Starity

Steve Aokival készített közös dalt Lauren Jauregui

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 16. 17:09 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
November 17-én (pénteken) jelenik meg a két előadó közös szerzeménye...
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. november 16. 17:40 #2
Genoveva01
Genoveva01
visszatérő vendég
 
StátuszPretty Little Liars :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 202964
Offline offline
semmi extra
2017. november 17. 17:34 #3
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Mint ezelőtt, most se csalódtam Lauren szóló projektjeiben. Egyszerűen csodálatos maga a dal, és az alatta értett szöveg se semmi. Az pedig, hogy Lauren ebbe a dalba minden egyes érzését beleírta, felejthetetlen. (mert egyébként igen, ő volt az egyik dalszerzője ennek a csodálatosságnak) Rettentő energikus, egyben még is egy szomorúbb feelinget ad maga a dal. Csak annyit tudok mondani, hogy Lauren előtt még hatalmas jövö áll.
2017. november 17. 19:30 #4
Lauracortez64
Lauracortez64
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.27.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 265118
Offline offline
Wáó most hallgattam meg és úgy érzem beleszerettem ebbe a dalba.Lauren jól beleírta minden érzését és tényleg nagyon jó lett.
Megnéztem Dinah-nak az Instagram napját és azt láttam ,hogy ő őrül neki hogy Laurennek megy szólóba is és én ezt tisztelem benne.Szerintem már szét hullóban van a csapat ,de ha Lauren-nek és Dinah-nak (Igen én ebben a kettőben láttok valami jövőt na meg még talán Ally-ben ,de benne csak egy nagyon kicsit) sikerül befutni akor akár jobb énekes is lehet belölük.
2017. november 18. 13:00 #5
- törölt felhasználó -    
Annak ellenére, hogy nem nagy kedvencem a Fifth Harmony (sőt), Lauren mindig is a szívem csücske volt valamilyen szinten, hiszen annyira magával ragadó ez a lány a személyiségével és a tehetségével együtt. Benne látom a legnagyobb potenciált az összes lány közül, remek stílusa van és igazán ért ahhoz, amit csinál. Ezért is remélem annyira, hogy minél hamarabb kilépjen ő is a bandából vagy oszoljanak fel, mert nagyon fényes jövő állna Lauren előtt, ha szólóban folytatná az énekesi tevékenységét. Mindig is sajnáltam, hogy egy olyan bandában foglal helyet, amit nem kedvelek hiába próbálkoztam a rajongójuk lenni számtalanszor.

Illetve az előző hozzászólásra reagálva csak annyit mondanék, hogy Ally minden, csak nem tehetséges. Egy aranyos és kedves lány, de engem személy szerint irritál a hangja és az, ahogyan próbálja magát előadni a színpadon.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok