Starity

Twice – Twicetagram: megjelent a csapat első stúdióalbuma

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 01. 22:10 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A kilenc tagot felsorakoztató dél-koreai formáció, a Twice megjelenítette első stúdióalbumát, illetve a fülbemászó Likey klipje is feltöltésre került.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. november 01. 22:24 #2
- törölt felhasználó -    
A kedvenc visszatérésem tőlük, ez volt az, amit eddig hiányoltam bennük. Megmaradtak a saját stílusuknál, de ezúttal felnőttesebbre sikerült az egész, ami nagyon bejön. Imádom az egész albumot, a Likey-ről nem is beszélve. Nayeon haja, Mina vokálja, a rap részek, Dahyun dabbelése, Sana refrénje, Momo tánca.. Tökéletes, remélem maradnak ennél az érett stílusnál heart.gif És büszke vagyok rájuk amiért 24 órán belül elérték a majdnem 11 milliós megtekintést. ^^ Bárcsak Mo.-n is többen felfigyelnének erre a kilenc csodás lányra és nem mindenki csak a BTS-el és a Blackpink-el foglalkozna (persze imádom mindkét bandát csak na, jócskán vannak még rajtuk kívül szuper csapatok)
2017. november 02. 08:10 #3
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Imádom! A Twice egy csodálatos banda. ❤
blindie. egyetértek. A BTS és a Blackpink is nagyon jó bandák, de vannak rajtuk kívül más együttesek is.
2017. november 02. 11:54 #4
- törölt felhasználó -    
Blindie-nek igaza van, nekem is nagyon tetszik az új stílusuk smileeee.gif
2017. november 02. 12:15 #5
Eunha
Eunha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.05.
Hozzászólás: 585
Csatolások: 0
Azonosító: 265883
Offline offline
Nekem ez most nem jött be, bár a Signal-nál szerintem jobb lett. Valahogy a TT utáni dalaik nem tetszenek annyira, pedig maguk a tagok szimpatikusak.
2017. november 02. 21:23 #6
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1424
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Szerintem ez az egyik legjobb comeback-jük. Sokkal felnőttesebb és érettebb mint az eddigiek. Én annyira nem voltam eddig oda a Twice-ért mert nekem nem tetszett ez a túl cuki és imádnivaló koncepció amit mind ezidáig hoztak. Ez a daluk viszont egy sokkal másabb oldalukat mutatja meg és ez nekem is tetszik. Remélem, hogy ebbe az irányba mennek tovább.
2017. november 03. 09:09 #7
- törölt felhasználó -    
Fúhaa... imádom ezt a COMEBACK-et. Teljesen más mint az eddigiek. A Like-OHH-ahh korszakban olyan rockosabbak voltak. A Cheer up-nál se voltak nagyon mások. De TT-vel kezdődött az aegyo, onnantól pedig csak idáig volt megállás. Nagyon örülök ennek az albumnak. Már meg is rendeltem a CD-t.
2017. november 04. 13:07 #8
- törölt felhasználó -    
Imádom a lányokat, de nekem ez a comeback egy csalódás. Sokkal jobbra számítottam. Az egyetlen dal, ami tetszik az albumról, az a Love Line, bár az is olyan dal, amit nem sokszor fogok meghallgatni sad.gif
2017. november 04. 20:22 #9
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Hamar beleszerettem mind a klipbe, mind a dalba. ^^ Szerintem a TT-vel együtt kedvenc visszatérésük lett a Likey. Igazából elsőre csak egy egyszerű, fülbemászó dalnak tűnhet, de sokkal több rejlik egyes sorok mögött. Pl. Dahyun rapjénél, amikor szomorú, de nem mutatja ki.. Egyébként az albumról nehéz kedvencet mondani, jelenleg a Turtle meg a Love line áll hozzám legközelebb, de mondjuk a 24/7 is mestermű. ♥ Látom, a lányok kivették a részüket a dalszerzésben, nagyon jól teljesítettek, büszke vagyok rájuk!! ^^ Látszik, egyre többet fejlődnek.
Hallottam olyanokat, miszerint a koreai netizenek közül úgy gondolják, Mina a kiejtésével és Momo az idegesítő hangjával mindent elront, ám ezzel egyáltalán nem tudok egyetérteni. :| Úgy látszik, mindig fogást akarnak találni rajtuk.
Ahogy blindie. mondta, remélem, a magyar kpoppereknek is feltűnik más csapatok tehetsége. Nem csak a Twice, hanem ott vannak az előző generációsak, a Red Velvet, a VIXX és a B1A4 (irántuk nem igazán mutat komolyabb érdeklődést...) meg rengetegen. Nem csak a Blackpink, a BTS és a talán az EXO, amit kiemelhetek érdemel akkora rajongótábort.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tzuyu Tzuyu 5025.