Starity

Sebestyén Balázs szerint nagy falat a Celeb vagyok, ments ki innen! Kiss Ramónának és Puskás Petinek

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 29. 21:39 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Nemrég elstartolt a népszerű celebreality legújabb évada az RTL Klubon.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. november 30. 10:38 #2
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Hát igen....sajnos Balázs és Jani kitűnő páros voltak, én nagyon sokat röhögtem amikor ők vezették a műsort. Nagyon sajnálom hogy most már nem ők vezetik a műsort.
2017. november 30. 14:22 #3
Sütikexdd
Sütikexdd
visszatérő vendég
 
StátuszMerj elni meghalni barki tud
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 255101
Offline offline
szerintem meg mindenki a sajat szakmajabban a legjobb (Rami a szineszkedesben,Peti az eneklesben ,Balazsek pedig a musorvezetesben) es ami nem megy valakinek /valakiknek az nem kell eroltettni es is lattam a celeb vagyokat vagyis inkabb csak 2 percre bele pillantotzam de a musorvezetes nekem nagyon eroltettetnek tunik es sztm a csapat sem a legeslegjobb kuldgettetk volna kicsit szorakoztatobb embereket is ..
2017. november 30. 16:20 #4
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Persze, hogy mások Ramiék, amikor színészként meg énekesként műsort akarnak vezetni. Az Rtl-nél se százasok, hogy ezt így hozták össze.
2017. november 30. 16:48 #5
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Balázsék egyéniségek, a humoruk nem erőltetett, hanem teljesen természetesen jön smileeee.gif Ramiék sosem fogják az ő szintjüket megütni
2017. november 30. 19:27 #6
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Hát finoman fogalmazva elég rossz műsorvezető a Rami meg a Peti. Rami csak nevet nevet a semmin igazából. Erőlteti,hogy humoros közbe nagyon nem az. Balázséknál nincsen jobb
2017. november 30. 22:18 #7
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Az lenne a legjobb, ha nem lenne benne műsorvezető. Vagy akkor legyen, de csak azt mondaná el, hogy kinek kell bátorság próbára mennie vagy ki esett ki. Ramóna színésznőnek se jó, de műsorvezetőnek még rosszabb. Peti pedig egy közepes hangú énekes és neki se megy a műsorvezetés. Olyan erőltetettek, nincs meg az a kisugárzásuk, ami ide kell.
2017. december 01. 08:36 #8
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Nem akarom őket bántani. A saját műfajukban (színészet, ének) még lehet, hogy jók is, de a műsorvezetés nem megy nekik. Ez nem az ő hibájuk. Egyszerűen nincs meg hozzá a tehetségük és kész. Nagyon elbaltázta ezt az RTL. Nem tudom, hogy Ramónát miért kapták fel ennyire. Azt nyilatkozta nemrég, hogy nem felelhet meg mindenkinek. Oké. Ez igaz. Csakhogy ő senkinek sem felel meg, max. a szüleinek. Borzalmasan rossz a stílusa. Ilyen idős korban már lehetne egy embernek annyi önkritikája, hogy nem alázza meg magát még a pénzért sem, ha nem muszáj. Sajnos az a baj, hogy most már úgyis ők ketten fogják végig vinni a műsort, mert az RTL sem az a csatorna, ahol bevallják a hibájukat és leváltanák őket. Nagyon sok nézőt veszítenek most velük. Mondjuk én pont leszarom. Balázsékhoz meg nem is szabad őket hasonlítani. Ez olyan lenne, mintha a hangyát hasonlítanám súlyra az elefánthoz.
2017. december 02. 11:04 #9
- törölt felhasználó -    
Sebestyén Balázs és Vadon Jani tényleg jól vezették ezt a műsort régebben, amit persze láttam belőle anno... Kiss Ramóna és Puskás Peti meg kösse fel a gatyeszt, mert még sokat kell fejlődniük mindenben. Ha ez vigasztal, én még ennyire sem tudnám elvezetni ezt a műsort! tongue.gif biggrin.gif
2017. december 11. 19:32 #10
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Előszr én is így véltem,hogy nagy falat,de szerintem Puskás Peti egész jól belejött a dologkba és vannak jó beszólásai.Kiss Ramóna viszont szerintem csak a külsejével tudja a nézőket csalógatni,annyira nem jó műsorvezető.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!