Starity

Botrány! Melanie Martinez megerőszakolta legjobb barátnőjét!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 05. 15:46 #21
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Melanie tweetjét akár beismerésnek is vehetjük hiszen azt a részét a dolgoknak hogy történ köztük valami ő is megerősíti...
Már csak az a kérdés a csaj akarata ellenére történt vagy ő is benne volt.
Szerintem ahogy a legtöbb szexuális zaklatás esetében úgy itt sem lesz egyértelmű kimenetele a ügynek (ha csak nincsenek szemtanúk de általában az ilyesmi kettesben történik szóval nem szoktak lenni)
2017. december 05. 15:48 #22
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
whoa didn't see that coming
2017. december 05. 16:05 #23
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Mindig is gyökérnek tartottam a csajt. A sokak szerint "egyedi stílusa" számomra mindig is primitív és megjátszott volt, viszont azért ezt így nem gondoltam volna. Nem tudni hogy végül is igaz-e vagy sem, de nekem valamiért hihetőnek tűnik. Remélem a csaj hamar túlteszi magát a történteken, Melanie meg menjen a pics@ba biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Jacqueline
2017. december 05. 16:15 #24
- törölt felhasználó -    
Ha annyira ellenkezett volna biztos nem zaklatja tovább. A teljes igazságot se tudjuk. Imádom Melanie-t és kiállok mellette, a csaj helyében ezzel a szöveggel meg se szólaltam volna inkább. Szép "barátnő" lehetett lol
2017. december 05. 16:27 #25
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Őszintén szólva, nem nagyon lehet tudni, hogy mi az igazság, de nem tartom kizártnak, hogy igazat mond. Melanie számomra sosem volt szimpatikus, nekem mindig úgy tűnt, nyaktól felfelé nincs minden rendben nála, szerintem abszolút nem százas a csaj. De persze, ha Melanie mondja, hogy nem igaz, akkor az szentírás... rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Jacqueline, Lisanne
2017. december 05. 16:28 #26
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Én inkább azt tartom elkeserítőnek, hogy az állítólagos "rajongói" egyből elpártolnak tőle, összetörik az énekesnő dedikált(!) albumait, meg vele kapcsolatos dolgait, meg sem várva azt, hogy kiderüljön az igazság. Na ez az elszomorító...
2017. december 05. 16:29 #27
bestgirlever
bestgirlever
visszatérő vendég
 
StátuszMy current situation is not my final destination.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.06.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 256897
Offline offline
Idézet (blindie. @ 2017.12.05. 16:15)
Ha annyira ellenkezett volna biztos nem zaklatja tovább. A teljes igazságot se tudjuk.  Imádom Melanie-t és kiállok mellette, a csaj helyében ezzel a szöveggel meg se szólaltam volna inkább. Szép "barátnő" lehetett lol


Értem én, hogy nagy fan vagy, de szerinted normális az, ha valakit molesztál a legjobb barátnője? Mondd, te normális vagy?
Valszínűleg azért nem tett semmit, mert sokk hatása alatt volt. Van, aki így reagál az ilyen eseményekre és van, aki képes í tudatánál maradni. Ő nem.
Ja és tudod, ki a szép barátnő? Aki molesztálja a SAJÁT barátnőjét. SENKINEK nincs joga ehhez. Nem mondom, hogy egyből álláspontot kell foglalni, de ha ezek után is kiállsz mellette, jóhiszemű és elfogult vagy.
2 felhasználónak tetszik: Pityang, Lisanne
2017. december 05. 16:32 #28
bestgirlever
bestgirlever
visszatérő vendég
 
StátuszMy current situation is not my final destination.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.06.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 256897
Offline offline
Idézet (Wendy17 @ 2017.12.05. 15:46)
Melanie tweetjét akár beismerésnek is vehetjük hiszen azt a részét a dolgoknak hogy történ köztük valami ő is megerősíti...
Már csak az a kérdés a csaj akarata ellenére történt vagy ő is benne volt.
Szerintem ahogy a legtöbb szexuális zaklatás esetében úgy itt sem lesz egyértelmű kimenetele a ügynek (ha csak nincsenek szemtanúk de általában az ilyesmi kettesben történik szóval nem szoktak lenni)

Szerintem Melanie azt vette úgy, hogy a csaj belement, hogy be voltak állva és nem tudott rendesen ellenkezni.
2 felhasználónak tetszik: Pityang, Lisanne
2017. december 05. 16:32 #29
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Ah, pedig már éppen kezdtem megkedvelni a csajt. Mondjuk ettől függetlenül a számai még mindig tetszenek, szóval nem teszek tarthatatlan ígéreteket, hogy soha többé nem fogom hallgatni a Pity Party-t, meg a Carouselt. Amit olvastam, az gusztustalan. Egyrészt az soha sem mentség semmire, hogy ittas voltam/be voltam tépve, le van szarva, ezek nem enyhítő körülmények, mert ez nem hatalmaz fel egy kicsivel több joggal arra, hogy mások fölött rendelkezz. Már eleve, a fordítás nem teljes, mert a lány az általa írt beszámolóban többször is megemlíti, hogy szerette Melaniet, mint a barátnőjét, és érzelmileg el volt nyomva, mert nem mert ellenkezni, rákiabálni, elfutni, vagy bármi más, csak aludni szeretett volna. Melanie pedig pontosan ezt használta ki, mert a lány többször is nemet mondott, ő viszont ennek ellenére is cselekedett, tehát ez érzelmi zsarolás volt, csak a cikkbéli fordításban erről nem esik kimondottan szó. Annyira utálom az ilyet, és olyan nehéz volt olvasni a szöveget, mert, még annak ellenére is, hogy mindig is vegyesek voltak az érzelmeim Melanieval, mint emberrel kapcsolatban, nem hittem őt rossz embernek. Most egy kicsit nagyot fordult a világ néhány perc alatt...
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. december 05. 16:33 #30
Eszter158
Eszter158
visszatérő vendég
 
Státusz"Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz."-Harry Styles.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 223981
Offline offline
bestgirlever egyetértek
2017. december 05. 16:34 #31
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom... Elolvastam Timothy bejegyzését, és az alapján Melanie-t még csak barátnőnek se nevezném. Ráadásul rávette, hogy szívjanak, olyan állapotban pedig a csaj nem is fog ellenkezni. Szóval Melanie egyszerűen kihasználta az alkalmat, miközben TUDTA, hogy Timothy nem szeretné. Gusztustalan. A kis tweetje pedig vicc. De persze ki tudja, ki mond igazat és ki nem...
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. december 05. 16:36 #32
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
JESSZUSOM. Stop it. Egyes emberek tenyleg meg vedeni probaljak Melanie-t? Miaz hogy hasznot huz ebbol a csaj? Persze, kitalalta az egeszet. Jesszusom mar, attol meg hogy valaki elvakult Melanie rajongo, vegye mar eszre az igazsagot.(: Melanie egy undorito noszemely, mindig is az volt. Nem tudta sohase hol a hatar. Es itt a lenyeg emberek. Lehet, nem ismerni Melanie hattersztorijat; amit szerintem csak azert nem lehet, mert tenylegesen ez tortent. Tudtam, hogy sohase volt normalis, de mostmar elegendo bizonyitekot kaptam erre. Nem hiszem el, hogy pont olyan reszek kerultek be a cikkbe, amik nem annyira lenyegesek. Melanie-t NEM ERDEKELTE a lany ellentmondasa, folytatta tovabb, amit csinal.
Es meg valami. Tudjatok milyen, ha tenylegesen bevan tepve az ember? Persze, csak vedeni szeretnetek Melanie dragat. Nem tudod mi a helyes cselekedet, es gondolom erosebb adagot kaphatott, mint Melanie. Undoritonak tartom, hogy ezt kihasznalva fogdosta, es szexualisan zaklatta. Komolyan, ez mindennek a teteje. Undorodom a tudattol, hogy en ezt a not szerettem.
Amugy az rettentoen nagy fail, hogy Melanie a sajat twitter uzeneteben vallotta be, hogy zaklatta. Ennyire ne akarja megmutatni, mennyire nincs ki a negy kereke, konyorgom. A vak is latja, hogy Melanie probalja menteni a mar csodbement karrierjet. De persze, a lany feltekenysegbol, irigysegbol, kapzsisagbol “talalta” ki. Valos.
Undorodom ettol a notol; Csokozon.
2017. december 05. 16:40 #33
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Idézet
Melanie tweetjét akár beismerésnek is vehetjük hiszen azt a részét a dolgoknak hogy történ köztük valami ő is megerősíti... 
Már csak az a kérdés a csaj akarata ellenére történt vagy ő is benne volt. 
Szerintem ahogy a legtöbb szexuális zaklatás esetében úgy itt sem lesz egyértelmű kimenetele a ügynek (ha csak nincsenek szemtanúk de általában az ilyesmi kettesben történik szóval nem szoktak lenni)


Ha olvastad a teljes angol változatot (mivel a fordítás a cikkben nem teljes, mint azt az előző hozzászólásomban is megemlítettem), akkor tudod, hogy a csaj egy percig sem volt benne. Ha nem, akkor elárulom neked, hogy ez gyakorlatilag annak a jóhiszeműségnek és szeretetnek a kihasználása volt, amit a lány Melanie iránt érzett, ahogyan gondolom mindannyiunk táplálnak szeretetet a legjobb barátnőjük iránt. A csend nem jelent beleegyezést, a "nem" pedig nem egy opció, hanem egy kijelentés. A "nem"-et nem kell megmagyarázni, vagy a miértekkel foglalkozni, a nem az nem.
És látod, pont itt van a baj; hogy megkérdőjelezik azt, amit leírt. Most kérdem én, mégis mi a fenéért akarna kitalálni egy ilyen borzalmas mesét arról, ahogyan Melanie Martinez megerőszakolja őt? Mi értelme lenne? Piti bosszúvágyból? Én, még annak ellenére is, hogy imádom a zenéjét, és sokat követtem őt közösségi médián, és rengeteg interjút és más videót néztem meg vele (ergo, igen is érdekelt engem, mint ember, és mint művész), inkább hiszek az áldozatnak, mint Melanie kijelentésének, mert az is könnyen elképzelhető, hogy az a tweet azért íródott, hogy védje magát. Márpedig én is védeném magamat, legalább is ösztönösen ezt tenném, ha valaki nemi erőszakkal vádolna engem. Az áldozatoknak legtöbbször meg sem próbálnak hinni, ez itt a baj, ezért ússzák meg annyira sokan a szexuális bántalmazást ártatlanul.
3 felhasználónak tetszik: Lisanne, madeleine., Szandi0820
2017. december 05. 16:45 #34
- törölt felhasználó -    
Egek, ez egyszerűen undorító >.< Az ilyen nem nevezhető barátnőnek, egy fokkal se különb azoknál a férfiaknál, akik egy sikátorban elkapják és a falhoz nyomják a nőket. Sosem volt szimpatikus nekem ez a csaj, ezek után se fog közelebb kerülni a szívemhez, ez az üzenet pedig, amit reagálásként írt... még visszataszítóbbá teszi. Még csak le se tagadta, hogy ő a leírtak szerint közeledett volna a barátnőjéhez, csak azt hozta fel mentségnek, hogy ő is akarta, egyszerű, bugyuta hárítás. Aki még ezek után is képes mellé állni és beveszi, hogy a másik lány csak "pénzcsinálás" címszó alatt találja ezt ki, azoknak nem tudom, mégis mi van a fejében agy helyett. FELHÁBORÍTÓ. Remélem lezárják ezt a zaklató, lelki terrorista tyúkot.
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. december 05. 16:48 #35
rainbowguy77
rainbowguy77
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 265066
Offline offline
Én Melaniet imádtam. Hatalmas rajongója voltam. Most azt hiszem megyek hányni.
2017. december 05. 16:50 #36
jelenaismylove
jelenaismylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 267917
Offline offline
Nem találok szavakat... hatalmasat csalódtam
2017. december 05. 16:56 #37
Luja4
Luja4
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.25.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 259953
Offline offline
A kedvenc énekesnőm...ezek után nem tudok rá úgy gondolni, mint eddig...fúj
2017. december 05. 17:02 #38
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Nem hazudok, nekem maga Melanie -amit mutatott magából a közönség felé- soha nem volt szimpatikus. Ez a kábítószerezés szörnyen taszított benne. Mégis kissé fura ezt a cikket olvasni számomra, hiszen a dalait imádom hallgatni, a telefonomra is le vannak töltve. Azt sem ígérhetem, hogy ezentúl nem fogom hallgatni, mert tudom, nem lennék képes a betartására. Művészként oké, de emberként egyre jobban eltaszít magától. Szerintem semmi oka nincsen a lánynak hazudni egy ilyen dologról. Remélem, rendben lesz azért. :\ Ha nekem ismerősöm csinálna ilyet az akaratom ellenére, le lennék sokkolva... bár tuti úgy megrúgnám előbb-utóbb, hogy érezzen egy kis fájdalmat ő is.
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. december 05. 17:09 #39
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
Milyen érdekes hogy hirtelen mindenki "én eddig is utáltam"ozni kezd xddd amúgy mi ez már? o.o Látszik a non, hogy nem komplett , mindig is látszott.. normális ember nem sminkeli magát porcelán babának, istenem..
2017. december 05. 17:11 #40
- törölt felhasználó -    
"Semmire nem mondott nemet, amit együtt tettünk." Ja, de ahogy olvasni lehetett igent sem mondott semmire. Mi a f*sz Melanie, komolyan? Mélységesen ledöbbentett az eset, mert bár annyira nem ástam bele magam az életébe, egy ilyet azért nem néztem volna ki belőle. A reagálása pedig csak olaj a tűzre. Ennyi erővel már be is vallhatta volna, hogy igazak az állítások, feleslegesen kerülgeti a témát.
Kíváncsi vagyok mi lesz ennek a folytatása, van egy olyan sejtésem, hogyha örökre nem is, egy időre biztos befuccsol a karrierje.
Timothynak pedig kitartás, szörnyűséges lehet egy ilyennel együtt élni.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok