Starity

Megvan az idei X-Faktor nyertes párosa

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 25. 23:21 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Jövőre is lesz X-Faktor, és az is kiderült, hogy ki nyerte az ideit! Színpadra állt a top 3 versenyző.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. november 25. 23:23 #2
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Végre azok nyertek, akik tényleg megérdemelték!
2017. november 25. 23:24 #3
- törölt felhasználó -    
Van Isten! Miután Dani kiesett nekik szurkoltam, Serena úgyis megy vissza Olaszországba és valószínűleg többet nem hallunk róla. Ők ketten pedig nagyon tehetségesek, nekik kellett megnyerniük! smileeee.gif
2017. november 25. 23:27 #4
Lilisztar
Lilisztar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.09.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 244672
Offline offline
Nem örülök
Oket is szeretem de SERENA VOLT A KEDVENCEEEEEM
2017. november 25. 23:31 #5
Skandtiel
Skandtiel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 263784
Offline offline
Reméltem is hogy ők nyerik meg és nem a kis olasz fruska, akiről a továbbiakban úgy sem hallunk.
2017. november 25. 23:35 #6
- törölt felhasználó -    
Nekem is Serena volt a kedvencem. Sajnálom hogy nem nyert, remélem azért beindul a karrierje... Amúgy annak örülök hogy idén legalább tényleg a legjobbak voltak a top 2-ben. Hiába pattognak ezen az emberek hogy jajj külföldiek mit keresnek itt, meg hogy elveszik a lehetőséget a magyaroktól a magyar tehetségkutatóban... de istenem, ha a magyarok elég jók lettek volna akkor nem a külföldiek lettek volna a top 2-ben...
2017. november 25. 23:38 #7
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Nagyon sajnálom, hogy nem Serena nyerte meg! De legalább nem a Tóth Bettina nyerte meg! biggrin.gif
2017. november 25. 23:49 #8
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nem igazán követtem végig az idei x-faktort. Néha-néha belenézegettem. Már rég gondoltam ,hogy Serena befog jutni a döntőbe, sőt talán ő nyeri meg. És mivel nem igazán néztem, nem volt viszonyítási alapom.
Viszont elhallgatva a mai dalokat, szerintem Ricco és Claudia érdemelte meg jobban. Élvezhető és jobban oda lehetett figyelni az ő előadásukra.
2017. november 25. 23:57 #9
Sarha H.
Sarha H.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.25.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 266404
Offline offline
Igazságtalan az egész. Remélem semmi nem jön nekik össze. Serena sokkal jobb nagyobb hangterjeselme van, fiatalabb, és remélem sokkal de sokkal sikeresebb lesz mint ez a két nyomorult. Fuj. El nem tudom képzelni mi zajlik le a csajban...én is annyi vagyok mint ő és tudom mi az h nem nyersz egy versenyen ahol sokat dolgozol. Röviden: az Xfaktort egy tót tolószékes cigány nyerte egy öreg nővel
2017. november 26. 00:02 #10
- törölt felhasználó -    
Komolyan amikor mondták h ki nyerte engem a bőgés fogott el ezután belőlük is mi lesz ja igen egy nagy 0 vagy kevesebb Serenának legalább volt tehetsége és fiatal is úgy h többre vitte volna mint ők és mi hogy olasz fruska? Mosd meg a füled és a szemed s utána beszélj
2017. november 26. 00:47 #11
Fackyee
Fackyee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 237585
Offline offline
A legnagyobb tehetség Tóth Bettina volt ebben az évadban. Az már más kérdés, hogy nem hozzáértők szavaznak (nézők). Minden előadása olyan volt, mintha egy már befutott előadó ment volna vissza megtartani a betét műsorát. Ricóék 20 év alatt nem jutottak sehova. Nyilván jó hangjuk van stb., de 20 éve ezt csinálják. Nem értem, hogy tehetségkutatóba mit keresnek. Kb bemenne Tóth Gabi és megnyerné... csak nem erről szól a műsor...
2017. november 26. 00:49 #12
Expectations
Expectations
új tag
 
Státusznumb.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.12.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 264282
Offline offline
Nem követtem túl nagy figyelemmel a műsort, csupán a legutóbbi pár adást, viszont a látottak és hallottak alapján teljesen meg vagyok elégedve a győztessel. Serenának kevésbé örültem volna.. Túl gyerek még ehhez. Egyébként sajnálom, hogy Bettina pont a finálé előtt esett ki. Ő legalább valamilyen szinten egyedi volt xdd
2017. november 26. 01:20 #13
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Tudom hogy sokan leszedik a fejem ezért a kommentért na de azért leírom..
Több adásban és interjúban is ki lett hangsúlyozva hogy a megnyert pénz egy részre Rico gyógyulására menne.. ami valljuk be tényleg egy nagyon nemes és csodálatos dolog DE én akkor is úgy érzem hogy a SZAVAZÓ nézők egy jelentős részét ez érzelmileg nagyon befolyásolta. Nem kívánok rosszat és nem rossz szándékkal írom de kiváncsi lettem volna ha teljesen egészséges lett volna semmi érzelmi befolyás akkor is ők nyertek volna? (bár az RTL müsorai 1000% hogy megvannak bundázva)
Claudiát hangilag Serena mérföldekkel lekörözte sőt ahogy Laci is mondta az egész show-t Rico vitte el kettőjük közül neki volt a legtöbb szóló őt ismerték meg a nézők jobban gondoljátok hogy ez véletlen (hoppá az érzelmi befolyásolás) na jó persze NYILVÁN VANNAK RAJONGÓIK AKIK MINDETTŐL FÜGGETLENÜL IS SZERETIK ŐKET NEM AZT MONDOM HOGY NEM..
de akkor is

Másik téma.. sokan ki voltak akadva hogy Serena olasz és a saját hazájában sem nyert és ott kellett volna most is próbálkoznia na de Rico és Caludia sem magyar (és ők is kiestek az ottani x-factorban)
ÉS AZT UGYE VÁGJÁTOK HOGY EGY MAGYAR X FACTORBAN A KÉT DÖNTŐS KÖZÜL EGYIK SEM VOLT 100%-OASAN MAGYAR??

Jövőre tuti nem fogom az időmet erre a szarságra pazarolni, most adtam neki egy utolsó esélyt de a színvonala egyre lejjebb van tehetség terén de főként mentorok terén.
Sokan szidták Radics Gigi-t de szerintem ő áll a legközelebb ahhoz hogy milyennek is kéne lennie kb egy mentornak.. (jó nem mondom hogy tökéletesen csinálta de szakmai szemmel sokszor jól látta a dolgot meg talán még Alexnek volt néha néha egy két jó megmondása de a többiek vicc .. Pesti volt a műsor bohóca, Laci pedig a folyton beszólt mindenkinek de amikor neki szóltak be az soha nem tetszett)
JAJ de már mennyit írtam hagyjuk is ennyiben biggrin.gif
2017. november 26. 07:17 #14
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Az első, Vastag Csabi által nyert X-Faktor volt az igazi!!! Aztán amikor a Geszti-Malek-Keresztes-Nagy Feró mentor csapat felbomlott, onnantól elindult a műsor a lejtőn! Az elmúlt évadokban Én már csak a "bénákat" néztem az elején. Idén már azt sem, mert annyira szánalmas lett az egész, így ezekhez a döntősökhöz sem tudok hozzászólni. Viszont látszik, hogy a színvonalromlás ellenére is ez kell a népnek, ha jövőre folytatják tovább!!!
2017. november 26. 07:36 #15
- törölt felhasználó -    
@Wendy17

Szerinted a többi X-faktorban hány külföldi indul? Vagy éppen a British Got Talent, amelyiket pár éve egy MAGYAR csoport nyert meg.
Csak a többi ország van olyan fejlett szellemileg, hogy nem háborodik fel azon, hogy ki milyen nemzetiségű
2017. november 26. 08:24 #16
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Sarha H: Azért mert te is csak egy tizenéves kislány vagy, azért vegyél vissza magadból,s ne legyél rasszista legfőképpen."NYOMORULT" Maximum csak kizárólag Te lehetsz!.."öreg nő"? ha abban a korban, amiben Ő van,szerinted öreg valaki, akkor elég nagy bajok lehetnek a fejedben..S ne felejstük, Claudia többet tett le az asztalra, mint Te sosem fogsz egész életedben!
2017. november 26. 08:43 #17
- törölt felhasználó -    
Igen, lehet, hogy Ricco-nak köszönhető, hogy megnyerték ezt a műsort, de az ő kezelésére is megy a pénz! Pls. Ricconak és Claudiának nincs olyan jó hangja, mint Serenának? Dehogynem, még egy fokkal jobb is, szóval teljesen megérdemelték a győzelmet. Serena fiatal, előtte az élet. Ha megnyerte volna nagy valószínűséggel többet nem hallunk felőle, mert tanulnia kell, és Olaszország az OTTHONA. Magyarországon nem nyert? Lehet próbát tesz egy másik országban.. Riccoéknál pedig legalább jobb helyre megy a pénz, mert együtt tudok vele érezni milyen rossz lehet tolószékben élni. De érzelmi befolyás ide vagy oda, ha Claudiának nincs is olyan jó hangja (egyébként jól kiegészítették egymást), mint Serenának, de Ricco mindenkit leénekelt, és ha jól tudom az egész nyeremény az övé.
2017. november 26. 09:02 #18
Skandtiel
Skandtiel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 263784
Offline offline
Azt kéne felfogni egyeseknek, hogy Serena még GYEREK! Nem nagyon kéne sztárolni, mert nem az és még ott van a fejlődés lehetősége, de ne ilyen fiatalok legyen ismert, mert utána drogos vagy alkoholista lesz és a leggyakrabban ami történik, hogy el lesz szállva magától, hogy milyen csodálatos stb stb.
Minden Serena rajongónak pedig üzenem, hogy Rico és Claudia fényévekkel jobb volt.
2017. november 26. 09:11 #19
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Nézem a hozzászólásokat és azt kérdem hogy lehetnek egyesek ennyire undorítóak? Egyik versenyző sem és egy ember sem érdemli meg hogy ilyen hangnemben beszéljenek róla. Ti gondolkodtok egyáltalán? Miért kívántok rosszakat egy olyan embernek akit nem is ismertek? A tisztelet már tényleg kivezett az emberekből. De én azért megpróbálkozok egy nem sértő véleménnyel.

Bár nem néztem csak pár adást, DE
Ricco és Claudia megérdemelte a győzelmet. Nagyon jó hangjuk van. Serena még nagyon fiatal rengeteg lehetősége lesz még befutni. Bár ő nekem nagyon hasonlít az előző széria nyerteseire, de a hangja akkor is elképesztő.
Miért nem lehet úgy felfogni hogy mindenki nyert valamit? Nem csak pénzt lehet nyerni. Az élmény, új barátság ezt már senki sem értékeli?
Gratulálok minden versenyzőnek!
2017. november 26. 09:15 #20
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Kicsit sajnáltam hogy nem Serena nyert de Riccoéknak viszont még azért örültem mert tudom hogy ők egyszer már eljutottak a fináléig és egy lépéssel a győzelem előtt estek ki szóval már igazán kijárt nekik a győzelem. Látszik hogy sokat dolgoztak hogy eljussanak idáig sokszor amikor Claudia is becsatlakozott a dalba úgy éreztem mintha Celine Dion énekelne duettet egy férfi előadóval. Szóval szerintem korrekt volt a győzelmük. És megérdemlik hogy ők legyenek az első banda aki nyert a magyar x faktor történelmében. Serenának meg még lesz lehetősége viszont Ricco és Caludia mikor fusson be ha nem most? A karrier építés nem időskorban kezdődik... Szóval jó volt ez így szerintem!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 789.