Starity

A sztárok is kiálltak a bántalmazott kisfiú mellett

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 12. 15:16 #21
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
Mi az, hogy tegyük félre ha valaki rasszista? A rasszistáknak én is szépen beverném a fejét, és ha Keaton kezdte a beszólogatást, ne csodálkozzon, ha utána kap. Megérdemli. Az anyja is egy paraszt, hogy így átveri az egész internetet.
2017. december 12. 15:19 #22
- törölt felhasználó -    
Gal Gadot is megosztotta Twitteren és hozzá is szólt. heart.gif Mindegyikőjüktől aranyos!
2017. december 12. 15:52 #23
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Én egy gyereket nem tudok utálni, a szülei nevelték bele, ha rasszista. Szomorú, hogy ilyen dolgok derültek ki, mert egyébként tanulságos lenne a videó. Viszont szép dolog, hogy sokan támogatásukat, szeretetüket fejezték ki, vannak még jó emberek.
2017. december 12. 16:06 #24
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (audreyzz @ 2017.12.12. 15:16)

Ahogy látod meg is kapta. Habár erősen kétlem, hogy bunkó megjegyzésekre (gyerek részéről vagy mástól) a normális válasz az erőszak. Ennyi erővel az erőszakkal egyetértő emberek nyugodtan támogathatnák a terrorizmust, a robbantgatásokat, az öngyilkos merényleteket. Ez most így lehet, hogy erős, de gondolj bele, ők is valahol így kezdték a gondolkodást.
Felnőttekkel sokat nem lehet mit kezdeni, de talán a gyerekből ki lehetne nevelni ezt a hozzáállást, ha kapna segítséget, de az az érzésem, hogy egyszerűbb, ha félrefordítják az emberek a fejüket.
2017. december 12. 17:00 #25
- törölt felhasználó -    
Én csak azt nem értem ebben a történetben, hogy a világszerte több millió hasonló és még durvább esetből miért éppen ez lett ennyire felkapva...? rolleyes.gif Az ismeretségi körömben is van olyan ember, akivel, mint nemrég megtudtam, anno az iskolájában ennél ezerszer brutálisabb módon bántak és biztosan nincs egyedül. Eddig lepergett az emberek nagy részéről és a sztárokról is, hogy vannak ilyen esetek, miért hirtelen épp ennek a videónak a hatására lett ennyire szívügye az embereknek ez a dolog? Nem akarom elhinni, hogy más nem írja ki a közösségi oldalára, ha valami hasonló érte, amennyire szociális média függők az emberek, de ettől függetlenül még nem tartom helyénvalónak, ahogy ezzel a gyerekkel bántak, noha ha ő is bántalmazón áll hozzá a társaihoz - rasszista megjegyzések, ha otthonról hozta, ha nem - akkor ne csodálkozzon, ha a tökösebb gyerekek valahogyan visszavágnak. Aminek lehetett volna természetesen más módja is.

Lehet, hogy kombinálok, lehet, hogy rosszindulatú vagyok, de nekem kissé megrendezett szaga van ennek a dolognak, abból is egy rosszul szervezett dolognak, az utólagosan felszínre került infók alapján. Justin Bieber a rajongói leköpése és hasonló húzásai után nagyon rá van szorulva, hogy szerethetőbb színben tűnjön fel, a Nickelback Amerikában elég komoly közutálatnak örvend bizonyos rétegekben, amin Chad kötözködő megjegyzései se segítenek sokat, Katy Perry megint a topon van, de a felkapott elitet valahogy le kell körözni, na meg A bosszúállóknak se árt egy kis plusz promotálás, ha puszta jóindulatú felajánlás lett volna, akkor nem lett volna muszáj az időt és a várost is belevenni...
2017. december 12. 17:02 #26
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Egy a bja ezzel az egésszel: a szülők buta hibája miatt egy gyerek életét teszik tönkre. Egyrészt a zaklatásokkal, másrészt azzal, hogy azt a példát látja otthon, hogy a rasszizmus teljesen normális dolog. Persze, a gyerek saját megnyilvánulásai miatt került ilyen helyzetbe, de szerintem mielőtt elkezdenénk ujjal mutogatni (főként twitteresekre gondolok), nzzünk magunkba, honnan jóttünk, milyen neveltetést kaptunk. Sajnos nem mindenki nő fel olyan környezetben, ahol esélyt kap arra, hogy tág látókörben szemlélhesse a világot, és sajnos ezek a gyerekek legtöbbször nem is akarnak mások lenni, mert nem tudják, milyen az, hiszen nem volt, aki megismertesse velük. Keaton szemében ő nem rasszista, legalábbis nem gondolja, hogy ez olyan nagy dolog. Én első soron a szülőket hibáztatom, amiért nem hagyták, hogy a gyermekük/gyermekeik maguk döntsenek, és beléjük nevelték mindenzt.
Ilyenkor adok hálát az égnek, hogy a szüleim jó neveltetést adtak, nem voltam lazán fogva, szigor sem volt itthon, mindig számított a véleményem, és számít is, és állandóan azt nézték, mi a lehető leghelyesebb, amit taníthatnak, nem azt, mi a többség/az ő véleményük, és nem próbáltak olyanná formálni, amilyen alap esetben nem lennék.
Persze, 2017-ben Keatonnak is lehetne már annyi esze, hogy nem követi szülei példáját, de itt megintcsak azt tudom mondani, hogy aki így nőtt fel, nem is akar kilépni a kényelmes kis világából. Sajnálom ezt az egészet, hogy egyáltalán ilyenek megtörténhetnek egy iskolában, mindenféle rasszista beszólások, bántalmazások, stb. Évek óta egyre nagyobb és nagobb gond ez a társadalomban, lassan jó lenne, ha ennek irányába tennénk lépéseket, és nem minden hülyeségnek szentelnénk az időnket, hanem próbálnánk olyan gyermekeket nevelni, akik tudják, mi a helyes, és mi nem.
2017. december 12. 17:03 #27
Rusher Girl 007
Rusher Girl 007
 
Státusz"yesterday,love was such an easy game to play..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.13.
Hozzászólás: 771
Csatolások: 0
Azonosító: 246453
Offline offline
a gyerekek tényleg kegyetlenek,és mind ez a mai világ rontsa meg őket.Tényleg tisztelet a kivételnek akikből nagyon kevés van sajnos..nagyon kedves volt a sztároktól hogy kiálltak mellette.
2017. december 12. 17:36 #28
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Szegény, nem ezt érdemli sad.gif
2017. december 12. 17:54 #29
s.zsofia
s.zsofia
visszatérő vendég
 
Státuszsave your tears for another day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 251606
Offline offline
Gothic01: Teljesen egyetértek veled.
2017. december 12. 17:54 #30
Sappho
Sappho
 
Státuszhttp://everythingiwantedbutnothingilleverneed.wordpress.com :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.05.
Hozzászólás: 558
Csatolások: 0
Azonosító: 212957
Offline offline
Én fognám a csemetémet, bemennék az igazgatóhoz, feljelentést tennék, és kivenném a suliból és átíratnám máshová wink.gif
2017. december 12. 18:05 #31
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2006
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Sappho egy normális szülő ezt tenné de ez a nő inkább levideózta a síró gyerekét aztán feltette a netre és várta a pénzt most meg tagadja hogy azért tette volna
2017. december 12. 18:14 #32
smokexmirrors
smokexmirrors
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.12.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 268222
Offline offline
De arról senki nem beszélt mikor kettő fekete lány öngyilkos lett hasonló dolgok miatt. Aki megemlítette Az Camila volt... MÁSRÓL NEM TUDOK. Igaz egy megemlítéssel nem leszel előrébb az életben de talán elindul valami. Ha meg az ő példájukat veszed azt nem lehet akkor sem félre tenni hogy rasszisták ha bántották ha nem. És amit írtam legelőször és egy illető persze csak egy töredéket emelt ki belőle '...Oké ma ilyen világban élünk de 5 percig nem tartott volna hogy kiálljon a gyereke mellett azokkal szemben akik bántották..." NEM vagyok szülő de ha egy szerettem bántják ok nélkül azt igen is szóvá teszem még akkor sem ha nem változik semmi. De ő nem tette szóvá ő nem ült le ezzel és azzal beszélni ő a netre ment a videóval de már úgy hogy egyből lehetett neki adományozni. Akkor neked ez nem esik le? Pedig eléggé összetehető. A saját gyereke megalázását arra használja hogy pénzhez jusson. Milyen szülő az ilyen?
2017. december 12. 18:26 #33
Evangline.
Evangline.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.28.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 251939
Offline offline
Az igazság az erről a fiúról, hogy többször is az N-betűs szót használta a társai felé, és egyszer csak mindenkinek elege lett belőle. Az egész családja rasszista, és az emberek még mindig pénzt adnak neki..... Ha valaki annyira sajnálni akar valakit, az ne ő legyen, sokkal brutálisabb esetek is vannak.
2017. december 12. 18:34 #34
RedKoi
RedKoi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 255348
Offline offline
Az az igazság, hogy ha tényleg rasszista megjegyzéseket tett másokra, akkor miért csodálkozik ha valakinek ez nem tetszik? Persze, hogy fél ebédelni a többiekkel... Ettől függetlenül nem a gyerek hibája, hogy a szülei olyanok amilyenek és ezt nevelték bele. Bár ha a gyerek okosabb lenne, akkor észre venné, hogy amit a szülei művelnek az nem normális. És ezt úgy mondom, hogy az egyik ismerősöm szörnyű körülmények között nőtt fel, illetve a szülei is borzalmasak voltak, ők is tettek bizonyos megjegyzéseket másokra, de ő kisgyerekként is normális volt, nem követte a szülei példáját. Mindenki szerette őt. Úgy hogy ez az egész dolog ahogy van gáz. Először sajnáltam a kisfiút ahogy sírva meséli a történteket, de amikor rájöttem, hogy ő sem ártatlan akkor hát eléggé meglepődtem. És elég szomorú, hogy az ilyen 'kisebb' dolgokat egyből felkapják. Amikor több fiatal lesz öngyilkos, zaklatások, bántalmazások miatt, akár családban, iskolában, akkor valahogy ezekről nem sokan beszélnek...Hiszen mennyivel durvább fizikai és lelki bántalmazások történnek a világban, mint ez...Arról nem is beszélve, hogy mennyi fiatal van kitéve annak hogy rasszista megjegyzéseket tesznek rájuk, illetve akiket a saját családjuk terrorizál, alkoholista, drogos szülők..stb
2017. december 12. 19:11 #35
lovelove
lovelove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.19.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 265522
Offline offline
Ha tényleg csak a pénzre mentek, sajnálom... és szánom őket.
Viszont a sztároktól nagyon rendes volt hogy felszólaltak érte, ha úgy vesszük, valójában a bántalmazás ellen szóltak fel.
Justin olyan jó szívű hogy nem igaz (ezt már eddig is tudta aki ismeri)❤❤
Christől is nagyon aranyos volt!smileeee.gif
2017. december 12. 19:21 #36
Eugenie
Eugenie
új tag
 
StátuszÁlmainkban olyan világban járunk, ami csak a miénk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.10.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 268195
Offline offline
Én sajnálom a kissrácot. sad.gif tudom milyen érzés.sad.gif
Justin, Chris, Katy és a Nickelback viszont nagyon rendesek voltak! smileeee.gif
2017. december 12. 19:27 #37
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Ha minden igaz, amit leírtak itt páran, akkor szánalmas az anya, hogy ilyenekre használja fel a gyerekét. Nem mellesleg, Keaton van beállítva áldozatnak, mikor lényegében ő is bántalmaz másokat. Bár - mint ahogy előttem is írta valaki - nem valószínű, hogy a fizikai bántalmazás, az agresszió a megoldás a helyzetre.
Az is igaz, hogy nem a gyereket kell hibáztatni, nyilván azt hallja otthon és nem hiszem, hogy elég idős ahhoz, hogy felfogja, hogy az, amit mondanak a szülei, nem helyénvaló.
2017. december 12. 21:05 #38
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Nagyon sajnálatos, hogy ilyen világban élünk...a sztárok viszont nagyon jó fejek voltak vele!
2017. december 12. 21:32 #39
oOKikiOo
oOKikiOo
visszatérő vendég
 
StátuszElveszem a könyvsorozataimban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 262696
Offline offline
Szegény, bekönnyeztem a videót nézve... cray.gif Régebben nekem is voltak ilyen problémáim, de most már vannak olyan barátaim, akik kiállnak mellettem/ értem smileeee.gif
A sztárok kommentjei pedi igazán segítőkészek és kedvesek, szívből jövők heart.gif
2017. december 12. 21:44 #40
little mix20011
little mix20011
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.12.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 268243
Offline offline
Attól hogy a szülei rasszisták attól másnak nincs joga gunyolni őt.Persze hogy az iskola nem vállalja fel mivel az az ő hirnevuket rontaná ha kiderülne mennyire leszarják a gyerekeket.Amerikában már akkor is rasszista vagy ha beoltozol egy kreol bőrű embernek.Ha nekem lenne gyerekem én sem néznem tétlenül a gyerekem gunyolodasat és ha az iskola szarik rá akkor más úton próbálom felhívni a figyelmet.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok