Starity

Gigit és Katy Perryt is kitiltották Kínából! Bejelentették a Victoria's Secret show idei fellépőit

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 19. 13:02 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az angyalok, már amelyik vízumot kaphatott, megérkeztek Sanghajba: 20-án felvonulnak a Victoria's Secret idei show-ján.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. november 19. 13:28 #2
- törölt felhasználó -    
Nem csodálkozom hogy alapból mindenkit kitiltanak ebbe a diktatórikus országban.
2017. november 19. 14:10 #3
- törölt felhasználó -    
Istenem. Nyilván nem volt okos dolog Gigitől a videó, de csak viccnek szánta. Ezért kitiltani valakit az országból szerintem elég hülyeség xd
Katy Perryt meg egy ruha miatt...najó xd Nem tudom, szerintem ezek elég nevetséges indokok.
2017. november 19. 14:53 #4
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Sajnálom, de egyet kell értenem, ahogy Justin Bieber esetében is tettem. Az amerikai sztárocskáknak nem ártana megtanulniuk, hogy nem minden Amerika ezen a világon. Más országoknak más a kultúrájuk, más az értékrendjük, és ők nem mindenhol férnek bele ezekbe. Ezt nekünk nehéz megérteni, de nekik meg a mi életstílusunk lenne furcsa. Szóval ne várjuk már el, hogy egy egész ország alkalmazkodjon hozzájuk, ha be akarják tenni a lábukat valahová.
Tökre mindegy hogy a rajongók nem értenek egyet ezzel. Szerintem egy ország eldöntheti mit engedélyez, és mit nem.
2017. november 19. 14:53 #5
Liveeee
Liveeee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 260325
Offline offline
Nagyon kemény ország, nem tudsz minden szokásról tájékozódni, ha odamész, ezért nem kéne kitiltani őket.
2017. november 19. 14:55 #6
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Tinistaa4life @ 2017.11.19. 14:10)
Istenem. Nyilván nem volt okos dolog Gigitől a videó, de csak viccnek szánta. Ezért kitiltani valakit az országból szerintem elég hülyeség xd
Katy Perryt meg egy ruha miatt...najó xd Nem tudom, szerintem ezek elég nevetséges indokok.

Kínából számos híresség ki van tiltva...
Nem tudom, miért nevetséges szerinted, hogy egy állam be akarja minden odaérkezővel tartatni a törvényeit és az íratlan szabályait. Intelligens ember előbb tájékozódik az adott kultúráról, mielőtt valahova elutazik, hiszen nem biztos, hogy ami pl itt, Európában elfogadott, az más kontinensen, országban nem sértő vagy esetleg büntetendő.
Meggyőződésem, hogy nem Katynek magának kellett volna utánanéznie dolgoknak, mikor a turnéruháit tervezte, de így ő itta meg a tájékozatlanságuk levét.
Gigi viselkedése pedig szimpla intelligenciahiányból fakad.
2017. november 19. 15:11 #7
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Akkor a csadorosok miért jönnek be Európába, holott az nálunk nem elfogadott? Akkor ők is tartsák be. Bécsben fizetés nélkül bement egy csomó ázsiai származású nő a vécébe, egy Starbucksban, és még nekik állt följebb... Ha velük betartatják(Katy, Gigi), akkor a közemberekkel is be kellene tartatni... wink.gif
2017. november 19. 15:12 #8
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Mi is rengeteget hülyéskedünk úgy, ahogy Gigi. De Istenem, mi is csak viccelünk, és Gigi-nek pedig fontos lett volna...
2017. november 19. 15:20 #9
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
az ázsiai országok kultúrája nagyban eltér az amerikai vagy európai kultúrától, lehet máshol csak legyintenek az ehhez hasonló esetkre, de ott nagyon komolyan veszik az ilyen dolgokat. Gigi a saját butaságának köszönheti ezt, szerintem alapból sértő volt és most lehet azt mondani, hogy poénnak szánta, de szerintem kicsit sem volt vicces. Katy stábja pedig jobban utánanézhetett volna anno a dolgoknak, ha már egyszer ott turnézott.
2017. november 19. 15:51 #10
Dormea
Dormea
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.23.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 266343
Offline offline
Nem szeretem a VS-t! vettem Londonban két fehérneműt és iszonyat bóvli olcsó xar katerógira!!
Nagyon csinos nőkkel adják el a nagyon vacak minőséget...
És az előre legyártott melltartókban max szilikonos cicire áll jól természetes mellen nagyon nem!!
És az emberek bedőlnek neki.
Én már csak drágább, jobb minőségű fehérneműt veszek, nagyon csalódtam benne.
2017. november 19. 15:52 #11
Dormea
Dormea
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.23.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 266343
Offline offline
Hogy tud bemenni a Starbucksba csak akkor tud bemenni a wc-be ha a számlájáról leolvassa a wc-t nyitó kódot...
Amúgy teljesen egyetértek a Maria Hilfer str környékét teljesen megszállták a csóringer arabok, iszonyat lepukkant lett a környék!!
2017. november 19. 17:04 #12
Moonlight1
Moonlight1
visszatérő vendég
 
Státuszthe light is coming to give back everything the darkness stole... ɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.20.
Hozzászólás: 407
Csatolások: 0
Azonosító: 252430
Offline offline
Katy-t sajnálom, mert biztos, hogy remek showt csinált volna.. wink.gif
2017. november 19. 17:54 #13
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Oké, Kína egy (elméletileg) kommunista ország, a szabályok szigorúbbak, az emberek merevebbek. Én is ostobának tartom az indokokat egyébként.
2017. november 19. 19:34 #14
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, hogy Tay végül nem lép fel, bár mondjuk megértem, hogy miért utasíthatta vissza. Viszont Harrynek örülök, nagyon kíváncsi vagyok rá.
2017. november 19. 20:11 #15
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Idézet (Ten Thousand @ 2017.11.19. 14:53)
Sajnálom, de egyet kell értenem, ahogy Justin Bieber esetében is tettem. Az amerikai sztárocskáknak nem ártana megtanulniuk, hogy nem minden Amerika ezen a világon. Más országoknak más a kultúrájuk, más az értékrendjük, és ők nem mindenhol férnek bele ezekbe. Ezt nekünk nehéz megérteni, de nekik meg a mi életstílusunk lenne furcsa. Szóval ne várjuk már el, hogy egy egész ország alkalmazkodjon hozzájuk, ha be akarják tenni a lábukat valahová.
Tökre mindegy hogy a rajongók nem értenek egyet ezzel. Szerintem egy ország eldöntheti mit engedélyez, és mit nem.

meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Teljesen egyetértek.
Figyeljünk már oda más kultúrájára.
2017. november 19. 21:08 #16
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem kéne mindig ész nélkül posztolgatni, ez igaz, viszont van, hogy valaki akaratlanul is megbánt másokat. Most tényleg ennyire kiakadnak egy napraforgós ruhán? Akkor mi volt, mikor 50 Cent felháborodott a Negro cukorkán? biggrin.gif Most akkor minden magyar rasszista?
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2017. november 19. 21:29 #17
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Harrynek, mint sztárfellépő nagyon örülök. heart.gif
2017. november 20. 09:36 #18
Doris92
Doris92
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 262267
Offline offline
Szerintem sem túlzóak az indokok. Ahogy már írták előttem is, nekik ezek a szabályaik, értékrendjeik, amiket még a világsztároknak is be kell tartani. Ez ilyen egyszerű, el kell fogadni, és nem egyből támadni, hogy milyen 'hülye' országok ezek. írom ezt úgy, hogy abszolút nem vonz ez a kultúra.
2017. november 20. 14:08 #19
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Azért Katy kitiltási indoka elég gáz már nem azért. És ez abszolút nem tőle függött...
2017. november 20. 15:44 #20
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
Kínát tudnám f*kázni, de most nem fogom. Azt viszont tartom, hogy aki más országba utazik, tartsa be az ország szabályait. A turista az egy külön állatfaj, meg tudom érteni. Katy Perry esete nem egészen így volt. 1 évvel korábban a Kína ellenes taiwani tüntetők viseltek napraforgót a ruhájukon, ez szúrta Kína szemét Katy esetében. Igaz a napraforgó a show része volt és más országban is viselte. Az igazi ok Kínai felhördülésére, hogy Katy utána még magára tekert egy taiwani zászlót is. Szerintem ez már Katy szuverén döntése volt, így fejezte ki ellenérzéseit Kínával szemben, Kínában. Így már más a leányzó fekvése, csak ez a cikkből kimaradt.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok