Starity

Megszólaltak a készítők! Botrányai ellenére ezért tarthatta meg állását Johnny Depp

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 16. 13:29 #21
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
Mensch azon a napon meghalt Johnny édesanyja. Azon az estén, mikor Amber kihívta a rendőrséget, hogy de hát őt "kékre-zöldre" verték, NEM. TALÁLTAK. SEMMI. FOLTOT. A DRÁGASÁGON. Továbbá, Amber azt vette fel, ahogy Johnny szekrényeket csapdos, és Johnny látta, hogy videózik. Milyen épp eszű ember veszi fel azt az embert, aki veri, az említett személy SZEME LÁTTÁRA, aki ráadásul részeg. Plusz, Amber volt lecsukva azért, mert erőszakos volt a barátnőjével.
Továbbá, Johnny összes közeli barátja, exe, volt jegyese, köztük Vanessa Paradis, Winona Ryder (ha jól emlékszem), a lánya, J.K Rowling, mindenki, mindenki Johnny oldalán áll, akik igenis JOBBAN ismerik, mint te. Szóval, el lehet hallgatni. Mellesleg, azt a hétmilliót, amit Amber "adományozott", Johnny egyenesen a szervezetnek adta, mert tudta, hogy Amber nem adná nekik oda a pénzt. Utána egy csőgazdag üzletemberrel jött össze, aki kidobta, mert egy A R A N Y Á S Ó, akit csak a pénze érdekelte. De IGEN, Johnny itt a gonosz, aki idejét és pénzét áldozza rákos gyerekekre, aki mindenben benne van, ami jótékonykodás, akit csak dícsértek karrierje kezdete óta. 11/10 a logikádra. Kár, hogy mínuszban.
1 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl
2017. december 17. 16:53 #22
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
FloraT, köszönöm, hogy nem nekem kellett leírnom!
2017. december 19. 14:27 #23
- törölt felhasználó -    
Mensch:FloraT mindent leírt,amit akartam.
2018. január 13. 11:06 #24
Lilla04
Lilla04
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 268668
Offline offline
Florat-nek igaza van. Amúgy meg ha ennyi ember kiáll Johnny Depp mellett, akkor nem értem, hogy mások, akik nem is ismerik, miért bírálják néhány hamis hír miatt. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy én ismerem hanem hogy ha pl. J.K.Rowling mellette marad (meg persze további rengeteg ember), akkor én nekik hiszek, nem pedig azoknak, akiknek a híreik igazsága amúgy is kétes volt.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

David Yates David Yates 13756.