Starity

Elhunyt a fiatal koreai szupersztár, Kim Jong Hyun

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 18. 20:21 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Az egyik legnépszerűbb k-pop fiúbanda, a SHINee tagjaként ismertté vált dél-koreai előadóra nővére talált rá öntudatlan állapotban. A 28 éves énekes a kórházban meghalt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. december 18. 20:22 #2
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
Nyugodjék békében sad.gif
Nagyon nagy kedvencem volt, lesokkolt a hír cray.gif
2017. december 18. 20:26 #3
RKiara
RKiara
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 251949
Offline offline
ez nagyon nem így volt, hanem szén monoxid mérgezésben hunyt el az SM is elmondta ezt a cikket még azok írták akik semmit sem tudtak csak találgattak a többi magyar oldal is hibásan ír róla legalább ez az egy nem így lenne...
2017. december 18. 20:28 #4
RKiara
RKiara
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 251949
Offline offline
na igen szóval annyi h nem talált rá a nővére hanem sejtette és hívta a rendőröket
2017. december 18. 20:30 #5
RKiara
RKiara
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 251949
Offline offline
és egy szöuli hotel volt nem apartment volt. ennyi ezen kívül nyugodjék békében a szívem szakad meg sad.gif
2017. december 18. 20:30 #6
- törölt felhasználó -    
Nyugodjon békében. sad.gif
2017. december 18. 20:34 #7
ubbli
ubbli
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.13.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 267285
Offline offline
Klisés, viszont minden szavam elfogyott. Hihetetlenül szeretem ezt az embert, igazi művészet, amit maga után hagyott. Kérlek, vigyázz magadra pici Dínó!
Jól dolgoztál.
2017. december 18. 20:36 #8
- törölt felhasználó -    
soha sem hittem volna, hogy valaha ezt kell majd hallanom. attól a pillanattól kezdve tudtam róla, hogy először megjelent a hír a koreai portálokon úgy 11 óra körül, és azóta teljesen sokkban vagyok. egyszerűen nem találok szavakat... nagyon szörnyű, hogy már soha nem láthatom. háromszor lett volna lehetőségem látni őt, mégsem éltem vele, és ez nagyon bánt. 7 éve ismertem a shinee-t és 4 éve mondhatom magamat rajongónak. bárcsak ne így végződött volna... már órák óta bőgök, nem bírom felfogni. remélem most már megtalálta a békességet, amit a földön nem talált... nyugodj békében kim jonghyun (és igen, még mindig nem hiszem el, hogy ezeket a szavakat kell begépelnem... soha sem gondoltam volna... megszakad a szívem...)
2017. december 18. 20:42 #9
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
egy részem meghalt vele. felfoghatatlan. nem tudom abbahagyni a sírást.
2017. december 18. 20:42 #10
LunaNocturnea
LunaNocturnea
új tag
 
StátuszIn 666 ways I love you and I hope you feel the same...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.01.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 267632
Offline offline
Órákkal ezelőtt hallottam a hírt, de egyszerűen nem tudom feldolgozni.
Nagyon fontos volt nekem Jonghyun, és a zenéje, a hangja, az egész lénye. Tényleg valódi tehetség volt, nagyon keményen dolgozott. Az egyik legmeghatározóbb egyéniség számomra a k-popban. Most valami kicsit meghalt bennem...
Remélem az ő halála ráébreszti Koreát, hogy mennyire rossz úton halad, és változnia kell. A zenészek náluk rabszolgák, nem hibázhatnak, tökéletesnek kell lenniük. Szenvednek. Nem Jonghyun az első, aki így döntött, és félek, hogy nem is az utolsó... Nagyon szorítok a családjának, hozzátartozóinak és a rajongóknak is.
Nagyon szeretünk, drága Jonghyun, nyugodj békében. <3
2017. december 18. 21:04 #11
ArcherCat
ArcherCat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.29.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 262208
Offline offline
Nyugodjon békében. sad.gif
2017. december 18. 21:04 #12
Lunes
Lunes
visszatérő vendég
 
StátuszUB: Jin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.15.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 173511
Offline offline
elképesztő, egyszerűen nem találok szavakat erre a tragédiára... a 27-es átok
2017. december 18. 21:11 #13
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Fogalmam sincsen, mit kellene most írnom. Egyáltalán azt sem fogtam fel, hogy én most itt ülök, és egy olyan cikk alá gépelem ezeket a szavakat, amely az én végtelenül szeretett Jonghyun-om haláláról ír...... Nem is számolom már az órákat, mióta sírok, hiszen nehezemre esik kifejezni, mit jelentett nekem az egész emberi lénye... Az End of the day című dalát minden nap meghallgattam, annyira megnyugtatott mindig egy fárasztó nap után. Amikor álmatlanul forgolódtam az ágyamban, benyomtam, majd az ő hangját hallva a szívemnek sikerült lenyugodnia. Láttam az SM Ent. bejelentését, mégis reménykedve olvasok egy-egy olyan pletykát, amely mindenféle lehetetlenségről számol be: megállt Jonghyun szíve, de sikerült az orvosoknak visszahozniuk. Tudom, a családja, a rendőrök, mindenki megerősítette a távozása hírét, azonban én ezt nem hiszem el.... Kész trauma ért. Mintha egy barátomat veszítettem volna el. Jó, ez biztosan szánalmasnak hangozhat, akik nem tudják, milyen kapcsolat alakulhat ki előadó és hallgató között. Mit írjak? Az a baj, hogy mindent írhatnék róla. Milyen édes, lelkes, bátorító, vicces, tehetséges tagja volt a SHINee-nak... Bevallom, elsőre nem tűnt ki a többiek közül számomra, ám egyre többet bizonyított, neki 1000%-ban ott a helye amellett a további négy fiú mellett, akik most őrülten hiányolják. Azt hallottam, Minho elájult... Nem tudom, mennyire lehet hinni a forrásnak, de elhiszem... Az ügynökség is a legtöbb megjelenését szünetelteti, Taeyeon pl. elhalasztotta a dedikálásokat. Az élet megállt egy időre. El se tudom képzelni, milyen lesz folytatni. "Muszáj nélküle?" - teszem fel egyre többször, én mire ezt megemésztem... A Ladies Code lányok halálához is kellett legalább két és fél év, hogy ne bőgjem el magam minden alkalommal, amikor meglátom, meghallom őket a videoklipjeikben. Kíváncsi vagyok, mi lesz a SHINee sorsa... de a legfontosabb most a családtagok és a hozzátartozók, barátok felépülése lelkileg. ♥ Ezt nem lehet siettetni. Istenem, belegondolni, mennyi fájdalmat kellett szegény fiamnak elviselnie, hogy elszánja magát erre a tettre... Mennyiszer lett volna szüksége egy ölelésre, ami mindent elfelejtett.. Szerintem azért is éreztem annyira a szavainak a súlyát a dalaiban, mert tapasztalom a depressziót. Nehéz küzdelem.... Regényeket írhatnék, olyan nehéz befejezni ezt a gondolatmenetet.... Tényleg itt a vége? Életem egyik legszebb ajándéka lenne, ha arra ébrednék, ez az egész meg sem történt, és Jonghyun jól van... Mindenesetre remélem, jó helye van a többi angyal között, és figyeli a SHINee tagjait, a rajongóit, a családját, mindenkit, aki szerette és jelenleg is szereti!! ♥
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2017. december 18. 21:11 #14
Alison DiLaurentis
Alison DiLaurentis
új tag
 
StátuszI was late for this,late for that,late for the love of my life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.18.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 1
Azonosító: 265510
Offline offline
Úgy sajnálom,nyugodjon békében! sad.gif
2017. december 18. 21:14 #15
lizzujjs
lizzujjs
új tag
 
StátuszNo, I'm not just a pretty girl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 227491
Offline offline
Nyugodjon békében!
2017. december 18. 21:18 #16
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Nem találok szavakat. Hihetetlenül szomorú, hogy a mosolyok mögött ennyire szenvedett és ez lett a vége. Koreának muszáj valamit tennie a mentális betegségekkel kapcsolatban, és arra tanítani az idolokat, hogy elfolytsák érzéseiket, olyan szinten, hogy nem bírják tovább és így végződik. Mert ha egy idol depressziós, az a cégeknek "teher", és lecsökkenthetik a fizetésüket, sőt, ki is rúghatják őket, aláásva a karrierjüket. Jonghyun szerintem félt ettől, és magában tartotta, még a családjának sem beszélt róla. Nagyon mérges és szomorú vagyok egyben, hogy mindez miatt a saját életét kioltotta.
Nyugodjon békében és részvétem a szeretteinek. Nagyon szomorú vagyok, hiszen az első kpop szám amit hallottam egy Shinee szám volt, és ők az egyik legnagyobb csapat akik kikövezték az utat a kpop-nak és annak sikerének.
Amikor élt, ragyogott, és most is ragyok, egy csillagként az égen. heart.gif

Kérek mindenkit itt arra, hogy vegye komolyan a depressziót és a mentális betegségeket általánosságban, és segítsetek ki mindenkit ha tudjátok, ha baj van, de ha nem, akkor is közöld a szeretteiddel, hogy te ott vagy nekik, ha bármi van. Nem gondoljátok, mennyire fontos lehet ez az embereknek.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2017. december 18. 21:22 #17
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Már órák óta tudom mi történt, de egyszerűen nem térek magamhoz, nem tudom elhinni, hogy ez tényleg megtörtént.Tényleg nem találom a szavakat...
2017. december 18. 21:23 #18
- törölt felhasználó -    
Meghaltam vele együtt....Szeretlek JongHyun.Sosem felejtelek el igérem neked.Nélküled a világ kevesebb lesz egy fantasztikus emberrel.Egy remek baráttal,fiúval,testvérel.A szivemben örökké élsz.A világ sohasem felejt el.Te voltál életem egyik legnagyobb értelme.A szivemben maradsz pici JongHyun.Remélem sikerült megszabadulnod a sötétségtől és mostmár boldog vagy oda fent.Mától az én őrangyalom,a srácoké és a shawolsoké is.Láttod mindenkinek fontos voltál.A földön is csillag voltál és a mennybe is az vagy már.Már most hiányzol,nyugodj békében a szivemben örökrre élni fogsz ,szeretlek orabeoni! heart.gif
2017. december 18. 21:31 #19
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Ez teljesen lesokkolt....nem tudom elhinni. sad.gif
Annyi érzelem kavarog bennem és hiába szeretném leírni az érzelmeimet nem megy.Nyugodjon békében!!! :'( sad.gif
2017. december 18. 21:31 #20
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Nem bírom még mindig felfogni, hogy itt hagyott minket, a családját és a tagokat. Egyszerre haragszom rá, és sajnálom. Egy hihetetlen hang távozott a Földről, de remélem jobb helyre került és ott boldog lesz.Csak folynak a könnyeim dél óta, és konkrétan nem tudom megfogalmazni mi van bennem, vagy hogy írjam le amit érzek. Fáj. Fáj és tudom hogy ennél a családjának, a tagoknak, és közeli ismerőseinek ezerszer jobban és elviselhetetlenebb ez az érzés.
Nyugodj békében, kicsi dinó azzal az angyali hangoddal. Nagyon hiányozni fogsz, és nagyon szeretlek. ♥
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok