Starity

#KPOP: Visszatérésre készül Suzy és Sunmi is

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 04. 16:36 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A két fiatal dél-koreai előadó még ebben a hónapban sor kerít a visszatérésre.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 04. 16:51 #2
- törölt felhasználó -    
Elképesztōen várom mind a kettōjük comebackjét, egyszerūen nem tudok a fenekemen maradni addig. Teljesen oda és vissza vagyok örömömben, hogy végre comebackelnek. Az biztos, hogy ez a hónap mozgalmas lesz, szerintem ha a visszatérések miatt jelentkezō görcseim összeadódnak, nem élem meg a január végét. biggrin.gif heart.gif
2018. január 04. 19:13 #3
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Sunmi-t nagyon várom. A Gashina elképesztő volt tőle, imádtam. Örülnék, ha maradna a stílusnál. Ami pedig Suzy-t, remélem valami erősebbel jelentkezik, mert nagyon kedvelem, viszont a Yes, no, maybe elég unalmasra sikeredett. Kiváncsian várom mind a kettőt.
2018. január 04. 21:55 #4
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Sunmira nagyon kíváncsi vagyok!
2018. január 05. 16:19 #5
Himawari
Himawari
visszatérő vendég
 
Státusz1990-2017 rip my angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.15.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 256359
Offline offline
Kíváncsi vagyok arra, hogy Suzy mit hoz össze, mert nagyon szép hangja van, de a Yes, No, Maybe nem igazán nyerte el a tetszésem, kicsit lapos lett, úgyhogy remélem egy erősebb dallal jön vissza. Ami Sunmi-t illeti, nagyon várom, a Gashina egyértelműen Korea egyik legnépszerűbb dala lett(na meg tánca), szóval imádkozom, hogy ez is legyen olyan jó mint az augusztusi száma♥
2018. január 05. 16:57 #6
- törölt felhasználó -    
Sunmi nagyon jól tette, hogy nem maradt a JYP-nél. Persze megvolt az úgymond "kockázata" is, hiszen nem egy népszerű kiadóhoz ment át, de szerencsére eddig sikeresnek bizonyul munkássága. ^^ Suzy az eddig kiadott dalaival nem igazán nyerte el a tetszésemet, remélem ezentúl előrukkol valami jóval. Vagyis számomra jóval smileeee.gif
2018. január 05. 17:42 #7
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Mi a fene van itt?! Dél-Kóreai "sztárok" lepték el az egész oldalt és minden cikknél hű meg ha kommentek, holott szerintem senki nem ért egy kukkot se belőle....Furcsa ez az egész. Nemrég rákerestem magyar színészre, híres teniszezőre, dj-re ezen az oldalon és sehol nincsenek, ahhoz képest, hogy ezeknek a koreai "sztároknak" mekkora rajongó tábora van?! wtf..?!
2018. január 05. 19:03 #8
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Jaj mekkorát röhögtem a kommenteden. Ezek a sztárok (idézőjel nékül) már nagyon régóta itt vannak az oldalon, csak róluk nincs mindennap cikk mint a Kardashianokról. Ők is nagyon gyakran változtatnak hajszínt, azokról mégsincs cikk, mert nem az a fontos. Most sok comeback és egyéb esemény jött össze, ez nem tőlünk, rajongóktól függ. Ezt megint imádom, "egy kukkot se ért senki belőle". Hallottál már olyanról, hogy fordítás? Azokat az idézőjeleket pedig tényleg egyáltalán nem értem miért használtad.


Idézet (DylanSmith @ 2018.01.05. 17:42)
Mi a fene van itt?! Dél-Kóreai "sztárok" lepték el az egész oldalt és minden cikknél hű meg ha kommentek, holott szerintem senki nem ért egy kukkot se belőle....Furcsa ez az egész. Nemrég rákerestem magyar színészre, híres teniszezőre, dj-re ezen az oldalon és sehol nincsenek, ahhoz képest, hogy ezeknek a koreai "sztároknak" mekkora rajongó tábora van?! wtf..?!
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. január 05. 19:06 #9
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Ja, és attól hogy elsőre nem értjük miről énekelnek, a tehetséget még lehet élvezni, elismerni és dícsérni.
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Hana-chanxX
2018. január 05. 21:41 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (DylanSmith @ 2018.01.05. 17:42)
Mi a fene van itt?! Dél-Kóreai "sztárok" lepték el az egész oldalt és minden cikknél hű meg ha kommentek, holott szerintem senki nem ért egy kukkot se belőle....Furcsa ez az egész. Nemrég rákerestem magyar színészre, híres teniszezőre, dj-re ezen az oldalon és sehol nincsenek, ahhoz képest, hogy ezeknek a koreai "sztároknak" mekkora rajongó tábora van?! wtf..?!

*koreai wink.gif
szeretem az észérveket és az alaposan átgondolt, megfelelően kifejtett véleményeket. nem tudom, miért gondolod, hogy azért, mert ők ázsiaiak, nem lehetnek hasonló, vagy nagyobb értékű előadók/emberek, mint azok, akikről napi szinten cikkeznek ezen az oldalon. senkit sem tisztem leszólni, így nem is fogom ezt tenni. de kérlek, ne sajnálj le embereket azért, mert olyan zenét/kultúrát szeretnek, amiből te történetesen egy szót sem értesz, mert 1. ez egy nyelv, megtanulható; 2. google a barátod, le lehet ám fordítani, hogy miről susmusolnak. illetve még annyi: ha nem érdekel egy cikk, és ezek az emberek, ne kattints a rá. nem kell mindenkit lesajnálni, aki más, mint te. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Hana-chanxX
2018. január 05. 23:22 #11
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
DylanSmith, hiányoltam már az efféle jellegű "építőkritikát" a kommentek közül, szóval igazán köszönöm. ^^ Viszont a logikád nem egészen jön át: ha valami nem magyarul van, akkor egyenlő a rosszal?... És hidd el, ezeknek a "kóreai sztároknak" nagyobb rajongótáboruk is van, mint a hazai hírességeknek.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. január 06. 11:48 #12
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Lehet szeretni, lehet fordítani (már akit érdekel). Nem mondtam hogy rossz, és azt sem, hogy csak az a jó ami magyar. Nekem nem tetszik és pont! Ti nem tudjátok elviselni a negatív hozzászólásokat. Utálom az orda k...k klánját meg az olyan cikkeket is, hogy kinek milyen színű a haja, és hasonlók. Jajjj igen a tehetség.... millió meg 1 tehetséges ember van és meg sem említik őket. Szerintem leírtam, hogy milyen területen tevékenykedő emberekre kerestem rá itt az oldalon, nem csak magyarokra!!. Mégis itt csak kardashian, biber, hary styles meg icuka magacukiról lehet olvasni. Nem az a baj, hogy írnak róluk, hanem az, hogy csak róluk. Igazatok van a google jó barát, érdemesebb ott rákeresni valakire, ha érdemi információt akarok szerezni.
Ja még valami! Mivel a lehetőség adott arra, hogy hozzászólni lehessen a cikkekhez, nem kell utasításokat adni, hogy nem kell rákattintani sem!
2018. január 06. 12:02 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (DylanSmith @ 2018.01.05. 17:42)
Mi a fene van itt?! Dél-Kóreai "sztárok" lepték el az egész oldalt és minden cikknél hű meg ha kommentek, holott szerintem senki nem ért egy kukkot se belőle....Furcsa ez az egész. Nemrég rákerestem magyar színészre, híres teniszezőre, dj-re ezen az oldalon és sehol nincsenek, ahhoz képest, hogy ezeknek a koreai "sztároknak" mekkora rajongó tábora van?! wtf..?!


Idézet (DylanSmith @ 2018.01.06. 11:48)
Lehet szeretni, lehet fordítani (már akit érdekel). Nem mondtam hogy rossz, és azt sem, hogy csak az a jó ami magyar. Nekem nem tetszik és pont! Ti nem tudjátok elviselni a negatív hozzászólásokat. Utálom az orda k...k klánját meg az olyan cikkeket is, hogy kinek milyen színű a haja, és hasonlók. Jajjj igen a tehetség.... millió meg 1 tehetséges ember van és meg sem említik őket. Szerintem leírtam, hogy milyen területen tevékenykedő emberekre kerestem rá itt az oldalon, nem csak magyarokra!!. Mégis itt csak kardashian, biber, hary styles meg icuka magacukiról lehet olvasni. Nem az a baj, hogy írnak róluk, hanem az, hogy csak róluk. Igazatok van a google jó barát, érdemesebb ott rákeresni valakire, ha érdemi információt akarok szerezni. 
Ja még valami! Mivel a lehetőség adott arra, hogy hozzászólni lehessen a cikkekhez, nem kell utasításokat adni, hogy nem kell rákattintani sem!

Sokan szeretnek a "Dél-Kóreai" sztárokról olvasni, én kifelyezetten örülök, hogy van az oldalon olyan tag, aki ír róluk. Ha nem tetszik a helyzet szánj időt te magad cikk írásra, de ahogy elnézem eddig egy cikket sem írtál még, így a helyedben én nem reklamálnék. Köszönjük a hozzászólasodat, de kár volt megerőltetned magad.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. január 06. 12:38 #14
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Idézet (sunmi. @ 2018.01.06. 12:02)
Sokan szeretnek a "Dél-Kóreai" sztárokról olvasni, én kifelyezetten örülök, hogy van az oldalon olyan tag, aki ír róluk. Ha nem tetszik a helyzet szánj időt te magad cikk írásra, de ahogy elnézem eddig egy cikket sem írtál még, így a helyedben én nem reklamálnék. Köszönjük a hozzászólasodat, de kár volt megerőltetned magad.


Így van. Mint szoktam mondani, mindenki előtt ott van a cikkírás lehetősége. Ha nem tetszik a mostaniak minősége, tartalma, akkor tegyél valamit ellene. Hidd el, mi sem fogunk odamenni a magyar hírességek cikkei alá, hogy miért nem a mi kedvenceinkről írtak ezúttal. Pedig a koreaiakról sem írnak sokan, de mi ezeknek is örülünk már.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. január 18. 10:14 #15
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Ezek a koreai sztárok amint bejelentik hogy visszatérnek már adják is kifelé az új számaikat biggrin.gif
2021. augusztus 31. 15:03 #16
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1539
Csatolások: 301
Azonosító: 261438
Offline offline
heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok