Starity

Botrány! Melanie Martinez megerőszakolta legjobb barátnőjét!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 08. 18:58 #101
Therealcrybaby8
Therealcrybaby8
új tag
 
Státusz"So what if 'im crazy? The best people are!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 266838
Offline offline
Elina98-Pontosan..az én véleményem szerint köztük volt szexuális kapcsolat,de Timothynak ezzel pont semmi baja nem volt,most csak jól jött neki egy kis botrány az albuma miatt.....szerintem ez a megvetendő!
2017. december 08. 19:20 #102
nvm666
nvm666
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.08.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 268172
Offline offline
ha ugy gondoljátok hogy Melanie annyira gonosz és megerőszakolta Timothyt akkor nézzétek meg ezt a videót https://www.youtube.com/watch?v=8DWBfHgZPB8 ha ezek után még biztosan állítod hogy melanie megerőszakolta az már a te tolgod
2017. december 08. 20:33 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (Therealcrybaby8 @ 2017.12.08. 18:58)
Elina98-Pontosan..az én véleményem szerint köztük volt szexuális kapcsolat,de Timothynak ezzel pont semmi baja nem volt,most csak jól jött neki egy kis botrány az albuma miatt.....szerintem ez a megvetendő!

Még ha igaz is lenne az állításod, hogy tudod azt gondolni, hogy ha valakit a legjobb barátnője/legjobb barátja erőszakol meg, akiben talán a legjobban bízik és tiszteli őt, majd egyből rohan a rendőrségre feljelentést tenni? Ez egy hatalmas lelki trauma és sokk, amit az ember nem szívesen kürtöl ki, viszont Melanie-ról eddig mindenki azt hitte, hogy egy aranyos lány, még én is az interjúi alapján, és most igazolódott be, a barátnője tapasztalatai alapján, hogy nem teljesen azt az arcát mutatta az embereknek, amit eddig hittünk róla.
Egyik ismerősömet is megerőszakolta a legjobb barátja, és körülbelül ugyanaz a történet, mint a két lány esetében. Megbízott benne, és vakon követte, majd hirtelen megtörtént az a dolog, amit a barátjából kevésbé nézett volna ki, és még teherbe is esett. De nem ment rendőrségre, a következő alkalommal is, amikor átment a barátjához, újra lejátszódott a történet, és a lány azóta egy lelki roncs lett, mert a srác pár hónap múlva otthagyta őt terhesen és lelkileg teljesen kiszívva- mire ráeszmélt, hogy cselekedni kéne, már hiába ment volna a rendőrségre. unsure.gif
2017. december 08. 21:47 #104
nvm666
nvm666
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.08.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 268172
Offline offline
akkor most leirom hogy mi van abban a videóban azok kedvéért akik nem szeretnék vagy nem hajlandóak végignézni.a koncepcioja a videónak az hogy bemutatja a helyzetet melanie és timothy oldalárol de most foglalkozzunk csak melanival.A video készitője olyan dolgokat mutat be amik ütköznek timothy történetével,és most ezeket leirom.1.ugye a leirtak szerint 2015 június 25.-én történt az eset egy kétnapos ottalvos bulin viszont 21.-én melanie new york-ban volt koncertezni és csak 25.-én jött vissza https://www.instagram.com/p/4WPjMENx91/?taken-by=littlebodybigheart ez ugye azt jelenti hogy timothy hazudott mert azt mondta h csak a második estén erőszakolta meg de akkor mi van az első estével?2.timothy azt mondta az egyik interjúnál hogy utána nem hallot több mint egy évig melanie-rol ettöl függetlenül 2017 januárjában megkérdezték timothy-tól hogy barátok e még és ö azt mondta hogy igen https://youtu.be/8DWBfHgZPB8?t=289 (időpontos tehát nem kell végignézni). ez már 2 dolog volt amiben hazudott és ki tudja még hogy miben.szival csak ezt suerettem volna leirni mert rossz látni hogy emberek 0 utánna nézéssel szídját a kedven előadóda.
2017. december 09. 13:42 #105
Therealcrybaby8
Therealcrybaby8
új tag
 
Státusz"So what if 'im crazy? The best people are!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 266838
Offline offline
Nylandryn-Tudod pont ott van a kutya elásva,hogy Timothy meg Melanie két külön államban tartózkodott az eset alatt. Meg sem lett erőszakolva. De akkor is ,az a barátnőd akivel ez történt,elhiszem,hogy nehéz volt feldolgoznia és lelki roncs lett,de ha a rendőrségre már nem mert,meg felesleges lett volna elmenni..ő sem írta ki ország,világ szeme elé Twitterre!
2017. december 09. 15:27 #106
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
én nagyon szeretem Melanie számait, bár őt magát annyira nem ismerem és be kell valljam, sok más előadóval is pont így vagyok. engem a dalaik és a dalszövegeik érdekelnek leginkább, nem pedig az előadó személyisége. nyilván finoman fogalmazva jó pont, ha az adott énekes nem egy szexuális zaklató aki minden második héten betép. amúgy én a csaj helyében nem írtam volna le, hogy drogoztak, mert így valóban ő sem tűnik azért teljesen ártatlannak. mondjuk jómagam minden nemű testi zaklatást mélyen elítélek, de manapság annyi ilyen hír bukkan fel hirtelen, melynek egy része/a fele azért sántít valahol. nem tudom mit gondoljak, bár őszintén valahogy nem is érdekel mások élete ennyire. én ettől még továbbra is hallgatni fogom a számait.
2017. december 09. 18:21 #107
Aely Waite
Aely Waite
új tag
 
Státuszall be fine
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.03.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 252889
Offline offline
mivan crybaby-k :''D
­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­
2017. december 09. 18:43 #108
lizzujjs
lizzujjs
új tag
 
StátuszNo, I'm not just a pretty girl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 227491
Offline offline
Nem hiszem el.Imádom Melaniet, de most nem tudom mit gondoljak.
2017. december 09. 19:04 #109
lizzujjs
lizzujjs
új tag
 
StátuszNo, I'm not just a pretty girl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 227491
Offline offline
Én igazából nem hiszek Timothynak.
2017. december 16. 14:24 #110
Desteny419
Desteny419
új tag
 
Státusz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.28.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 241922
Offline offline
Elody, teljesen igazad van, én sem vagyok az a tipikus "Tudjunk meg mindennt a kedvenc énekesünk magánéletéről, és igaz, nem hátrány, ha nem csinál ilyeneket, de a zenéje attól nem lett se rosszabb, se jobb. És én is utálom a szexuális bántalmazást, és hasonlókat, de Melanie zenéjét imádom, és attól, hogy ezt tette/nem tette még hallgathatom és fogom is! smileeee.gif
2018. január 05. 20:07 #111
Yunocchi
Yunocchi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.07.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 258690
Offline offline
Ki hiszi ezt el? Azért hagyjuk már, hogy egy lány egy másik, hasonló testfelépítésű lányt nem bír leállítani, ha az megpróbálja megerőszakolni..
Valamint egy másik cikkben olvastam, hogy a csaj szerint Melanie többször is orálisan kielégítette akarata ellenére...Csak azt nem értem, hogy lehet valakit egyáltalán akarata ellenére kielégíteni? Ha annyira ellenezte volna a dolgot, egy az, hogy ott ütötte, rúgta volna, ahol csak tudta, nem hogy még kielégült volna, többször is ráadásul biggrin.gif
Az egész úgy kamu, ahogy van. Épp az ilyenek miatt nem hisznek sokan a szexuális zaklatást valóban elszenvedetteknek.
2018. március 01. 11:06 #112
Mars Argo Fan
Mars Argo Fan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.03.01.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 269272
Offline offline
Hahoo emberek vegyétek már észre Tim már a nyáron kiposztolt egy behind the scenes képet a sleep videóklipphez, majd novemberben egy videóban szóba került a klipp és mondta
2018. március 01. 11:07 #113
Mars Argo Fan
Mars Argo Fan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.03.01.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 269272
Offline offline
Hogy készen van csak kel valaki aki támogatja. Néhány hétre rá tweetelte a storyit és a múlthéten kiadta a klippet. Ő Melanie-t HASZNÁLTA a hírnévhez
2018. április 24. 22:37 #114
p0szke
p0szke
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.03.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 259516
Offline offline
Nincs 170 centi? Na ne már.
A lány 160 centi sincsen, nem hogy 170.
2020. május 26. 12:27 #115
HermioneGiga
HermioneGiga
visszatérő vendég
 
StátuszJonathan Young
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 18
Azonosító: 271712
Offline offline
Na, ennyit róla.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok