Starity

Ajjajj, nagy a baj! Egy harmadik hölgy is azt állítja, Ed Westwick erőszakoskodott vele

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 15. 18:40 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Háromra nőtt a színész állítólagos áldozatainak száma. Westwick tagadja, hogy valaha is erőszakoskodott volna hölgyekkel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. november 15. 18:42 #2
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Szorul a hurok... Egy-két emberre még lehetett legyintgetni, de egyre többen állnak elő.
2017. november 15. 19:01 #3
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Ez a nő legalább készült biggrin.gif Az előzőek olyan jó időpontokat próbáltak bemesélni,amikor a kontinensen sem volt Westwick...
2017. november 15. 20:22 #4
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Egyik félt sem ismerem és lehet nem illik egy ilyen cikk alatt ezt írni de ez röhejes.. mostanában boldog boldogtalan azt mondja hogy szexuálisan zaklatták..
Utána nézve a pasinak nem igazán láttam hogy akárki is 2017 előtt szexuális zaklatás miatt feljelentette volna ebből gondolom hogy a 3 nő közül egyik sem tette meg..
értem én hogy nehéz erről beszélni, nagy trauma meg minden de pl az első nőnek (ha tényleg igazak a vádak) akkor ajánlom hogy hatalmas lelkiismeret furdalással legyen és ne hagyja nyugodni az a tény hogy megállíthatta volna ezt az embert hogy a jövőben ne tehessen mással ilyesmit de nem tette meg ezért +2 nővel meg tudta ezt tenni...
Még egyszer mondom megértem hogy nehéz erről beszélni de legalább a rendőrségnek muszáj mert a szexuális zaklatás/erőszak az egy tipikusan olyan dolog amit csak aktuálisan lehet bizonyítani és tenni ellene (mivel általában kettesben történik így még nehezebb) 3 évvel később bizonyítani pedig lehetetlen szerintem..
((és remélem senki nem fog a véleményem miatt nekem esni de én komolyan így gondolom.. és ha ez az esett igaz akkor pont ez a 3 nő a legjobb példa arra hogy cselekedni kell mert különben másokkal is megteszi és egy életen át fog a bűntudat mardosni hogy ha még időben tesz ellene meg tudta volna állítani)
2017. november 15. 20:37 #5
lovelove
lovelove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.19.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 265522
Offline offline
Wendy17: teljesen egyetértek!
2017. november 15. 22:24 #6
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Roxxy @ 2017.11.15. 19:01)
Ez a nő legalább készült biggrin.gif Az előzőek olyan jó időpontokat próbáltak bemesélni,amikor a kontinensen sem volt Westwick...

Igen, és a XXI. században elképzelhetetlen egy olyan levegőben repülő izével hatalmas távolságok rövid idő alatt történő megtétele...
Repülőről hallottak már azok az emberek, akiknek a távolság a legjobb érvük Ed mellett?
2017. november 15. 22:56 #7
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Nah kérem... lesz ez még több is emberek... felröppent a hír...mostmár majd jönnek a lányok ezer számra ,akik bevalják,hog Ed erőszakoskodott velük...én nem védem....de a tény ,hogy eddig totál kussban volt mindenki ...nemszólt egy szót sem....majd mikor már konkrétan 2017 -ben hobbivá vált az,hogy mindenkivel eröszakosdtak akkor megvádolnak egy olyan színészt akinek eddig semmi ilyesmi gondja nemvolt... nos szerintem bocsánat cicukáim ...nekem ez bűzlik...mért is nem jelentették fel őt akkor? vagy jah! vagy úgy...netán ha megis történt akkor éppen úgy gondolták áá egye fene csak bevolt piálva.... ach komolyan...annyira az agyamra megy ez... tessék Johny Depp-röl is azt álitotta volt felesége,hogy zuholta mint a szönyeget és lám...kiderul kamuzott a kiscsaj... én már elnézést,de ezt nemhiszem el...nem azért,mert nemtörténhet meg...mert igen...de hogy valaki 3 év után mikor a legnagyobb trend a téma felhozza ezt... pff... kamu mint a szösz... ha kiderul hogy igaz én kérek elnézést...de ha nem...remélem szegény lánykák tanulnak a dologból és nemhazudoznak ossze újra valamit biggrin.gif smileeee.gif
2017. november 15. 23:24 #8
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Ez a csaj is ismeri azt a bizonyos producert és nem kell sokat várni mire kiderül barátnője a másik két vádlónak pont úgy mint a második hölgyeményről is kiderült hiába tettek úgy mintha nem ismernék egymást. Olyan mintha ez a producer valamiért ki akarná csinálni Edet és ehhez használja fel a három csajt.
2017. november 16. 00:56 #9
kassaililla70
kassaililla70
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 267414
Offline offline
Ez a szint már sokkkk......
3 hölgyike vádolja Edet, de ez nevetséges,pénzt vagy egy kis hírnevet akarnak. Ez egy csapat k*rvak akik a színész ellen vádaskodik. Ez kész vicc!
2017. november 16. 08:25 #10
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Igazából fogalmam sincs, hogy mit gondoljak erről az egészről. Felettébb gyanús, hogy akik eddig megvádolták, kapcsolatban állnak egymással. Viszont Edet sem ismerem és védeni sem szeretném, bár az is tény, hogy sok ember valóban képes a másikat bemocskolni azért, hogy pénzhez jusson.
2017. november 16. 10:29 #11
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Mert a producerről, akit szintén megvádoltak egy hónapja, arról persze ellehet hinni, pedig őt is idén kezdte el minden nő megvádolni. Egy szép fiúról ilyesmit nem lehet elhinni, persze.
2017. november 16. 17:03 #12
Kutyus123
Kutyus123
 
Státusz~ we're back bitches ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.03.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 0
Azonosító: 216300
Offline offline
Vicces tény azoknak akik szerint hobbiból osszák meg nők ezrei a zaklatásos és némi erőszakos történeteiket:Nők ezreit erőszakolták meg nap mint nap.1000 erőszakokóból mindössze 3 megy ténylegesen börtönbe az esetek 73%ában pedig mégcsak feljelentés sem történik,ez viszont nemmjelenti az hogy nem történt semmi,mivel minden 6.nő nemi erőszak áldozatává válik élete során.Lehetek ez én is,ti is,az édesanyáink,testvéreink,barátaink,bárki.Hálás vagyok,hogy megannyi bátor nő hívja fel erre a figyelmet történeteiket megosztásával és bátorítják a többieket is,mert pont ezért kezdődött el ez a kampány ,hogy felnyissák az emberek szemét,hogy mi is történik a világban amiről eddig senki nem beszélt ,pedig KELLETT volna.Sokkal hamarabb is megtörténhetett volna,mint 2017 .
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2017. november 16. 21:56 #13
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Egy barátnői kör összeállt,ennyi.Diala!Szerinted nem gyanús,hogyha vadállatiassan nekiesett ezeknek a nőknek,de aztán kiderült,hogy öri-barik?
2017. november 16. 22:09 #14
Deansalvatore167
Deansalvatore167
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.12.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 266006
Offline offline
Míly meglepő,őt is egy buliban “erőszakolta” meg. Eddig hol voltak? Amúgy a kis besztik azért remélem nagy bírságot kapnak. Attól,hogy nem tehetséges,és nem tudott ön erejéből hírnevet szerezni magának,még nincs joga más alatt vágni a fát. Remélem a rendőrség nem dől be a ribancoknak. Habár ha már senki nem hisz nekik,remélhetőleg ők sem buták...
2017. november 17. 19:33 #15
RedKoi
RedKoi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 255348
Offline offline
Hát az igazat megvallva, ezeket nem nagyon hiszem el....Miért pont most derülnek ki ezek? Oké, hogy mostanában rengeteg nő elmondja, hogy erőszakoskodtak velük, és semmi következménye nem volt, ami nagyon elszomorító, és nem árt, ha felnyitják az emberek szemét, hogy a férfiak nem tehetnek ilyen undorító dolgokat a nőkkel! Viszont én azt is eltudom képzelni, hogy vannak nők akik ezzel vissza élnek, és kitalálnak ezt azt, hogy hasznuk legyen belőle....
2017. november 17. 23:12 #16
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
:/ az mar veszes, ha tobben is ezt valljak...de miert hirtelen most?
2017. november 17. 23:27 #17
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
1. A másik két nőről kiderült, hogy kapcsolatban állnak egymással, mellesleg rengeteg bizonyíték van összegyűjtve, hogy kamu az egész, amit bemeséltek.
2. Mellesleg az egyik erőszak egybeesett Ed távollétével. Nem tudtam, hogy létezik teleportálás...
3. Ez a nő állítása szerint nem ismerte Ed-et és 2014 volt. A Gossip Girl a világ egyik leghíresebb sorozata, ami 2007 és 2013 között tartott, najó, ne röhögtessen már, hogy egy filmiparban dolgozó(!!!) nő még soha nem hallotta volna akkor Ed nevét...
Persze ez csak az én saját véleményem, a másik kettő viszont bizonyítva van.

Elég gáz, hogy ezek a nők összeállnak a pénz érdekében bemocskolni Ed-et.
2017. november 18. 11:43 #18
paska
paska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.07.
Hozzászólás: 346
Csatolások: 1
Azonosító: 241226
Offline offline
A világ egyik leggusztustalanabb dolga a szexuális erőszak, az pedig a másik, ha valaki ilyen súlyos dologgal vádaskodik alaptalanul. Ettől függetlenül feltételezni azt, hogy ez az egész csak egy összeesküvés elmélet, borzasztóan helytelen. Nem a rajongótáborok dolga, hogy ítélkezzenek ez ügyben, ne bizonygassátok a magatok igazát, mert akár hiszitek akár nem, nem tudjátok miről beszéltek. A világ másik felén olvasgatjátok az internetes bulvárcikkeket, és azt hiszitek, ez alapján képesek vagytok megítélni, ki az erőszaktevő, vagy ki a hazug. Ez korántsem olyan kis piti kérdés, mint hogy kéknek vagy fehérnek látsz-e egy ruhát az instagramon.
2017. november 19. 20:05 #19
DreamerGirl9
DreamerGirl9
új tag
 
StátuszAhhoz túl rövid az élet, hogy boldogtalanságban éljünk, ezért csak azokat a célj
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.18.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 267906
Offline offline
A nőket arra tanítják, hogy hogyan tudjanak megmenekülni az erőszaktól.Inkább férfiakat kéne megnevelni, hogy férfiként viselkedjenek, ne úgy mint egy állat..
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok