberforlife
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 262709
Offline offline
Justin borzalmas ember? Wtf? Nem az! És nem csak az ő hibája, hogy selena es abel szakitottak...
2017. október 30. 23:48 #15
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Csavarok egyet a sztorin... Selena durva megpróbáltatásokon ment a közelmúltban keresztül, saját bevallása szerint is érezte, hogy volt egy pont, mikor tudatosult benne, hogy az élete forog kockán. Miért ne lehetne, hogy rádöbbent, mennyire fontos neki Justin, és hogy valójában még mindig mennyire szereti?
Az új vesével gyakorlatilag új élet kezdődött számára, az átélt dolgok pedig lehet, rádöbbentették, hogy túl rövid az élet ahhoz, hogy ne legyen boldog azzal, akit igazán szeret.
Egyébként is... Felnőtt nő. Hadd tudja már ő, hogy mit akar!
2017. október 30. 23:57 #16
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Hát felőlem azt csinálnak amit akarnak hiszen már mind ketten felnőttek. De akárhogy is van a sztori sajnálom szegény Abelt. Nahhhh mindegy. Csak ne legyen rinyálás , meg száz meg száz cikk arról hogy megint nem sikerült nekik legújabb próbálkozásuk.
2017. október 30. 23:59 #17
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Nem értem a családját. Fogadják el hogy felnőtt nő és azzal van együtt akivel akar. Fogadják el, hogy kell a hírverés, mert hamarosan jön ki az új albuma és Abellel a szerelmi sztorija már kifulladt és senkit nem érdekel biggrin.gif Gonosz vagyok tudom. Mondjuk arra jó volt ez a kapcsolat, hogy legalább elkezdtem Abel dalait hallgatni és rájöttem milyen jó énekes, csak a hülye nevét cserélné le. Sajnálom szegényt, totál megalázó ez az egész, már mindenhol azt írják amcsi oldalakon hogy szakítottak és akár igaz akár nem, az emberek azt fogják gondolni róla hogy ez lúzer, mert Justin eltudta szedni a csaját. Ránéztem az insta storiesára, és egy supermáriós meserészletet osztott meg benne, amiben supermario felvesz egy sapkát és elhajózik és rögtön arra gondoltam, na így intett búcsút Selenának és megsajnáltam biggrin.gif Aztán lehet csak túl sokat képzelek bele a dolgokba és egyszerűen csak imádja a meséket biggrin.gif Mindenesetre kívánom mindőjüknek hogy legyenek boldogok és ne csak a hírverésről szóljon ez az egész smileeee.gif
2017. október 31. 00:43 #18
Anna9
Anna9
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.26.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 232295
Offline offline
Jajj istenem mit kell itt tul kombinalni a dolgokat
2017. október 31. 01:21 #19
Rebi0719
Rebi0719
visszatérő vendég
 
Státusz#ThisIsNotTheAlbum
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.21.
Hozzászólás: 316
Csatolások: 0
Azonosító: 204160
Offline offline
Nekem mindegy kivel van Selena, amíg boldog. smileeee.gif Tény, hogy véleményem szerint nem Justinra lenne szüksége, hanem egy érett férfira, akiben sosem fog csalódni és Selenát feltételek nélkül fogja szeretni, de ha Justinnal boldog igazán, legyen. Különben Abelt sem szívlelem annyira, de látszott, hogy boldoggá tette Selenát.
2017. október 31. 07:29 #20
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Remélem, hogy nem jöttek össze megint. Szegény csaj egyszerűen képtelen túllépni Bieberen, akármit csinált is vele, akárhogy csalta is, hiába ment majdnem tönkre miatta, egyszerűen nem tud elszakadni tőle, és sajnos ennek megint rossz vége lesz. Hiába vannak más kapcsolatai, végül mindig itt kötünk ki, és bár nem a kedvencem Selena, de már előre sajnálom, mert ebből bizony megint sírás lesz sad.gif


Egyetértek.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok