Starity

Megszólaltak a készítők! Botrányai ellenére ezért tarthatta meg állását Johnny Depp

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 08. 18:50 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Úgy tűnik, a filmkészítők mindennek ellenére bíznak a színészben és tehetségében.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. december 08. 19:00 #2
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Johnny egy hihetetlenül tehetséges, vicces ember, akit nagyon szeretek.♥ Az, hogy mi történt kettejük között, azt csak Johnny és Amber tudhatja. Ezért kár lenne elutasítani Deppet, hiszen a filmiparban az egyik legjobb.♥
2017. december 08. 20:10 #3
Beáta2002
Beáta2002
új tag
 
StátuszBlack
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.13.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 209147
Offline offline
Akinek nem tetszik, hogy Johnny Deep játszik ebben a filmben az ne nézze vagy tudom is én... Nekem akkor is a kedvenc színészem marad és nem fogok elhinni semmi rosszmájú és gonosz pletykát róla <3
2017. december 08. 20:47 #4
lovelove
lovelove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.19.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 265522
Offline offline
AnnaZriinyi elmondtad amit gondolok
2017. december 08. 21:12 #5
- törölt felhasználó -    
Rowling nyilatkozatán érződik, hogy azért ő tartózkodóbb a témában valamennyire, nem veszi annyira készpénznek a helyzetet. Előttem a kis ámokfutásaival, mint ember leírta magát, tehetségesnek tartom... de a kitörései számomra riasztóak.
2017. december 08. 21:59 #6
- törölt felhasználó -    
Örülök hogy a feltűnési viszketegségbe szenvedő ribizli miatt Johnny nem veszített.
2017. december 08. 22:32 #7
Cinti1999
Cinti1999
 
Státusz"Ha minden kívánságod valóra válna,sok álmod pusztulna el." - Marilyn Manson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.06.
Hozzászólás: 751
Csatolások: 0
Azonosító: 197302
Offline offline
Idézet (AnnaZriinyi @ 2017.12.08. 19:00)
Johnny egy hihetetlenül tehetséges, vicces ember, akit nagyon szeretek.♥ Az, hogy mi történt kettejük között, azt csak Johnny és Amber tudhatja. Ezért kár lenne elutasítani Deppet, hiszen a filmiparban az egyik legjobb.♥


így így meghajolo.gif biggrin.gif
2017. december 09. 02:52 #8
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Most komolyan azért támadták,mert az a kis rüfke hülyeségeket talált ki róla..csak azért,hogy híres legyen? ...Hála az égnek,hogy a rendező ezt nem így gondolta... Johhny egy kitűnö színész! Az egyik legjobb! És most egy ilyen picsogó kisány miatt nemláthatnáánk többet filmben? Nah mennyenek a fenébe....mind aki hisz annak a kis fruskának... Ps. alig várom a filmet! *-* De csak is Johhny miatt smileeee.gif
2017. december 09. 08:48 #9
- törölt felhasználó -    
Ha igaz lett volna a pletyka amit az a nő kitalált, akkor biztosan nem kérték volna fel a második filmre. Örülök neki, hogy a rendező nem foglalkozott ezzel.
2017. december 09. 10:05 #10
- törölt felhasználó -    
Az a pénzéhes p*csa csak arra ment,hogy lehúzza Deppet.Sosem hittem neki,érdekes,hogy rajta kívül mindenki rendes,kedves embernek tartja Johnnyt.
2017. december 09. 11:27 #11
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Ha igaz, ha nem, ettől még valakinek nem kell elvenni a munkáját. Felőlem nagy kedvencről vagy épp utált sztárról is szó lehet, ennek nem kell azt jelenteni, hogy ne dolgozhat többé. A nagyvilágban sem így van többségében...
2017. december 09. 11:45 #12
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Szerintem mi nem tudjuk hogy Johnny milyen ember, ezt csak azok tudják akik ismerik. Nem értem, hogy így sokan miért bélyegzik meg? Én a tehetségét ismerem el, azt nem tudom milyen ember és nem is is érdekel igazán. Az amit a sajtó mond, az nem biztos hogy igaz.....
2017. december 09. 12:03 #13
JohnnyDeppFanForever
JohnnyDeppFanForever
visszatérő vendég
 
StátuszNot all treasure is silver and gold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.29.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 207548
Offline offline
Nagyon örülök annak, hogy nem választották mást helyette. Elszomorít az a tény, hogy sokan inkább a magánéletükről szóló pletykákkal foglalkoznak a tehetség helyett... De a lényeg, hogy Johnny marad Grindelwald <3 Aki meg nem akarja, hogy benne legyen a filmben, az inkább ne nézze meg wink.gif
2017. december 09. 12:29 #14
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2579
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
Örülök neki, hogy a folytatásban is őt láthatjuk majd. Én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel a magánélete, valamint az ezzel kapcsolatos pletykák. Johnny napjaink egyik legtehetségesebb és legsokoldalúbb színésze, nagy butaság lenne, ha a magánéletével kapcsolatos pletykák miatt vennék el tőle a szerepet.
2017. december 09. 14:09 #15
- törölt felhasználó -    
Nevetségesnek tartom, amit sokan leírnak "tök, mindegy, milyen a magánéletben, engem nem érdekel, milyen ember" címszó alatt, ez szerintem eléggé nagy éretlenségre utal... Félreértés ne essék, én is nagyon nagy rajongója vagyok színészként, A Karib-tenger kalózai óta imádom az alakításait. DE. Ha teszem azt, magánszemélyként azt csinálná, mint amivel Charles Manson foglalatoskodott, amellett akkor se lehetne elmenni szó nélkül, akkor nem mentené már meg a tehetsége az emberi oldalán tátongó űrt, akkor nem csak, hogy jogos lenne elvenni tőle szerepet, hanem minősíthetetlen is lenne, ha nem tennék meg. De a lentebbi elvakultságból ítélve az se számítana, ha Johnny szektavezér lenne, ameddig ez nem hatna ki a képernyőn nyújtott teljesítményére....
2017. december 09. 16:27 #16
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
szerintem Johnny nagyon rossz Grindelwald szerepére, nem ezért vagy mert ne lenne rossz színész, de olyan öreg már ehhez a szerephez TT egyáltalán nem így képzeltem el a karakterét a könyvekben
2017. december 09. 22:54 #17
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Idézet (Gothic01 @ 2017.12.09. 14:09)
Nevetségesnek tartom, amit sokan leírnak "tök, mindegy, milyen a magánéletben, engem nem érdekel, milyen ember" címszó alatt, ez szerintem eléggé nagy éretlenségre utal... Félreértés ne essék, én is nagyon nagy rajongója vagyok színészként, A Karib-tenger kalózai óta imádom az alakításait. DE. Ha teszem azt, magánszemélyként azt csinálná, mint amivel Charles Manson foglalatoskodott, amellett akkor se lehetne elmenni szó nélkül, akkor nem mentené már meg a tehetsége az emberi oldalán tátongó űrt, akkor nem csak, hogy jogos lenne elvenni tőle szerepet, hanem minősíthetetlen is lenne, ha nem tennék meg. De a lentebbi elvakultságból ítélve az se számítana, ha Johnny szektavezér lenne, ameddig ez nem hatna ki a képernyőn nyújtott teljesítményére....

Azért egy szektavezér, meg egy párkapcsolati zűr közt van egy kis különbség, nem gondolod? mellow.gif
2017. december 10. 10:52 #18
DirtyDiana1990
DirtyDiana1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 221894
Offline offline
Az a baj ezekkel az ügyekkel, hogy a média rögtön ítéletet hoz egy-egy ismert ember felett, holott elvileg megilletné őket az ártatlanság vélelme, addig míg jogilag be nem bizonyítják az ellenkezőjét. Már ha van mit, persze. Aki bűnös, az bűnhődjön, aki ártatlanul vádol meg valakit, az is kapja meg a méltó büntetését!
2017. december 10. 15:18 #19
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Zaklatási ügyek ide, vagy oda, ha valaki nem hisz a szemének, az már irtó gáz! Mivel, az őrjöngős videón jól látható, hogy a johnny-fiú minden csak nem kezes bárány, vagy éppen józan életű! Áh,, még egy kicsit sem látszik a filmen, hogy milyen agresszívan vagdalózik, és totál részeg!! Na, ennyit az emberi józan gondolkodásról! Ps: A filmesek meg csak nyalogassák a piás-johnny seggét! Talán a legközelebbi csajának a foga fogja bánni!! A lényeg, hogy a film sok-sok profitot hozzon! Mert ugye,, minden a pénzről szól, ha még a híres pasik fele egy beteg állat is!
2017. december 10. 15:25 #20
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Sellymee2003 ! " Az a pénzéhes picsa, kékre-zöldre volt verve! De ez láthatóan mellékes a számodra!! Ja megértelek, hogy ilyen felszínesen kezeled ezt a kényes témát, mivel nem téged vágott pofán a Jonhnny-ka....
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

David Yates David Yates 13806.